Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-04-2017, 14:29   #21
salom
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Stuki w silniku na zimnym [film]

Przeczytaj mój post nr 14, a serwis powinien dodać, że nie tylko luzy zaworowe, ale cała klawiatura rozrządu znajdująca sie pod pokrywa zaworów.
Temat żyje już parę lat, po co go odkopywac, albo poprzednicy jeżdżą tymi autami do tej pory, lub posprzedawali.

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2017, 15:59   #22
menduza
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 25-03-2008
Model: focus mkIl
Silnik: 1.6L Duratec 16V PFI (100PS) Sigma
Rocznik: 2010
Postów: 4
Domyślnie Odp: Stuki w silniku na zimnym [film]

Cytat:
Napisał salom Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przeczytaj mój post nr 14, a serwis powinien dodać, że nie tylko luzy zaworowe, ale cała klawiatura rozrządu znajdująca sie pod pokrywa zaworów.
Temat żyje już parę lat, po co go odkopywac, albo poprzednicy jeżdżą tymi autami do tej pory, lub posprzedawali.
Po pierwsze: odszukanie wartościowej rady/odpowiedzi w szumie innych "potrzebnych" rzeczy pisanych przez użytkowników nie jest proste i oczywiste. Po drugie: nie każdy sprzedał i nie każdy wie od razu z czym ma do czynienia w swoim aucie. Może czasem odkopanie tematu zmobilizuje kogoś do przedstawienia swojego przypadku w sposób rzeczowy i konkretny.
menduza jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2017, 06:37   #23
shaqu
ford::amateur
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 24-01-2015
Skąd: Warszawa
Model: Focus mk2 FL
Silnik: 1.6 Duratec
Rocznik: 2009
Postów: 3
Domyślnie Odp: Stuki w silniku na zimnym [film]

Jako autor mogę tylko potwierdzić, że nic się nie dzieje tzn. jeżdżę z tą*przypadłością już jakieś 60 tys. i nie zaobserwowałem innych niedogodności.

Na początku nawet próbowałem naprawić (syndrom nowego zakupu - wszystko musi być w porządku) lecz ~1000zł za wymianę kilku szklanek, które nie trzymały normy nie dało oczekiwanego efektu. Dodam tylko, że wymiana tych elementów wiąże się z rozpinaniem paska rozrządu a to pociąga za sobą kolejne koszta.
shaqu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-03-2019, 11:47   #24
vip03
ford::average
 
Zarejestrowany: 05-05-2008
Skąd: Gdynia
Model: Mondeo sedan MK2
Silnik: 1800 benzyna\LPG Zetec srebny
Rocznik: 1998
Postów: 172
Domyślnie Odp: Stuki w silniku na zimnym [film]

Czy nadal nikt tego problemu nie rozwiązał bo teraz ja zmagam się z tym problemem i nie mogę sobie z tym poradzić a mam dokładnie takie same dźwięki jak na filmie?
vip03 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-04-2019, 04:34   #25
Gregoraz
ford::amateur
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 13-04-2019
Skąd: Worcester
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.6 Duratec (100KM)
Rocznik: 2008
Postów: 3
Domyślnie Odp: Stuki w silniku na zimnym [film]

Podbijam
Gregoraz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:27.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.