Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Cougar
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-08-2005, 08:55   #1
alfatech
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 19-07-2004
Skąd: Koło
Model: Mustang GT
Silnik: 4,6 V8
Rocznik: 2005
Postów: 488
Domyślnie Tuning- FORD Cougar 2,0 16V i 2,5 24V

Witam wszystkich właścicieli ( i nie tylko ) CougarówGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozwoliłem sobie założyć nowy temat ,-TUNING ponieważ takowego nie ma a na pewno wielu z nas chciało by przynajmniej lekko zienić image ,tudzież podkręcić motorek. Zapraszam nie tylko właścicieli Cougarów ale też posiadaczy innych fordów z w/w motorami.
Jeżeli posiadacie :
-fajne foty (cougara oczywiścieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
-adresy sklepów
-pomysły
-ciekawe "patenty"

To proszę dopisujcie się
Pozdrawiam
alfatech

__________________
samochody to nie wszystko
jest jeszcze piwsko
Tomek - Sęku - Koło
FORUM FORD COUGAR
FORUM FORD MUSTANG
alfatech jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-08-2005, 22:50   #2
Skunio
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 22-11-2004
Skąd: WD
Postów: 45
Domyślnie

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


tu znajdziesz cos niecos do cougara

jak cos to pisz mi na priv


jesli chodzi o tuunning tego auta to jak zwykle zaczynamy od pytania czy styling czy tunning

pozniej przechodzimy do konkretow

jesli chodzi o tunning to:

1. dolot powietrza
2.wydech
3. regulator paliwa
4. bawimy sie w obrobke glowicy , kanalow dolotowych itp
5. coraz ciekawiej , czas na ostrzejsze walki i strojenie

po tym etapie 2.0 16v moze juz uzyskac ok 150-160KM - ale bedzie to szybsze 160 niz 2.5 v6 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

w druga strone

bez odprezania za normale pieniadze uturbienie tego auta

koszt ok 4000zl

traktujac : Turbina z gwarancją, kolektor do niej , Intercooler, doloty , unichip , dodatkowe wtryskiwacze, pare rurek,przewodów adapterów,cebantów itd. okolo , kompletny wydech pod turbo , do tego robota... To bedzie działac, silnik nieodpreżony, wiec max 0.5 bara,ale to wystarczy. oceniam 50% przyrost mocy. Wiele do życzenia pozostawia wytrzymałość jednostki napędowej.

o kolejnych zabawkach mozna dluuuuuugooooo dyskutowac , wrazie pytan , jestem pod PW lub bede lookal w ten temat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


pozdrawiam , nigdy za wiele mocy skunio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
corsa C GSI irmscher -sprzedam http://www.ridaz-unit.pl
Skunio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-08-2005, 13:14   #3
seba84
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-07-2005
Skąd: Poznań
Postów: 118
Domyślnie

ja sie tez tym zajme jak tylko bedzie postep w naprawie,wiecej akcesoriow do cougara jest w niemczech i z tamtad bede chyba sobie zalatwial Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
seba84 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-08-2005, 11:08   #4
Skunio
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 22-11-2004
Skąd: WD
Postów: 45
Domyślnie

zalezy ajkie akcesoria ?! jesli chodzi o tunningowe mechaniczne to jest to blad , bo na 100% kupisz lub zrobisz w Polsce lepsze i tansze bo nie uniwersalne
__________________
corsa C GSI irmscher -sprzedam http://www.ridaz-unit.pl
Skunio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-09-2005, 14:14   #5
seba84
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-07-2005
Skąd: Poznań
Postów: 118
Domyślnie

narazie mialem na mysli np .lotke na tyl u nas nie widzialem nic z tych rzeczy a tam jest oryginalna fordowska za 30 euro

[ Dodano: 2005-09-01, 20:03 ]
sorry moja pomylka ta lotka jest na licytacji wiec cena jest znacznie wyzsza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
seba84 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-10-2005, 14:02   #6
SECHUBU
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 14-09-2005
Skąd: (Z)Dolny Śląsk
Model: Cougar
Silnik: 2,5
Rocznik: 00
Postów: 214
Domyślnie

Jeżeli chodzi o lotki to jak ta się podoba???
SECHUBU jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-10-2005, 14:08   #7
alfatech
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 19-07-2004
Skąd: Koło
Model: Mustang GT
Silnik: 4,6 V8
Rocznik: 2005
Postów: 488
Domyślnie

lotka fajna rzecz ale ten model pasuje raczej do F-16 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pachnie nie ładnie ,nie będę pisał czym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
samochody to nie wszystko
jest jeszcze piwsko
Tomek - Sęku - Koło
FORUM FORD COUGAR
FORUM FORD MUSTANG
alfatech jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-10-2005, 14:13   #8
SECHUBU
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 14-09-2005
Skąd: (Z)Dolny Śląsk
Model: Cougar
Silnik: 2,5
Rocznik: 00
Postów: 214
Domyślnie

Cytat:
Napisał alfatech
lotka fajna rzecz ale ten model pasuje raczej do F-16 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pachnie nie ładnie ,nie będę pisał czy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

To nie jest taka duża lotka, widziałem znacznie większe, które nie nadawały by się nawet do F-16 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
SECHUBU jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-10-2005, 20:39   #9
seba84
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-07-2005
Skąd: Poznań
Postów: 118
Domyślnie

no mi sie najbardziej podoba taka mala jak znalazlem na ebayu oryginalana forda...te dla mnie tez sa za duze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
seba84 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-10-2005, 21:15   #10
SECHUBU
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 14-09-2005
Skąd: (Z)Dolny Śląsk
Model: Cougar
Silnik: 2,5
Rocznik: 00
Postów: 214
Domyślnie

Cytat:
Napisał seba84
no mi sie najbardziej podoba taka mala jak znalazlem na ebayu oryginalana forda...te dla mnie tez sa za duze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Za duże Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja bym założył jeszcze większą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
SECHUBU jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:01.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.