Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > LPG
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-07-2016, 08:39   #21
Sienek21
ford::beginner
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 15-02-2016
Skąd: Warszawa
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 145 KM
Rocznik: 2011
Postów: 30
Domyślnie Odp: Ford Mondeo IV jaki gaz?

O firmie, która montowała instalację można przeczytać w załączonym linku. Ciekawa lektura.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Sienek21 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-07-2016, 12:48   #22
Marconiusz
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 14-10-2014
Model: Ford Focu II
Silnik: 1.8 + LPG
Rocznik: 2007
Postów: 24
Domyślnie Odp: Ford Mondeo IV jaki gaz?

między innymi ze względu na złe opinie o EGP pytam kolegę jak się jeździ. na tym czy instalacja jest dobrze zrobiona się nie znam, więc pytam o wrażenia z jazdy i jak się instalacja sprawuje
Marconiusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-07-2016, 13:26   #23
veno11
ford::amateur
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 12-03-2016
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo mk 3 kombi
Silnik: 2,5 v6
Rocznik: 2005
Postów: 7
Domyślnie Odp: Ford Mondeo IV jaki gaz?

Czy ja dobrze widzę że rurki od wtrysków do kolektora mają różne długości? Ciekawe czy zdejmowali kolektor do nawiertów czy nie przejmowali się opiłkami :/
veno11 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-07-2016, 10:24   #24
fuxif
ford::beginner
 
Avatar fuxif
 
Imię: Stanisław
Zarejestrowany: 23-02-2016
Skąd: Warszawa
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2009
Postów: 10
Domyślnie Odp: Ford Mondeo IV jaki gaz?

Dzięki za podrzucenie linka, faktycznie ciekawa lektura, całe 30 stron nieprzerwanej rozrywki - tyle że patrząc na to obiektywnie, poziom wypowiedzi pana właściciela forum jest delikatnie mówiąc żenujący. Kto przy zdrowych zmysłach będzie chciał się umówić na montaż do człowieka który publicznie obraża swojego klienta? Jak świetnym fachowcem by nie był, w życiu nie chciałbym mieć z nim do czynienia. I jeszcze te wpisy w których sam się przyznaje że nie przyjęli go do pracy w EGP, nic dziwnego że postawił sobie za punkt honoru wrzucanie im ile się da. Zresztą skoro jest tak świetny, to czemu chciał pracować w tak beznadziejnej firmie? Możecie mówić że instalacja w moim samochodzie to wrzut pod maskę i druciarstwo, szczerze mówiąc niewiele mnie to interesuje, bo działa sprawnie, a to chyba jest najważniejsze? Wiem że zaraz odpowiecie mi coś w stylu "zobaczymy jak będzie jeździł za rok", tym samym uprzedzam pytanie i odpowiadam: dokładnie tak, dopiero zobaczymy! Ciekawe czy wszystkie instalacje które wyszły spod ręki Nikodema są takie cudowne i piękne, na jego temat też jest mnóstwo negatywnych opinii, zresztą nic dziwnego, skoro na swoim forum wrzuca ludziom którzy powierzyli mu swoje auto na montaż i chcą mu zapłacić za to pieniądze.
fuxif jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-07-2016, 10:38   #25
bolek-tarnow
ford::expert
 
Zarejestrowany: 07-10-2007
Skąd: Kraków
Model: VW Passat
Silnik: 2.0 170KM
Rocznik: 2008
Postów: 2,776
Domyślnie Odp: Ford Mondeo IV jaki gaz?

Cytat:
Napisał fuxif Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Możecie mówić że instalacja w moim samochodzie to wrzut pod maskę i druciarstwo, szczerze mówiąc niewiele mnie to interesuje
skoro Cię to nie interesuje to po co ten temat, po co zdjęcia, pytania etc.? idąc dalej to po co Ci to forum?!
bolek-tarnow jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-07-2016, 10:53   #26
fuxif
ford::beginner
 
Avatar fuxif
 
Imię: Stanisław
Zarejestrowany: 23-02-2016
Skąd: Warszawa
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2009
Postów: 10
Domyślnie Odp: Ford Mondeo IV jaki gaz?

bolek-tarnow, bo szukałem pomocy i liczyłem na opinie, także te negatywne - ale uważam że krytyka powinna być konstruktywna i poparta argumentami. akurat do Twojego postu nic nie mam i doceniam Twoje spostrzeżenia, bo napisałeś co byś zrobił inaczej i z jakich względów, na takie wpisy właśnie liczyłem z racji tego że ja się nie znam na temacie

chodzi mi o wpisy użytkowników slider2002 i Sienek21, które merytorycznie nic nie wnoszą, a podjudzają tylko do niepotrzebnej ****oburzy
fuxif jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-07-2016, 11:14   #27
bolek-tarnow
ford::expert
 
Zarejestrowany: 07-10-2007
Skąd: Kraków
Model: VW Passat
Silnik: 2.0 170KM
Rocznik: 2008
Postów: 2,776
Domyślnie Odp: Ford Mondeo IV jaki gaz?

ok, rozumiem.
pomyśl jeszcze o reklamacji na montaż bo będziesz miał problemy z wyciągnięciem akumulatora, dostępem do bezpieczników, filtra powietrza i z czasem jeszcze inne komplikacje wyjdą.
z tego co mi wiadomo wtryski powinny mieć montaż w pionie lub skośny ale nie w poziomie jak u Ciebie. Fajnie to da się wyprowadzić montując listę z przodu kolektora ssącego.
bolek-tarnow jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-07-2016, 12:48   #28
fuxif
ford::beginner
 
Avatar fuxif
 
Imię: Stanisław
Zarejestrowany: 23-02-2016
Skąd: Warszawa
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2009
Postów: 10
Domyślnie Odp: Ford Mondeo IV jaki gaz?

dzięki za podpowiedź, no i przepraszam jeśli poczułeś się urażonym moim postem. czyli jakby co da się to jeszcze zmienić? przy przeglądzie zwrócę na to uwagę i zapytam czy mogą coś z tym zrobić, bo jeżeli faktycznie miałbym mieć z tego powodu problemy to lepiej zareagować wcześniej
fuxif jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-11-2016, 12:44   #29
Marconiusz
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 14-10-2014
Model: Ford Focu II
Silnik: 1.8 + LPG
Rocznik: 2007
Postów: 24
Domyślnie Odp: Ford Mondeo IV jaki gaz?

No i jak oceniasz generalnie, jak Ci się jeździ?
Marconiusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2017, 08:47   #30
Sebastian1515
ford::average
 
Zarejestrowany: 06-10-2016
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 - LPG
Rocznik: 2009
Postów: 87
Domyślnie Odp: Ford Mondeo IV jaki gaz?

A co koledzy sądzą o tym zestawie landi renzo omegas?

Bump: czy może lepsza BRC SQ 32 OBD?
Sebastian1515 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:31.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.