Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-05-2007, 21:02   #1
Rom
ford::average
 
Zarejestrowany: 06-05-2007
Skąd: Wałbrzych
Model: Mondeo MKIV
Silnik: 2.0 TDCI 140 km
Rocznik: 2007
Postów: 101
Domyślnie Pompka do spryskiwaczy MkIII

Witam
Czy będzie pasować do Mondzinki pompka tańsza z linka poniżej czy ta droższa , dodam , że orginalnie jest ta droższa.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

__________________
2007 Mondeo MKIV 2.0TDCI Titanium X
http://images.spritmonitor.de/445196_5.png
Rom jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-05-2007, 08:09   #2
romez555
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-06-2006
Model: Mondeo MK IV
Silnik: 2.0 TDCI 140 KM
Rocznik: IX 2009
Postów: 16
Domyślnie

Cześć, jak przerabiałem taką wymianę zimową porą to niestety zakupiłem tą droższą, z tego co pamiętam to wtyczka zasilania się różniła. W tej co się zepsuła była prostokątna, a w tej nowej kanty są zaokrąglone.
Pozdrawiam
romez555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-05-2007, 14:29   #3
markosi
ford::average
 
Zarejestrowany: 01-06-2006
Skąd: Poznań
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI 140 KM
Rocznik: 2007
Postów: 51
Domyślnie

Zdania są podzielone. Jedni twierdzą że wymieniali na tą tańszą i wszsytko było ok, inni, podobnie jak romez555, że nie bardzo. Najlepiej to jeśli masz taką możliwość to wymontuj pompkę przed zakupem, jedź do sklepu z pompką i sprawdź sposób podpięcia zasilania i średnicę wejścia do zbiornika. Takie rozwiązanie ma jeszcze jeden plus - sprawdzisz czy to na pewno pompka. Ja swoją oddawałem do sklepu, gdyż podczas wymiany okazało się że zapchało się takie gumowe sitko umieszczone między zbiorniczkiem a pompką (zintegrowane z uszczelką w której siedzi pompka w zbiorniczku). Efekt była taki że pompka ledwo co kręciła a ze spryskiwaczy tylko kapało. Po wyczeszczeniu wszystko działa ąz miło! Jak poszukasz na forum to zobaczysz że takich możliwości jest jeszcze więcej, np zapchane lub załamane przewody itp.

PS. Jeśli już sprawdzałeś inne możliwości, i jesteś pewien że to pompka, to wybacz moje mądrowanie się :fcp4
markosi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-05-2007, 22:35   #4
Rom
ford::average
 
Zarejestrowany: 06-05-2007
Skąd: Wałbrzych
Model: Mondeo MKIV
Silnik: 2.0 TDCI 140 km
Rocznik: 2007
Postów: 101
Domyślnie

Przeczytałem wcześniej parę postów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I sprawdziłem pompke wymontowując ją. Na kablach zasilających jest napięcie po przyciśnięciu przycisku na dźwigni niestety pompka podpięta na krótko nie drgnie więc wiem , że to pompka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
2007 Mondeo MKIV 2.0TDCI Titanium X
http://images.spritmonitor.de/445196_5.png
Rom jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:24.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.