Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-07-2009, 23:07   #1
mader15
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 13-07-2009
Skąd: Jelenia Góra
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2,0 tdci 130 km
Rocznik: 2003
Postów: 7
Angry stukot podczas jazdy ?????

Witam podczas jazdy słychać stukanie tak jakby z układu kierowniczego podczas skręcania stukot nasila się jest on również delikatnie odczuwalny .

Czego to może być przyczyna byłem u mechanika nie potrafił zdiagnozować z kąt to stukanie dochodzi może ktoś już spotkał się z czymś takim proszę o pomoc z góry dziękuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

mader15 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-07-2009, 18:07   #2
jarkmerk
ford::average
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 10-05-2009
Skąd: RADOMSKO
Model: FORD MONDEO
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2002
Postów: 176
Domyślnie Odp: stukot podczas jazdy ?????

Cytat:
Napisał mader15 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam podczas jazdy słychać stukanie tak jakby z układu kierowniczego podczas skręcania stukot nasila się jest on również delikatnie odczuwalny .

Czego to może być przyczyna byłem u mechanika nie potrafił zdiagnozować z kąt to stukanie dochodzi może ktoś już spotkał się z czymś takim proszę o pomoc z góry dziękuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
WITAJ miałem podobny problrm ze stukaniem i wydawało mi się ze to od licznika rozkręciłem licznik i nic a po czasie doszedłem do tego podniosłem klape i jak by to ci wytłumaczyc jak sie zamyka klape to był przy teleskopach co trzymaja klape wytartą farbe było to widoczne gołym okiem przypatrz sie może to to jest.
jarkmerk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-07-2009, 21:02   #3
Klimek
ford::advanced
 
Avatar Klimek
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 12-11-2007
Skąd: Słupsk
Model: mk3
Silnik: 2.0 TDDI 90KM
Rocznik: 2001
Postów: 391
Domyślnie Odp: stukot podczas jazdy ?????

nooo chopie. to wytlumaczyles....

polski trudna jazyk. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Klimek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-07-2009, 15:23   #4
Luk@s
ford::professional
 
Avatar Luk@s
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 11-01-2007
Skąd: KPR
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDDI 90 KM
Rocznik: 2001
Postów: 1,151
Domyślnie Odp: stukot podczas jazdy ?????

jarkmerk opisz jeszcze raz umiejscowienie tych stuków, bo nic z tego co napisałeś nie zrozumiałem. Mam to samo i też rozebrałem wszystkie plastiki wokół kierownicy i nicGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Nie każda mo... pasuje do Forda
President Johnny II ASC + Sirio AS ML-145
Luk@s jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-07-2009, 16:19   #5
damianoss
ford::average
 
Zarejestrowany: 21-02-2008
Skąd: pomorskie
Model: MkIII
Silnik: 2.0Pb
Rocznik: 2002
Postów: 90
Domyślnie Odp: stukot podczas jazdy ?????

podejrzewam,ze koledze chodzilo o tzw "kly" znajdyjace sie przy teleskopach. wystarczy je owinac tasma. jesli chodzi o te stuki to wydaje mi sie, ze to moze byc "pletwa" wystarczy posmarowac i bedzie cisza. na temat pletwy wszystko znajdziesz na forum.pozdrawiam
damianoss jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-07-2009, 18:43   #6
SrebnaStrzała
ford::expert
 
Avatar SrebnaStrzała
 
Zarejestrowany: 30-01-2008
Skąd: Poznań
Model: A7, Mondeo
Silnik: 50TDI, 2.0TDCI
Rocznik: 2018, 2011
Postów: 4,462
Domyślnie Odp: stukot podczas jazdy ?????

"jak by to ci wytłumaczyc jak sie zamyka klape to był przy teleskopach co trzymaja klape wytartą farbe było to widoczne gołym okiem przypatrz sie może to to jest. "
Po prostu mistrzostwo ^^ hahaha
Jedno z najlepszych tłumaczeń jakie w życiu widziałemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Odnośnie tematu, ja bym tutaj obstawiał napinacz, może jak kręcisz kierownicą to wytwarza się opór na pasku i zaczyna stukać. Nie wiem tylko czy pompa od tego nie jest napędzana łańcuchem.
SrebnaStrzała jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-07-2009, 07:09   #7
Luk@s
ford::professional
 
Avatar Luk@s
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 11-01-2007
Skąd: KPR
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDDI 90 KM
Rocznik: 2001
Postów: 1,151
Domyślnie Odp: stukot podczas jazdy ?????

SrebnaStrzała ty to za bardzo kombinujeszGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Nie każda mo... pasuje do Forda
President Johnny II ASC + Sirio AS ML-145
Luk@s jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:58.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.