Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-11-2009, 07:08   #21
Pawel1w25
ford::average
 
Avatar Pawel1w25
 
Zarejestrowany: 05-11-2009
Model: Focus Ghia Combi
Silnik: 2.0 16V
Rocznik: 2000
Postów: 125
Smile Odp: Co warty jest Ford Focus ?

Mnie także bardziej odpowiada wystrój wnętrza Focusa I ( w porównaniu z MKII) , a zwłaszcza czytelność wskaźników na desce rozdzielczej .
Po 2005 r. - jest ona wyraźnie mniej czytelna , no i taka . . .
Wprawdzie nowoczesna , ale jakaś taka bez wyrazu .

Pawel1w25 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-11-2009, 07:14   #22
kunte
ford::advanced
 
Avatar kunte
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 27-03-2009
Skąd: Katowice/Chorzów
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2010
Postów: 334
Domyślnie Odp: Co warty jest Ford Focus ?

Co do czytelności wskaźników to się nie wypowiadam, bo nie jeździłem MK2 i nie mam jak porównać. Co do wnętrza, to dodam jeszcze, że dla mnie stało się ono takie volkswagenowskie, czyli smutne, szare i bez polotu, ale to tylko moje odczucie. Może gdybym poużytkował MK2 to bym zmienił zdanie.
__________________
Poprzednio: Nissan Micra K11 93r. 1.3 16V; Ford Focus MK1 99r. 1.6 16V, piękne białe kombi
kunte jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-11-2009, 07:29   #23
NAN
ford::average
 
Zarejestrowany: 03-03-2009
Skąd: warszawa
Model: Focus
Silnik: 1,8 tddi
Rocznik: 1999
Postów: 81
Domyślnie Odp: Co warty jest Ford Focus ?

WG. mnie focus to rewelka; wcześniej jeździłem astrą i to dopiero było problemowe auto fakt ceny części do forda x3 ale coś za coś zresztą na razie wymieniłem klocki hamulcowe i na początku zawieszenie kompletne ale widziały gały co brały.
Dwa lata jazdy 60 000 km (obecny przebieg 208 000)i tylko lać diesla na dobrej stacji (tylko BP) i w drogę. Gdyby jeszcze nie ten nieszczęsny sterownik pompy tyle, że tanio się wyrobiłem (1500).
Zastanawiam się nad zakupem mk2 oczywiście foka.
NAN jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-11-2009, 07:32   #24
Jacek 07
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-08-2009
Skąd: Zamość
Model: focusII
Silnik: 1,6 tdci
Rocznik: 2005
Postów: 35
Domyślnie Odp: Co warty jest Ford Focus ?

Oj warty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dłuższy czas szukałem C-Maxa.W Polsce i od ,,ściągaczy''. Ale ręka Opatrzności czuwała i kupiłem poleasingowy ze znanego źródła. FII.
Silniczek tdci 90KM - dla mnie rakieta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Przesiadłem się z kredensa o zabójczej mocy 70KM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do wnętrza - rozmyślnie szukałem II bo taki prosty styl tzw. volkswagena mi odpowiada a samego VW nie trawie.
Wszelkie usterki jakie byly, byly z mojej winy (no powiedzmy - wpadłem w dużą dziurę np) więc pretensji do foki mieć nie mogę.
Kosztowała - dużo/niedużo. Połowa tego co w salonie po 3 latach.
Ale jest warta. Wiem kto nią jeździł i jak przede mną. Śpię spokojnie.
A ta frajda na zakrętach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.))
Jacek 07 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-11-2009, 09:48   #25
rustin
ford::expert
 
Avatar rustin
 
Zarejestrowany: 21-11-2007
Skąd: Lubelskie
Model: Fiat Linea
Silnik: 1,3 Mjet
Rocznik: 2007
Postów: 2,002
Domyślnie Odp: Co warty jest Ford Focus ?

a korniki was nie podjadają? bo z tego co czytam to to jest najgorsze w fokach.
__________________
Był Fiat 126p, Fiat Uno, Vw Jetta , Mondeo MK1
Jest Mondeo Hatchback MK3 Ghia 2002r 2.0 PB+LPG Black Panther
rustin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-11-2009, 10:43   #26
kunte
ford::advanced
 
Avatar kunte
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 27-03-2009
Skąd: Katowice/Chorzów
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2010
Postów: 334
Domyślnie Odp: Co warty jest Ford Focus ?

Cytat:
Napisał rustin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a korniki was nie podjadają? bo z tego co czytam to to jest najgorsze w fokach.
No przyznam się, że mnie zaczynają i to w miejscu, które jest słabą stroną Focus'ów, a mianowicie dół drzwi. U mnie dokładnie tylnie drzwi. Na wiosę trzeba się za to zabrać, a teraz spróbować to jakoś zabezpieczyć. Może znacie jakieś sposoby?
__________________
Poprzednio: Nissan Micra K11 93r. 1.3 16V; Ford Focus MK1 99r. 1.6 16V, piękne białe kombi
kunte jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-11-2009, 11:11   #27
Jacek 07
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-08-2009
Skąd: Zamość
Model: focusII
Silnik: 1,6 tdci
Rocznik: 2005
Postów: 35
Domyślnie Odp: Co warty jest Ford Focus ?

O krnikach nic nie wiem. To chyba bolączka Mondeo była. U mnie tylko chlapaczy z przodu nie było przez 3 lata i zaraz za nimi trzeba podmalować.
Aha jeszcze jedno za FII. Jest prawie 10cm szerszy od jedynki. To też zaważyło bo strasznie sie nie lubię trącać łokciami z pasażerem. To niech u Opla zostanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jacek 07 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-11-2009, 11:11   #28
Pawel1w25
ford::average
 
Avatar Pawel1w25
 
Zarejestrowany: 05-11-2009
Model: Focus Ghia Combi
Silnik: 2.0 16V
Rocznik: 2000
Postów: 125
Domyślnie Odp: Co warty jest Ford Focus ?

Powiem tak - wszelkie zabiegi blacharsko - lakiernicze musi wykonać fachowiec i to dobry fachowiec .
Tylko to gwarantuje pożądany efekt i odpowiednią trwałość naprawy .
Wszelkie amatorskie zaprawki daruj sobie .
Efekt badzie odwrotny do zamierzonego .
Jak poprzednio nie było prawie nic widać - to po amatorskich zabiegach lakierniczych - to dopiero będzie widać !!!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pawel1w25 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-11-2009, 11:42   #29
Pietron
ford::average
 
Avatar Pietron
 
Zarejestrowany: 10-03-2007
Skąd: Żary / Berlin
Model: Kia Pregio
Silnik: 2500TCI
Rocznik: 2003
Postów: 61
Domyślnie Odp: Co warty jest Ford Focus ?

Cytat:
Napisał Pawel1w25 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie rozumiem .
Ford Focus nie jest niemieckim autem ?
W dodatku wyprodukowany w Koloni ?
To jaki jest ?
Chiński ?
Kolego nie tak głośno na forum forda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ford to marka z USA a to ze jest produkowana w Niemczech to co innego. A tak nawiasem FORD RULEZ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

P.S Nie wiem jak można pomylić takie ładne autka z przereklamowanymi brzydalami z Niemiec Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Oczywiście od tego jest forum żeby się dowiadywać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pokój Bracia! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Pietron ; 17-11-2009 o 11:46
Pietron jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-11-2009, 11:43   #30
tomiscorpio
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 15-02-2006
Skąd: Złotów
Model: fs
Silnik: 1998
Rocznik: 95
Postów: 6,528
Domyślnie Odp: Co warty jest Ford Focus ?

giecpawel troche nie rozroznia rzeczy, bo opel czy tam cos w polsce robia ale sa zaprojektowane gdzies indziej albo przez odzial w danym kraju,.

Ford jest amerykanski , ale ma wszystko w niemczech na europe , projektantow inzynierow technikow. Wiec nawet jak zrobione w malezji czy chinach jest niemiecki.
tomiscorpio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:16.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.