Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 30-04-2006, 01:42   #1
Dojker
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-04-2006
Skąd: Kłodzko
Postów: 94
Domyślnie przecieka !!!

po ulewie zauważyłem przeciek w aucie na podłodze z tyłu po prawej stronie - była tam mała kałuza wody. Skad to przecieka. ???

Dojker jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-04-2006, 06:40   #2
alchemik
ford::average
 
Zarejestrowany: 01-11-2004
Skąd: Świdnik
Model: FOCUS C-MAX
Silnik: 2.0tdci
Rocznik: 2004
Postów: 84
Domyślnie

może przez niedomkniętą szybę? może uszczelka drzwi sie np. zsuneła i krzywo ułożyła? proponuję byś pojechał np. na myjkę ręczną i poraktował podejrzane miejsca skąd mogła lać się woda karcher-em, powinno dać o sobie znać jeśli jest faktyczny przeciek.
__________________
C-MAX
alchemik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-04-2006, 09:21   #3
thing
ford::advanced
 
Avatar thing
 
Zarejestrowany: 06-02-2006
Skąd: Kraków
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2006/2007
Postów: 465
Domyślnie

witaj,
oj było tego dużo, poszukaj w archiwum, znajdziesz odpowiedź ( wiem bo i ja szukałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
Teraz: Mondeo MK3 2.0 TDCI 2006
Kiedyś : Focus MK1 1.8 TDDI 2000
thing jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-05-2006, 09:53   #4
Dojker
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-04-2006
Skąd: Kłodzko
Postów: 94
Domyślnie

Ja tez szukałem ale nie znalazłem informacji które miejsca dokładnie mogą przeciekać. Co prawda bardzo dobrze opisany jest problem przeciekania przy filtrze przeciwpyłowym to problem wody w bagażniku jest słabo opisany, a tam niestety też zauwałyłem usiebie po ulewie kałuże wody w miejscu koła zapasowego ( było tam ok 1litra). Pozwole sobie ułatwić prace innym i oppisać miejsca które ja "załatałem" i dzięki temu woda już nie przecieka. miejsce pierwsze to tylne światła, ale nie oklejałem ich silikonem całych dookoła a tylko jedno miejcse u górt jak jest narożnik gdzie z drugiej strony ścieka woda. Miejsce drugie to wejście kabli do bagażnika po lewej stronie stojąc z tyłu - wejście jest lużne i wystarczyło wyciąć kawałek gymy i podłożyć między blache a tą gume osłaniajcą kable. Po tych zabiegach nie mam ani kropli wody w bagazniku. pozostaje mi jeszcze tylko rozebranie filtra przeciwpyłkowego bo w kabinie też miałem wode ale po drugiej ulewie jakoś już nie przecieka chyba przetkały się odpływy i narazie jest ok.
Dojker jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:59.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.