Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-04-2013, 08:51   #11
salom
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Demontaż Kolektora wydechowego - jedna śruba

Żle mnie zrozumiałeś, ja ile potraię to podpowiadam, ale jak kolega nie widzi śruby, to trzeba wszystko zrobić aby ją zobaczyć, odsłonić, lub przec lusterko , dopasować klucz itp..

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2013, 17:03   #12
krzychu3073
ford::advanced
 
Avatar krzychu3073
 
Imię: Krzychu
Zarejestrowany: 17-01-2010
Skąd: Przypisówka
Model: mondeo mk1 chabeta
Silnik: 1.8 16v + Lpg stag 300
Rocznik: 1993
Postów: 316
Domyślnie Odp: Demontaż Kolektora wydechowego - jedna śruba

jesli o mdo mk1 kaman to takim przegubem w każdym zestawie nasadek to jest chodzi o to zeby pod kątem się złamało,na ten przegubik 13 nasadke.Na drugi koniec przedłóżke grzechotka i tarach,z autopsji wiem bo niedawno zmieniałem kolektorGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
krzychu3073 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-04-2013, 07:33   #13
fabrykamarki
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 05-04-2013
Skąd: Koszalin
Model: Mondeo Kombi MK1
Silnik: 2000
Rocznik: 1995
Postów: 7
Domyślnie Odp: Demontaż Kolektora wydechowego - jedna śruba

Dokładnie jak mowisz Krzychu,

Wczoraj zebrałem się do castodramatu i ku mojemu zaskoczeniu (a nigdy w ten dział nie zaglądałem) mają potężny wybór kluczy, nasadek itp.

wziąłem przedłużkę i ten przegub, poszło jak masło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pod kolektorem do rury dwie śruby 15 i przedłużka na grzechotce i po problemie.

Jedyne o czym zapomniałem to kupić tą okrągłą uszczelkę metalową do połączenia z rurą, ale dziś ją zamontuje a jak wszystko już było odkręcone to zajmie jakieś 15 minut wliczając w to czas na browar co by robota się kleiła.

Mam tylko nadzieje że wtedy zrobi się cicho, i przestanie go dusić, bo teraz jak ja mu w gaz to prycha, a kiedyś była to "rakieta" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Niby odłączenie TCSa trochę pomogło ale nie wiele a paląca się kontrolka irytuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

No i dla ew przyszłych "zmieniaczy"... chyba najgorsze jak się poodkręca już śrubki (które u mnie de facto poszły ładnie) jest wyciągnięcie rurek z EGRem. U mnie idzie tam tyle przewodów że to dopiero była sztuka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
fabrykamarki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:30.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.