Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-02-2017, 10:24   #1
vip03
ford::average
 
Zarejestrowany: 05-05-2008
Skąd: Gdynia
Model: Mondeo sedan MK2
Silnik: 1800 benzyna\LPG Zetec srebny
Rocznik: 1998
Postów: 172
Domyślnie Wyciek spod obudowy rozrządu i pomiędzy skrzynią biegów a silnikiem

Witam
W sierpniu wymieniałem kompletny rozrząd z pompą wody. Wszystko było ok aż do teraz. Podczas wymiany oleju zauważyłem wyciek z pod obudowy rozrządu (dokładnie spod koła pasowego). Myślałem że to pompa wody jakaś wadliwa była i wytrzymała tylko 6 miesięcy. Jednak po kolejnych kilku dniach patrze na łączeniu silnika ze skrzynią biegów jest cały mokry. Dodatkowo wydaje mi się że z pod uszczelki głowicy również wycieka. Prawdopodobnie to co wycieka to jest olej silnikowy ale zastanawiam się również czy nie płyn chłodniczy bo trochę mi go ubyło. Teraz pytanie co mogło się stać że silnik tak nagle puścił olej wszystkimi uszczelniaczami bo to prawie nie możliwe że wszystkie naraz się uszkodziły? Silnik do tej pory był zawsze suchy.

vip03 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:52.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.