Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|zachodniopomorska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-02-2016, 22:20   #551
MrMateo
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Ja swój zestaw LUK-a kupiłem za 1600 na allegro. Zdecydowałem się na naprawę w Auto ABC (na Derdowskiego, niemile wspominam przygody na Madalińskiego) za wymianę oczekują ode mnie 600 plnów, czas realizacji zadania około 6-8 godzin.

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-02-2016, 23:11   #552
ladam1978
ford::beginner
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 13-01-2013
Skąd: Szczecin
Model: Mondeo MK IV KOMBI
Silnik: 2.0 TDCI 115PS "na papierze", był nawet chip 168 PS by HEKO, zostało 147 KM
Rocznik: 2010
Postów: 24
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Czy już jesteś po wymianie? Czy nie robili problemów, że części nie u nich? Ja właśnie w autoabc, z tymże na ku słońcu, dostałem cenę 4100. Nie to żebym miał coś przeciwko nim, wręcz przeciwnie, mogę ich tylko pochwalić z dotychczasowego doświadczenia. Ale ta cena - kosmos...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ladam1978 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-02-2016, 07:12   #553
MrMateo
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Nie robili problemów, a wymianę mam pod koniec tygodnia. Fakt, cena kosmiczna ale zależy czy zaproponowali Sachsa czy LUK'a, podobno jest różnica jakości wykonania na korzyść pierwszego. Wydaje mi się że takie części jak sprzęgło warto samemu poszukać, zawsze można natrafić na "okazję". Z tego co wiem, są firmy zajmujące się regeneracja koła dwumasowego, zawsze to trochę taniej.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-02-2016, 09:44   #554
AdamJ.
ford::advanced
 
Avatar AdamJ.
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 22-09-2010
Skąd: Szczecin
Model: BMW E38 - siódema ;)
Silnik: 3,5 V8
Rocznik: 1998
Postów: 371
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Powiem tak....jeśli klient dostarcza do mnie swoje części...i coś później się uszkodzi...to z doświadczenia wiem że auto trochę będzie stać - proces reklamacyjny.
Jeśli ja zakładam u siebie sprzęgło które ja załatwiłem i montaż jest również u mnie przeprowadzony....jeśli cos wymaga reklamacji, to załatwiane jest praktycznie od ręki, a cały dalszy proces dochodzenia reklamacji spoczywa już na mnie a klient wyjeżdża autkiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do regenerowanych lub jedno-masowych.....zakładałem kilka na życzenie klienta...wszystkie wróciły po 2/3 miesiącach...a po jedno-masowych nawet silniki padały Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jeśli chodzi o kpl sprzęgła z dwumasem...to u mnie cena oscyluje od 2700....2900 bo czasem może dojść uszczelniacz wału lub inna pierdoła np śruby sworzni. Olej w skrzyni gratis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. LUK SACHS
__________________
Gdyby Bóg wolał przedni napęd, chodzilibyśmy na rękach.
"...Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."Colin McRae
AdamJ. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-02-2016, 16:10   #555
MrMateo
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Witam ponownie, jestem juz po naprawie. Panowie w ABC zrobili kawal dobrej roboty. W moim przpadku byly male problemy ze zdjeciem lawy bo sruby byly zardzewiale. Naprawa trwala okolo 8 godzin, a rachunek ktory zaplacilem to 750 zl.
Jazda na nowym sprzegle to zupelnie inna bajka, nic nie szarpie, nie tlucze i wydaje mi sie ze troszke mniej pali o ile to mozliwe.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-02-2016, 21:36   #556
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Cytat:
Napisał AdamJ. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jeśli cos wymaga reklamacji, to załatwiane jest praktycznie od ręki, a cały dalszy proces dochodzenia reklamacji spoczywa już na mnie a klient wyjeżdża autkiem
Rozumiem że w razie nie uznania reklamacji 1000-1500 zł bierzesz na klatę ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał MrMateo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jazda na nowym sprzegle to zupelnie inna bajka, nic nie szarpie, nie tlucze i wydaje mi sie ze troszke mniej pali o ile to mozliwe.
Tak możliwe o jakieś 0,1 L na 100km Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się






Ostatnio edytowane przez jvc ; 28-02-2016 o 08:48
jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-03-2016, 07:19   #557
AdamJ.
ford::advanced
 
Avatar AdamJ.
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 22-09-2010
Skąd: Szczecin
Model: BMW E38 - siódema ;)
Silnik: 3,5 V8
Rocznik: 1998
Postów: 371
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Do czasu rozpatrzenia reklamacji tak. Staramy się wyjść klientom na przeciw.....a jak bym miał trzymać auta w których wadliwe części spowodowały ich uziemienie- na placu brakło by miejsca. W przypadku większych kwot jest brana kaucja lub jakaś inna forma zabezpieczenia, ale nie robimy jak inni że proszę zostawić całe auto i czekać 14 dni na rozpatrzenie reklamacji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Gdyby Bóg wolał przedni napęd, chodzilibyśmy na rękach.
"...Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."Colin McRae
AdamJ. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2016, 17:57   #558
fresco15
ford::amateur
 
Imię: jacek
Zarejestrowany: 20-03-2016
Skąd: szczecin
Model: focus
Silnik: 1.8TDDI
Rocznik: 2000
Postów: 4
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

witam a gdzie pompe do regeneracji jakieś namiary
fresco15 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-03-2016, 14:31   #559
stolarz428
ford::beginner
 
Imię: bartek
Zarejestrowany: 16-03-2016
Skąd: szczecin
Model: focus mk1
Silnik: 1.8tddi
Rocznik: 2004
Postów: 11
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Ado kogo jechac za alternatorem?
ford mk1 2003r 1.8tddi
stolarz428 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-03-2016, 03:10   #560
undy
ford::amateur
 
Avatar undy
 
Zarejestrowany: 25-03-2016
Skąd: Szczecin
Model: Focus mk2
Silnik: 1.6
Rocznik: 2005
Postów: 0
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Witam,
poleci ktoś z doświadczeniem, zakład który zmieni rozrząd w focusie 2 1.6 b.
Chodzi mi o sprawna wymianę w parę godzin a nie w 2 tygodnie.

Pozdrawiam
undy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:26.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.