Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford B-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-11-2014, 20:23   #141
sadam76
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-10-2014
Model: B-MAX
Silnik: 1,4
Rocznik: 2012
Postów: 14
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

Witam
To i ja się pochwalę, od kilku dni w garażu parkuje b-max z silnikiem 1,4, co prawda nie nówka ale dwulatek z niewielkim przebiegiem i fajnym wyposażeniem.
Tak przy okazji dysponuje ktoś cennikiem z 2012r.? Chciałbym porównać z obecnym i sprawdzić co było dokupione poza seryjnym wyposażeniem Titanium. Czy czujniki ciśnienia powietrza (działające w oparciu o ABS) w kołach były wtedy seryjne? ( nie mogę znaleźć takiej opcji w menu)

sadam76 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-11-2014, 09:48   #142
dagie
ford::beginner
 
Avatar dagie
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 14-10-2012
Skąd: WN
Model: Focus Mk3 kombi
Silnik: 1,0 EcoBoost 125KM
Rocznik: 2012
Postów: 46
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

Wrzuć numer VIN na stronie [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i będziesz miał listę wyposażenia z jakim samochód wyjechał z fabryki.
dagie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-11-2014, 12:56   #143
Toscana
ford::average
 
Imię: Kinga
Zarejestrowany: 21-10-2014
Skąd: Kraków
Model: Ecosport
Silnik: Eco-Boost 1.0, 140KM
Rocznik: 2019
Postów: 66
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

Ja już przebieram nóżkami, bo na przełomie stycznia/lutego odbieram B-Maxika, 1.0 EcoBoost, 125KM w wersji Titanium + kilka wyszarpanych od dealera dodatków. Po przeczytaniu wątku mam nadzieję, że będę zadowolona Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Szkoda, że tak mało osób może się podzielić wrażeniami z jazdy, bo jednak opinie z pierwszej ręki są, przynajmniej dla mnie, ważniejsze niż wszelkie testy redakcyjne i pomagają podjąć decyzję.
Toscana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2014, 08:48   #144
sadam76
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-10-2014
Model: B-MAX
Silnik: 1,4
Rocznik: 2012
Postów: 14
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

dagie - dzięki za linka, wynika z niego, że ktoś sobie przytulił pakiet TIDY - mata bagażnika, siatka i wkładkę do dolnej części bagażnikaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Reszta jest.
Ktoś wie co oznacza skrót SWUP? Jest takie coś w ustawieniach pojazdu (mogę włączyć inicjalizację tego) a nie znalazłem na ten temat żadnej informacji w instrukcji.
sadam76 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2014, 10:42   #145
tomj
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 31-08-2012
Model: B-Max
Silnik: EcoBoost 1.0
Rocznik: 2012
Postów: 5
Domyślnie

Cytat:
Napisał sadam76 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ktoś wie co oznacza skrót SWUP? Jest takie coś w ustawieniach pojazdu (mogę włączyć inicjalizację tego) a nie znalazłem na ten temat żadnej informacji w instrukcji.
Czujnik cisnienia w oponach.
tomj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-12-2014, 11:17   #146
mrbocian84
ford::beginner
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 30-08-2013
Skąd: Książenice
Model: B-MAX
Silnik: 1.4 16V
Rocznik: 2014
Postów: 11
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

Witam wraz z pierwszymi przymrozkami pojawił sie mały problem z moim Maxiem a dokładnie z ogrzewaniem przedniej szyby tzn nie grzeje pasek o szerokości 15cm jestem umówiony na 22 gru. na wizytę. Zobaczymy!! aha pytanie do kolegów czy któremuś z was na zakrętach wyskakuje powiadomienie o niezamkniętych drzwiach kierowcy ?? pozdrawiam.
mrbocian84 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-12-2014, 16:02   #147
tomj
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 31-08-2012
Model: B-Max
Silnik: EcoBoost 1.0
Rocznik: 2012
Postów: 5
Domyślnie

Cytat:
Napisał mrbocian84 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czy któremuś z was na zakrętach wyskakuje powiadomienie o niezamkniętych drzwiach kierowcy ?? pozdrawiam.
Ja tak miałem z drzwiami pasażera, po zgłoszeniu wyregulowali przy okazji przeglądu.
tomj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-12-2014, 13:38   #148
tabsik86
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 23-12-2014
Model: b max
Silnik: 1.0
Rocznik: 2015
Postów: 16
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

witam mam pytanie czy może ktoś coś opisać o usterkach lub o problemach z tym autem albo jakimiś uwagami co do użytkowania czekam na odpowiedz pozdr
tabsik86 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-12-2014, 15:17   #149
c-matix
ford::professional
 
Avatar c-matix
 
Zarejestrowany: 21-09-2009
Skąd: Krak
Model: Focus C-Max , Fusion
Silnik: 2.0 16v 145KM , 1.6 Tdci 90KM
Rocznik: 2006 Silver Polar, 2006 Jeans Metalik
Postów: 1,790
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

Myśle że jak poczytasz cały wątek to sie coś dowiesz.
Poczytaj i tu
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
c-matix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-12-2014, 18:50   #150
tabsik86
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 23-12-2014
Model: b max
Silnik: 1.0
Rocznik: 2015
Postów: 16
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

forum przeczytałem auto centrum tez interesuje mnie problemy i mankamenty auta w codziennym urzytkowaniu mamy zamówione autko czekamy. nie mam nigdzie nic o usterkach albo poprostu te autka sie nie psuja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tabsik86 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:45.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.