Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-08-2008, 15:43   #11
marciNNO
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-09-2007
Skąd: Gorzow
Postów: 83
Domyślnie Re: [mk2]ford mondeo 1,8td po uruchomieniu gasnie,schodzi paliwo

no dobra Emmm jakis czas temu dzwonilem do typka na allegro bo widzialem zbiornik paliwa zeby sie dowiedziec czy posiada takie cos jak papke i facio mi powiedzial ze jest takie cos to pierwsze podejrzenia skierowalem ze to wlasnie ta papka sie uszkodzila, a wczoraj wieczorem po wymianie autem jezdzilem bez problemu, natomiast dzis kolo 11 odpalilem auto na chwile pochodzilo moze z 10 sek. i umilkło?? Spedzilem pod maska troche czasu i nic, na koniec pozostało mi holowac auto do garazu, a teraz szukam przyczyny co mogło go ugryść????

marciNNO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-08-2008, 15:54   #12
marciNNO
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-09-2007
Skąd: Gorzow
Postów: 83
Domyślnie Re: [mk2]ford mondeo 1,8td po uruchomieniu gasnie,schodzi paliwo

chyba ze cos z elektryki i jakis przekaznik czszelił różnie bywa tylko ja nie wiem który to jest a elektryk za to skasuje jak za zborze, a przeciez przekaznik to groszowa sprawa..
marciNNO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-08-2008, 16:24   #13
Emmm
ford::expert
 
Avatar Emmm
 
Zarejestrowany: 23-03-2007
Model: mondeo mk II kombi
Silnik: 1.8 td endura de
Rocznik: 1997 grudzień
Postów: 2,643
Domyślnie Re: [mk2]ford mondeo 1,8td po uruchomieniu gasnie,schodzi paliwo

Pompka w zbiorniku paliwa jest tylko w benzyniaku! O ile się dobrze orientuję, to masz diesla? Zapomnij więc o pompce w zbiorniku. Skoro wczoraj wymieniłeś filtr i po wymianie jeździłeś, to najprawdopodobniej sknociłeś coś z tym filtrem i zapowietrza Ci się układ paliwowy. Czy przed wymianą nie miałeś podobnych problemów?
Pozdrawiam
__________________
Emmm
Emmm jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-08-2008, 17:24   #14
marciNNO
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-09-2007
Skąd: Gorzow
Postów: 83
Domyślnie Re: [mk2]ford mondeo 1,8td po uruchomieniu gasnie,schodzi paliwo

a wiec juz wszystko jasne przy wymianie filtra zafundowalem sobie zaworek zwrotny oczywiscie byl nowy ale co sie okazalo zapchal sie jakims duzym kawalkiem syfu i nie dochodzilo do pompy odpowiednia ilosc ropy dlatego gasł, a z tym bezyniakiem to dzieki bo myslelem ze to w dieslu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. maszyna dziala Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
marciNNO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-03-2010, 10:06   #15
piter3173
ford::beginner
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 08-05-2007
Model: MK II
Silnik: 1,8TD
Rocznik: 1998
Postów: 44
Domyślnie Odp: [mk2]ford mondeo 1,8td po uruchomieniu gasnie,schodzi paliwo

ja poluzowałem korek wlewu powietrza i jest wszystko w porządku już nie gaśnie mi po paru sekundach i się nie zapowietrza
piter3173 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:35.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.