Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-03-2009, 12:26   #1
marcysgalaxy2,3
ford::average
 
Avatar marcysgalaxy2,3
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 31-01-2009
Skąd: WARSZAWA
Model: GALAXY2,3 GHIA. AUTOMAT
Silnik: 2,3 LPG
Rocznik: 1998
Postów: 104
Question

witam i proszę o poradę czy lampa na fotkach jest wersją europejską czy angol. sprzedawca twierdzi że europa bo zciągane z niemiec ale tak jakoś mało chce w cenie angoli. twierdzi że chce się pozbyć bo sprzedał auto i została. podglądałem inne szkła ale jest kilka wzorów i jakoś nie mogę się połapać ;(( może zna się ktoś na tych lampach.pilne bardzo bo bym zakupił i jutro odebrał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)

sorki ale zapomniałem o fotach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.(( już daje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.))
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg lampalewa.jpg (9.7 KB, 63 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg lampa lewa2.jpg (9.8 KB, 49 wyświetleń)


Ostatnio edytowane przez subratri ; 24-03-2009 o 18:22
marcysgalaxy2,3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-03-2009, 15:02   #2
tomasz199
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-06-2008
Model: S-MAX titanium +
Silnik: 2.0 tdci 136KM
Rocznik: 2010
Postów: 23
Domyślnie Odp: prośba o poradę lampa przednia

Witaj!!Mogę ci powiedzieć jakie to są lampy tylko zrób zbliżenie gniazda żarówki od strony wkładania żarówki.Te wersje różnią się tylko kątem odchylenia żarówki od pionu.Europejska lampa lewa ma żarówkę na oko w poziomie, a angielska jest okręcona w prawo o okolo 10 stopni.Wiem bo niedawno wymieniałem lampy i teraz mam wstawione angielskie.POZDRAWIAM
tomasz199 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-03-2009, 17:46   #3
marcysgalaxy2,3
ford::average
 
Avatar marcysgalaxy2,3
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 31-01-2009
Skąd: WARSZAWA
Model: GALAXY2,3 GHIA. AUTOMAT
Silnik: 2,3 LPG
Rocznik: 1998
Postów: 104
Cool Odp: prośba o poradę lampa przednia

dzięki tomasz199 ale nie mam jeszcze tych lamp bo miałem je kupić na allegro i kuoiłem tylko facet powiedział że 100% są europa a jak nie będą to zwraca kasę i wysyłka jego koszt,no więc się zdecydowałem ale dzięki za info i sprawdzę jutro jak kurier przyniesie lampe
marcysgalaxy2,3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-03-2009, 20:22   #4
tomanek79
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 22-03-2008
Skąd: MAŁOPOLSKA
Model: GALAXY
Silnik: 2300
Rocznik: 1998
Postów: 32
Domyślnie Odp: prośba o poradę lampa przednia

jesli na szkle jest np E1 lub strzałka w lewo, to jest to lampa europejska
tomanek79 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-03-2009, 06:54   #5
marcysgalaxy2,3
ford::average
 
Avatar marcysgalaxy2,3
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 31-01-2009
Skąd: WARSZAWA
Model: GALAXY2,3 GHIA. AUTOMAT
Silnik: 2,3 LPG
Rocznik: 1998
Postów: 104
Domyślnie Odp: prośba o poradę lampa przednia

kolego tomanek79 mam już tą lampe i i 50% tego co piszesz sie zgadza a 50% nie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. mianowicie jest symbol E1 ale strzałka jest w prawo i tu teraz mam problem, oglądałem te dwie lampy i mają niby ciut inne rysy na szkle to może będzie europaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dodam jeszcze fotki nowej lampy może ktoś podpowie na 100% co to jestGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie chciałbym żeby mi dowód zaraz zabrali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pozdrawiam i proszę o konsultacje
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg anglia.jpg (87.5 KB, 25 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg anglia1.jpg (88.1 KB, 25 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg anglia2.jpg (93.1 KB, 27 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg anglia3.jpg (85.1 KB, 29 wyświetleń)
marcysgalaxy2,3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-03-2009, 15:52   #6
tomanek79
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 22-03-2008
Skąd: MAŁOPOLSKA
Model: GALAXY
Silnik: 2300
Rocznik: 1998
Postów: 32
Domyślnie Odp: prośba o poradę lampa przednia

kolego to jesli jest tam E1 to sa to europejskie lampy,do ruchu prawostronnego(chociaz Anglia to tez EuropaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) Ze strzałka to ja zle Ci podpowiedziałem.Strzałki maja podobno byc do kierunkowskazow . E1- E oznacza ze dopuszczone na europe,a 1 to kraj produkcji. 1-niemcy 2-francja itp 20-polskaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A wiec E1 jest,mozesz jezdzic ile chceszGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez tomanek79 ; 26-03-2009 o 16:26
tomanek79 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-03-2009, 21:57   #7
marcysgalaxy2,3
ford::average
 
Avatar marcysgalaxy2,3
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 31-01-2009
Skąd: WARSZAWA
Model: GALAXY2,3 GHIA. AUTOMAT
Silnik: 2,3 LPG
Rocznik: 1998
Postów: 104
Domyślnie Odp: prośba o poradę lampa przednia

no kolego tomanek79 i teraz powiem całkiem nową sprawę .mianowicie ta lampa która jest napewno od angola też ma symbol E1 i dwie strzałki i tak samo w prawo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. rację ma jednak kolega tomasz199 (wyżej post) że tylko jest inny kąt ustawienia odbłyśnika jak podstawiłem jedną pod drugą to wtedy widać to gołym okiem przez szkło. jutro podjadę do diagnosty i zobaczę czy jemu sprawi kłopot z rozpoznaniem tej lampy bez jej montażuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. bo napewno po zamontowaniu i i sprawdzeniu kąta swiecenia to nie będzie miał wątpliwości
marcysgalaxy2,3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-03-2009, 15:33   #8
tomanek79
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 22-03-2008
Skąd: MAŁOPOLSKA
Model: GALAXY
Silnik: 2300
Rocznik: 1998
Postów: 32
Domyślnie Odp: prośba o poradę lampa przednia

jesli jest <--> taka starzałka (z dwoma grotami) to jest to lampa symetryczna lub z możliwościa przestawienia wiazki i nadaje sie i do Polski, i do Angli.
tomanek79 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-03-2009, 20:58   #9
Pagob
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 11-10-2006
Skąd: Kraków
Model: Galaxy
Silnik: 2.0 115 kM
Rocznik: 1998/99
Postów: 372
Domyślnie Odp: prośba o poradę lampa przednia

Jeśli jest od angola, to wzory na szkle będą odwrotne (lustrzane odbicie) niż na europejskich. Wystarczy wtedy zmienić samo szkło ze starej lampy lub dokupić szkoło na allegro i przełożyć. Sam kupiłem reflektor od angola i przełożyłem samo szkło ze starej lampy (uszkodzone miałem zaczepy), potem ustawienie świateł i wszysko gra.
__________________
ICHThYS - Pozdrawiam!
Pagob jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:57.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.