Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-09-2009, 08:56   #1
krzysztof28
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 10-09-2009
Skąd: rzeszów
Model: mondeo mk1
Silnik: 2,0 benzyna
Rocznik: 1994
Postów: 2
Domyślnie Pomocy z atomatem!!!

witam serdecznie od wczoraj jestem posiadaczem forda mondeo z 94 roku 2,o benzyna z automatyczną skrzynią biegów - i tu właśnie tkwi problem. Gość od którego kupiłem samochód twierdził że samochód działał bezawaryjnie do momentu aż pojechał wymienić olej w skrzyni biegów od tamtego czasu auto zaczęło szwankować mianowicie na zimnym silniku skrzynia pracowała bez zarzutu ale gdy się troszkę podgrzała po prostu przestawała działać (auto nie poruszało się ani do przodu ani do tyłu) moje pytanie co może być przyczyną - "zły olej, zajechana skrzynia, czy coś innego" bardzo byłbym wdzięczny za pomoc

krzysztof28 jest offline  
Stary 10-09-2009, 15:26   #2
yoorki
FCP member
 
Zarejestrowany: 12-08-2007
Model: MkI
Silnik: 2,0l
Rocznik: 1996
Postów: 68
Domyślnie Odp: Pomocy z atomatem!!!

witam!
mam tez automata z 2l silnikiem i troche juz nim jezdze a i wymiane oleju przezylem parokrotnie. z tego co piszesz to sugerowalbym wymienic jeszcze raz olej na odpowiedni. niestety nie powiem ci jaki poniewaz zawsze robilem to w serwise i jakos nie spytalemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale raczej jestem przkonany ze po wlaniu dobrego oleju i przjechaniu 50 km zacznie dzialac dobrze.
__________________
mam nadzieje ze moja morda pasuje do forda
yoorki jest offline  
Stary 10-09-2009, 19:51   #3
krzysztof28
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 10-09-2009
Skąd: rzeszów
Model: mondeo mk1
Silnik: 2,0 benzyna
Rocznik: 1994
Postów: 2
Domyślnie Odp: Pomocy z atomatem!!!

problem odnaleziony padnięta transmisja i skrzynia do wymiany ale jeśli miałby ktoś do sprzedania zapraszam
pozdrawiam
krzysztof28 jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:47.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.