Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-06-2007, 11:37   #11
Gimnastikball
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 28-11-2006
Skąd: Nowy Tomyśl
Model: Focus MK1
Silnik: 1,8pb
Rocznik: 2002
Postów: 332
Domyślnie

Dobry wybór.

Miałem, zrobilem 50 kkm i mi zawineli spod domu.
Motor układa się przez 20kkm, a potem świetnie pracuje i ciągnie z każdego zakresu obrotów.
Mocy jedynie brakuje przy podciagnieciu na wyższe obroty.
Nie miałem z tym motorem broblemów, oleju nie brał nic się nie działo.
Motor mogę polecic, natomiast samo wykonanie auta to ja akurat kieosko trafiłem (poniedziałkowy montaż Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )

Gimnastikball jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-06-2007, 19:37   #12
JAB02
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 23-05-2007
Skąd: Koszalin
Postów: 234
Domyślnie

Cytat:
Napisał Gimnastikball
natomiast samo wykonanie auta to ja akurat kieosko trafiłem (poniedziałkowy montaż Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
Moje jest z montażu piątkowego (nie, nie 13 :fcp3 ). Nie wiem czy to dobry dzień na zrobienie dobrego autka. :fcp20

Mam nadzieję, że dobry :fcp3
JAB02 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-06-2007, 06:53   #13
Gimnastikball
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 28-11-2006
Skąd: Nowy Tomyśl
Model: Focus MK1
Silnik: 1,8pb
Rocznik: 2002
Postów: 332
Domyślnie

Cytat:
Napisał JAB02
Nie wiem czy to dobry dzień na zrobienie dobrego autka. :fcp20
Hehe, w niemczech sie tak mówi na auta, które od nowości mają jakieś felery.
Że niby ludzie po łiknedzie ten teges i o pracy nie chcą myslec.

:fcp4
Gimnastikball jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-06-2007, 19:34   #14
Sylvika
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 26-06-2007
Postów: 2
Domyślnie

A ja lubię swoje autko ff1 po leaftingu tdci 115km. Wcześniej jeździłam 1,6 benzyną 16V '99, palił dużo ok.10l i był strasznie wolny (kupiony jako auto 3,5letnie, serwisowane z książką).
W FF1 tdci '03 praktycznie do wczoraj oprócz filtrów i oleju nic nie robiłam. Dzisiaj wymieniony miałam czujnik wałka rozrządu (koszt nowego+podłączenie do komputera -250 zł) i to wszystko. Autem w miarę szybko można wyprzedzać, jest dosyć zrywne. Maksymalną prędkość jaką udało mi się osiągnąć to 205 km, dalej nie idzie. Tdci 115km w porównaniu do nowej benzyny 1,6, która ma trochę mocniejszy silnik od benzyny 1,6 '99 i tak jest szybszy i zrywniejszy. Chociażby dla samej przyjemności jazdy szybszym motorem, jako używane auto wybrałabym diesla. Ale robię nim trochę mało km, bo tylko 18kkm rocznie i jak na razie cały przebieg to 63 000km. Tylko, że przerażają mnie trochę koszty naprawy przy przebiegach powyżej 100 000km, o których naczytałam się na forum (sterownik do pompy, pompa paliwa, jakieś koła przy pasku rozrządu).
Sylvika jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-06-2007, 16:11   #15
krtek
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-04-2006
Postów: 19
Domyślnie

od wczoraj jestem szczesliwym posiadaczm nowego ff2 1.8 tdci platinium x kombi , jest naprawde fajnie, wygodnie i ten zapach nowego samochodu.... , jak przekroczycz 2000 obrotow turbina zaskakuje i jeeeeedziesz szybciutko , troche sie musze przyzwyczaic do diesla , zawsze jezdzilem benzyna , raz zgasl mi gdy ruszalem na swiatlach :fcp19 , juz wiem trzeba wiecej gazu dodawac , ale mysle ze po paru dniach bedzie ok . na razie zluzycie srednie 8,7 - 80 km przejechane :fcp1 , troche duze ale mam nadzieje ze ja sie uspokoje i silnik rowniez , a i jeszcze malutka ryska dzisiaj "sie pojawila" na krawedzi przednich drzwi- bliskie spotkanie otwieranych drzwi z siatka - oj jak to boli :fcp6 , z drugiej strony mam to juz za soba ! pozdrawiam wszystkich na forum . przyznam ze odwiedzam je codziennie i czytam z zainteresowaniem , wielu rzeczy nie rozumiem ( dlatego kupilem nowy samochod), ale pilnie sie ucze
ps. gdzie sprawdzić w jakim dniu tygodnia powsal moj samochod?
krtek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:30.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.