Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-02-2010, 16:09   #1
filu
ford::average
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 22-02-2010
Skąd: Zielona Góra
Model: C-max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 62
Domyślnie skaczące obroty

Witam. Mam pytanie.ponieważ jestem młodym uzytkownikiem diesela, to mam pytanie. Jeżeli jadę prztkładowo jakąś prędkością i okreslonym biegu i nagle zeche mi się wyrzucic na luz, ponieważ zbliżam sie do skrzyżowania, to czy obroty silnika powinny momentalnie skoczyć do około 800 obrotów i tak się utrzymywać, czy tak jak u mnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wyrzucając na luz oczywiście momentalnie spadają, ale widzę że kilka razy wzskazówka zawaha się pomiędzy około 700 a 900 obrotów , po czym ustabilizuje sie na wartości około 800. Prosze o pomoc.
Pozdrawiam.
Ja wiem , że ostatnio opisuje kilka bzdurnych problemów, i może doszukuje się czegoś złego w dobrym aucie, ale kto pyta, ten potem bedzie coś wiedział Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.:

filu jest offline  
Stary 25-02-2010, 16:24   #2
baldur321
ford::average
 
Imię: ghjgj
Zarejestrowany: 18-04-2009
Skąd: slask
Model: Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2000
Postów: 138
Domyślnie Odp: skaczące obroty

U mnie w benzynie 800 obrotow mam dopiero jak sie zatrzymam...jak sie jeszcze tocze na luzie to mam troche wiecej
baldur321 jest offline  
Stary 25-02-2010, 16:26   #3
mario591
ford::advanced
 
Avatar mario591
 
Imię: Mario
Zarejestrowany: 05-09-2007
Skąd: Zielona Góra
Model: Focus/ Audi A6C7
Silnik: 1.8 TDDi/2.0 177KM Avant
Rocznik: 1999/2012
Postów: 453
Domyślnie Odp: skaczące obroty

Skorzystaj z opcji szukaj. Było tego full. Zamiast zakładać nowy temat. A było tego bardzo dużo.

Szukaj pod "Falujące obroty" !!!
Ale widzę, że początkujący z Ciebie forumowicz więc potraktuj to jako pomoc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mario591 jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:49.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.