Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 31-08-2009, 16:28   #21
robin_kuba
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 07-12-2008
Model: Focus
Silnik: 1.8 Tddi
Rocznik: 2001
Postów: 8
Domyślnie Odp: mondeo st220 i jego spalanie w miescie i w trasie (przy jakich predkosciach)

Mondeo wolf- 270km/h 5400obr bodajze

robin_kuba jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-08-2009, 20:23   #22
cwirek77
ford::beginner
 
Avatar cwirek77
 
Zarejestrowany: 13-02-2007
Skąd: mazowieckie
Model: Volvo S60R
Silnik: 2,5T
Rocznik: 2005
Postów: 38
Domyślnie Odp: mondeo st220 i jego spalanie w miescie i w trasie (przy jakich predkosciach)

U mnie jest tak:


Trasa: 10-13 (13 przy ostrej jeździe), miasto (małe miasto i korki cały czas nawet do 18 litrów)


Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)))
__________________
st220 kombi 2004r-jest
cwirek77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-08-2009, 21:05   #23
kodziyoyo
ford::beginner
 
Avatar kodziyoyo
 
Zarejestrowany: 23-08-2009
Skąd: nowy targ
Model: st220
Silnik: 3 litry CIESZY
Rocznik: 2003
Postów: 36
Domyślnie Odp: mondeo st220 i jego spalanie w miescie i w trasie (przy jakich predkosciach)

Cytat:
Napisał cwirek77 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie jest tak:


Trasa: 10-13 (13 przy ostrej jeździe), miasto (małe miasto i korki cały czas nawet do 18 litrów)


Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)))
widze ze na trase cieszy takie auto wiadomo nie ma spalania jak diesel ale za to radosc z jazdy i satysfakcja jest niezastapionaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pozdrawiam
kodziyoyo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-09-2009, 09:46   #24
kodziyoyo
ford::beginner
 
Avatar kodziyoyo
 
Zarejestrowany: 23-08-2009
Skąd: nowy targ
Model: st220
Silnik: 3 litry CIESZY
Rocznik: 2003
Postów: 36
Talking Odp: mondeo st220 i jego spalanie w miescie i w trasie (przy jakich predkosciach)

moj st przy spokojnej jedzie do 2 tys obrotow pali 7,5-8 na trasach 30-50km przy podjazdach 10 km pali od 8,5 - 9,5 przy zabawie i ciagnieciu do 7 tys obrotow kolo 14-15 a mieszana jazda kolo 12 l za tydz biore auto na dluzsza trase i opisze jakie spalanie wyszloGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pozdrawiam
kodziyoyo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-09-2009, 07:19   #25
blur
ford::advanced
 
Avatar blur
 
Zarejestrowany: 06-10-2006
Skąd: Łęczna/lubelskie
Model: był :(Mondeusz ST 220
Silnik: 3 lytry ;)
Rocznik: 11.2004
Postów: 458
Domyślnie Odp: mondeo st220 i jego spalanie w miescie i w trasie (przy jakich predkosciach)

Cytat:
Napisał kodziyoyo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
moj st przy spokojnej jedzie do 2 tys obrotow pali 7,5-8 na trasach 30-50km przy podjazdach 10 km pali od 8,5 - 9,5 przy zabawie i ciagnieciu do 7 tys obrotow kolo 14-15 a mieszana jazda kolo 12 l za tydz biore auto na dluzsza trase i opisze jakie spalanie wyszloGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pozdrawiam
Ja pierdziele ... jak ty to robisz tzn te 7,5-8 litrów ? Mnie nigdy się tak nie udaje bo nigdy nie jeżdżę do 2000 rpm. Właściwie za każdą dłuższą jazdą daję mu specjalnie obroty pod max przy wyprzedzaniu... żeby go trochę przewentylować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Silnik musi znać pełną gamę swoich dostępnych obrotów ... a PSJ nie będę robił Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Na trasie przy dość dynamicznej jeździe (120-150km/h) i wyprzedzaniu spala mniej więcej jakieś 10-11 literków. Jak się turlam tylko po mieście ...to jednak 13-15 trzeba liczyć ...ale warto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

pozdrawiam
__________________
----------------------------
A6 3.0 TDI @ 280 KM 560 nM quattro
blur jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-09-2009, 08:21   #26
kodziyoyo
ford::beginner
 
Avatar kodziyoyo
 
Zarejestrowany: 23-08-2009
Skąd: nowy targ
Model: st220
Silnik: 3 litry CIESZY
Rocznik: 2003
Postów: 36
Wink Odp: mondeo st220 i jego spalanie w miescie i w trasie (przy jakich predkosciach)

Cytat:
Napisał blur Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja pierdziele ... jak ty to robisz tzn te 7,5-8 litrów ? Mnie nigdy się tak nie udaje bo nigdy nie jeżdżę do 2000 rpm. Właściwie za każdą dłuższą jazdą daję mu specjalnie obroty pod max przy wyprzedzaniu... żeby go trochę przewentylować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Silnik musi znać pełną gamę swoich dostępnych obrotów ... a PSJ nie będę robił Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Na trasie przy dość dynamicznej jeździe (120-150km/h) i wyprzedzaniu spala mniej więcej jakieś 10-11 literków. Jak się turlam tylko po mieście ...to jednak 13-15 trzeba liczyć ...ale warto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

pozdrawiam
witam smieszne liczby ale wszystko trzeba sprawdzicGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. 7,5-8 auto spalilo ale prawie nic nie chamowalem i nie redukowalem biegow na liczniku 70-80 byla noc wiec drogi puste i nie da sie rady szybciej jechac bo nasze polskie super drogi na to nie pozwalaja! wczoraj mialem mala trase z nowego targu do chorzowa wedlug dystrybutorow autko spalilo mi 8,4 przy predkosci 70-90 tankuje tylko 98 bo miedzy 95 \ 98 jest tylko 10-15 gr roznicy a auto wydaje mi sie bardziej zywsze i po za tym mam nowy silnik na ktorym w chwili obecnej jest przejechane 27 tys to tez moze cos daje, po miescie tez mi tyle pali co tobie, w sobote najprawdopodobniej pojade za granice wiec napisze jeszcze jak sie sprawia moj estek na trasie

pozdrawiam
kodziyoyo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-10-2009, 06:02   #27
lamana
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 26-07-2009
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo
Silnik: 3.0 Titanium X
Rocznik: 2005
Postów: 8
Domyślnie Odp: mondeo st220 i jego spalanie w miescie i w trasie (przy jakich predkosciach)

Witam ja posiadam Mondeo 3.0V6 205km nie ST zwykła buda tylko bardzo bogato wyposażony W weekend byłem nad morzem z Warszawy do Krynicy Morskiej w obie strony przejechałem 718km może was to zdziwi, ale wyszło mi 6.9l przy 100-130 a nawet 180 kiedy wyprzedzałem na 6 biegu na tym dystansie spaliłem niecałe 50l benzyny A codziennie jeżdżę po wawie to pali 11l a w dużych korkach 12-13l Dlatego mnie dziwi wasze spalanie czy to możliwe, że 20 komi robi taką różnicę? Ciekawe czy da się podnieść moc? słyszałem, że można nawet do 280k.....ale jazda:-)
lamana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-10-2009, 17:24   #28
vtec
ford::advanced
 
Avatar vtec
 
Zarejestrowany: 16-11-2007
Skąd: Wawa
Model: było Mondeo ST220, Focus ST MK2, ST MK3, Focus RS MK2, STi Blob PPP, jest Konik GT i inne na F
Silnik: 2.0-5.0
Rocznik: 2015 wzwyż
Postów: 372
Domyślnie Odp: mondeo st220 i jego spalanie w miescie i w trasie (przy jakich predkosciach)

Cytat:
Napisał lamana Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ciekawe czy da się podnieść moc? słyszałem, że można nawet do 280k.....ale jazda:-)
tiaa, i jak jeszcze wymienisz silnik to ze 350KM wyciagniesz, tylko pytanie po co i co zrobisz z tym kucykami w aucie ze zwyklym napedem na przod ??
__________________
Wracam do Forda
vtec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-10-2009, 17:38   #29
blur
ford::advanced
 
Avatar blur
 
Zarejestrowany: 06-10-2006
Skąd: Łęczna/lubelskie
Model: był :(Mondeusz ST 220
Silnik: 3 lytry ;)
Rocznik: 11.2004
Postów: 458
Domyślnie Odp: mondeo st220 i jego spalanie w miescie i w trasie (przy jakich predkosciach)

Cytat:
Napisał vtec Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tiaa, i jak jeszcze wymienisz silnik to ze 350KM wyciagniesz, tylko pytanie po co i co zrobisz z tym kucykami w aucie ze zwyklym napedem na przod ??

Zaraz zaraz Panie Kolego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Focus RS 305 KM i dołożył na torze Evo X, a ma tylko jedną ośkę a Evo ma 4 łapki ... wiec to nie takie wszytsko oczywiste Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Dopiero w Polsce był wyścig z trochę dłubnietym Evo X i ono dało radę, ale jak sami powiedzieli Evo X miał cżłowiek wjeżdzony w nie, a RS ktoś kto nim nie jezdzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Ford znowu jakieś czary porobił z zawieszeniem.

pozdrawiam
__________________
----------------------------
A6 3.0 TDI @ 280 KM 560 nM quattro
blur jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-10-2009, 17:42   #30
blur
ford::advanced
 
Avatar blur
 
Zarejestrowany: 06-10-2006
Skąd: Łęczna/lubelskie
Model: był :(Mondeusz ST 220
Silnik: 3 lytry ;)
Rocznik: 11.2004
Postów: 458
Domyślnie Odp: mondeo st220 i jego spalanie w miescie i w trasie (przy jakich predkosciach)

Cytat:
Napisał lamana Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam ja posiadam Mondeo 3.0V6 205km nie ST zwykła buda tylko bardzo bogato wyposażony W weekend byłem nad morzem z Warszawy do Krynicy Morskiej w obie strony przejechałem 718km może was to zdziwi, ale wyszło mi 6.9l przy 100-130 a nawet 180 kiedy wyprzedzałem na 6 biegu na tym dystansie spaliłem niecałe 50l benzyny A codziennie jeżdżę po wawie to pali 11l a w dużych korkach 12-13l Dlatego mnie dziwi wasze spalanie czy to możliwe, że 20 komi robi taką różnicę? Ciekawe czy da się podnieść moc? słyszałem, że można nawet do 280k.....ale jazda:-)
Tylko wiesz ... kwestia tego jak się jeździ. Ja lubie obroty od 3.5k a może ty do 3.5 i to jest różnica. Ponadto przedwczoraj jechałem sobie fajną dwupasmówką i był luzik wiec przegoniłem tyfusa i 240km/h ... a najlepsze ze jeszcze miałem pod stopą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Oczywiście to szybkość chwilowa ... choć pojęcie chwili przy takiej szybkości jest dość niejednoznacze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

pozdrawiam
__________________
----------------------------
A6 3.0 TDI @ 280 KM 560 nM quattro
blur jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:31.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.