Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-09-2012, 20:14   #221
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał difrost Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy jest jakaś specjalna procedura w FX-ach, żeby je ,dpalić'' po takim padzie zasilania?
Witam,

Nie ma specjalnej procedury. Odłącz ponownie akumulator na kilka minut - jeśli zestaw nie zacznie zachowywać się standardowo (prośba o PIN...), to jest problem (coś padło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.).

__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-09-2012, 15:06   #222
difrost
ford::amateur
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 05-09-2012
Skąd: Wrocław
Model: Ford Focus
Silnik: 1.8
Rocznik: 2008
Postów: 4
Domyślnie Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX - kompendium wiedzy

@tedi_k - dzięki. Nie bardzo mnie twoja odpowiedź ucieszyła, ale cóż być może to tylko bezpiecznik (niestety nie mam kluczy do tego radia).

Zna może ktoś we Wrocławiu jakiś warsztat co by trochę popracować nad tym radiem?

-df
difrost jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-09-2012, 20:39   #223
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał difrost Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@tedi_k - dzięki. Nie bardzo mnie twoja odpowiedź ucieszyła, ale cóż być może to tylko bezpiecznik (niestety nie mam kluczy do tego radia).

Zna może ktoś we Wrocławiu jakiś warsztat co by trochę popracować nad tym radiem?

-df
Wyimaki to nie problem - tu masz aukcję: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Potrzebne są 2 komplety.

Na Allegro ogłasza się jakiś fachowiec z Rybnika (trzeba radio wysłać) - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Nie ma zbyt dużo faktycznie dobrych fachowców od tych nawigacji.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-09-2012, 17:51   #224
arkmyl12
ford::advanced
 
Imię: Arek
Zarejestrowany: 11-06-2010
Skąd: Wrocław
Model: Mondek / Transit Connect
Silnik: 2,0 tdci /1,5 Ecoblue
Rocznik: 2018 / 2022
Postów: 493
Domyślnie Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX - kompendium wiedzy

Przeglądałem wątek ale nie udało mi się znalezc zadnej informacji jak gra ta nawi. Kupiłem mondka z sonym 6 cd który gra całkiem nie zle, mysle o kupnie fabrycznej navi tylko słyszałem ze z jakością muzyki tak nie specjalnie...
arkmyl12 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-09-2012, 22:14   #225
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał arkmyl12 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przeglądałem wątek ale nie udało mi się znalezc zadnej informacji jak gra ta nawi. Kupiłem mondka z sonym 6 cd który gra całkiem nie zle, mysle o kupnie fabrycznej navi tylko słyszałem ze z jakością muzyki tak nie specjalnie...
Na moje ucho navi FX gra lepiej od Sony'ego...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-09-2012, 11:27   #226
difrost
ford::amateur
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 05-09-2012
Skąd: Wrocław
Model: Ford Focus
Silnik: 1.8
Rocznik: 2008
Postów: 4
Domyślnie Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wyimaki to nie problem - tu masz aukcję: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Potrzebne są 2 komplety.

Na Allegro ogłasza się jakiś fachowiec z Rybnika (trzeba radio wysłać) - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Nie ma zbyt dużo faktycznie dobrych fachowców od tych nawigacji.
W rzeczy samej, cena śmieszna. Problem się sam rozwiązał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ... jak to mówią - automagicznie. W sobotę wsiadam do samochodu, odpalam, a tutaj dzień dobry, FX wstał.

Rzuciłem okiem w wersję softu, upgrade do SP4 obowiązkowo.

Ogólnie jest on strasznie niestabilny:
- potrafi nie wstać (podobna sytuacja, jak teraz, z tym, że nie było padu aku.; potrzebny był twardy reset);
- nie reaguje na przyciski poza włącz/wyłącz;
- komunikat odczytu CD ,,zawisa'', tj. nie znika po odczycie płyty;
- i wiele innych.

Wyraźnie jest to bug oprogramowania, bo reset mu pomaga.

FX gra ładnie, ale soft do kitu, nawigacja jest po prostu bez sensu, w tej cenie można mieć wymiatającą zewnętrzną nawigację. Nie marudzę, bo nabyłem już taki, ale ktoś mógłby się bardziej postarać wypuszczając sprzęt z fabryki.

Pozdrawiam,
-df
difrost jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-09-2012, 10:40   #227
tesluk
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX - kompendium wiedzy

mam pytanie, bo spotkałem się z różnymi opiniami; zastanawiałem się nad kupnem używanej karty sd Western Europe + Turkey 2010. jednak słyszałem, że w niektórych wersjach jest montowane jakieś zabezpieczenie, które powoduje, że jeżeli płyta byłą używana już w innym urządzeniu - nie będzie działać. czy ktoś z Was ma bardziej precyzyjną wiedzę na ten temat? będę wdzięczny za odpowiedź.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-09-2012, 12:19   #228
difrost
ford::amateur
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 05-09-2012
Skąd: Wrocław
Model: Ford Focus
Silnik: 1.8
Rocznik: 2008
Postów: 4
Domyślnie Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał tesluk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mam pytanie, bo spotkałem się z różnymi opiniami; zastanawiałem się nad kupnem używanej karty sd Western Europe + Turkey 2010. jednak słyszałem, że w niektórych wersjach jest montowane jakieś zabezpieczenie, które powoduje, że jeżeli płyta byłą używana już w innym urządzeniu - nie będzie działać. czy ktoś z Was ma bardziej precyzyjną wiedzę na ten temat? będę wdzięczny za odpowiedź.
Z góry zaznaczam, że w tej materii się nie orientuję dokładnie, ale wiem jak działa technologia, więc mogę coś powiedzieć.

Ogólnie jeśli chodzi o płytę, to na 100% nie ma takiej opcji. W przypadku karty SD, wątpię. Taka możliwość techniczna istnieje, ale nie ma sensu. Karta na pewno ma zabezpieczenie przed kopiowaniem (aczkolwiek powinno dać je obejść) poprzez wykorzystanie niestandardowej tablicy partycji.

Zawsze możesz to potwierdzić i znaleźć kogoś w swoim mieście, kto ma jakąkolwiek kartę w użyciu i wsadzić w swojego FXa.

-df
difrost jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-09-2012, 21:18   #229
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał tesluk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mam pytanie, bo spotkałem się z różnymi opiniami; zastanawiałem się nad kupnem używanej karty sd Western Europe + Turkey 2010. jednak słyszałem, że w niektórych wersjach jest montowane jakieś zabezpieczenie, które powoduje, że jeżeli płyta byłą używana już w innym urządzeniu - nie będzie działać. czy ktoś z Was ma bardziej precyzyjną wiedzę na ten temat? będę wdzięczny za odpowiedź.
Ach ta niechęć do szukajek....
Napisałem już kilka razy, że posiadanie oryginalnej karty np. WE+T 2010 (niezależnie czy już używanej czy nie) jest równoznaczne z posiadaniem licencji na jej używanie. Licencja jest przypisana do karty.
Karta działa w każdym urządzeniu FX, do którego zostanie włożona. No i tylko wtedy jak w nim siedzi...
Karta jest szyfrowana i ma zastosowany algorytm ochrony zawartości, więc nie jest kopiowalna.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-09-2012, 11:22   #230
tesluk
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ach ta niechęć do szukajek....
Nie mam niechęci do szukajek. Wprost przeciwnie zawodowo zajmuję się wyszukiwarkami i pozycjonowaniem :-)

Być może zbyt wnikliwie szukałem, bo spotkałem się z różnymi opiniami na ten temat. Bardzo dziękuję Wam za odpowiedź. Była na tyle przekonująca, że kupiłem już kartę i jest już w drodze z Anglii.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
blaupunkt , ford , mp3 , nawigacja



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:19.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.