Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-05-2011, 13:29   #41
orbik
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 13-05-2011
Model: Fiesta Mk7
Silnik: 1.25
Rocznik: 2011
Postów: 14
Domyślnie Odp: Wysokie spalanie

Cytat:
Napisał Zuuczek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No nie wiem.... Ja mam 2009 i nie mam chwilowego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A chetnie bym popatrzyl...
i sie zalamal ?? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

orbik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-05-2011, 21:53   #42
Zuuczek
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-03-2010
Model: Fiesta
Silnik: 1.4 A4
Rocznik: 2009
Postów: 56
Domyślnie Odp: Wysokie spalanie

Cytat:
Napisał orbik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
i sie zalamal ?? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie no, juz sie przywyczailem, ale moze bym sie czegos nauczyl?, choc pewnie na korki to specjalnie rady nie ma Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zuuczek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-05-2011, 13:19   #43
Barnaba.
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-12-2010
Skąd: Dolny Śląsk
Model: Fiesta
Silnik: 1.6 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 13
Domyślnie Odp: Wysokie spalanie

Mam 1.6 diesel, spalanie w cyklu mieszanym 5,0-5,7. Wcześniej moja fiestka spalała mi 6,0-6,7 ale po zamontowaniu powerboxa pali mniej i moment obrotowy fajnieszy także teraz przy 114 KM przyjemność z jazdy nieporównywalnie większa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A spalanie sama wyliczam na podstawie faktur za paliwko i przejechanych km.
Barnaba. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-05-2011, 12:34   #44
emocja
ford::amateur
 
Avatar emocja
 
Zarejestrowany: 31-10-2010
Skąd: Dolny Śląsk
Model: Ford Fiesta
Silnik: 1,6 diesel
Rocznik: 2010
Postów: 8
Domyślnie Odp: Wysokie spalanie

Cytat:
Napisał szmelcmax Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zgadza się. Dwie linijki i jest chwilowe spalanie. Może więc od 2010 r zmienili.
Mam wersję Trend 1,6 diesel z listopada 2010r. i spalanie chwilowe także :-)

Średnie aktualnie 5,7 i przyznam, że zanim się zmieni mija dłuuugi okres czasu.
W C4 np. - spalanie średnie potrafi się zmienić po przejechaniu 2-3 km bardziej ekonomicznej lub eksploatacyjnej jazdy!
W sumie nie wiem, C4 jest bardziej czuła? Dodam, że chwilowe także ma.
emocja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-07-2011, 11:36   #45
Paulina
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 16-11-2010
Skąd: opolskie
Model: Fiesta MK7
Silnik: 1,25
Rocznik: 2008
Postów: 1
Domyślnie Odp: Wysokie spalanie

Cytat:
Napisał corsa98 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam.Moja a w zasadzie żony Fiesta 1.25 82 KM też nie pali mało w jeździe po mieści ale bardzo krótkie odcinki bo ponad 9L 100 km ale mam pytanie jak to jest w tych samochodach że jeden ma chwilowe zużycie paliwa a w mojej nie umiem tego znaleźć a samochód w wersji TITANIUM z 2009 r,czy może ktoś w tym temacie coś wie? Pozdrawiam.
podpisuję sie, bo mam dokładnie ten sam model i też nie mam chwilowego zużycia. Właściwie to dopiero w tej chwili sie o nim dowiedziałamGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Paulina jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-07-2011, 17:58   #46
Kruszon91
ford::average
 
Avatar Kruszon91
 
Zarejestrowany: 21-12-2009
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Model: Ford Fiesta
Silnik: 1,25 82KM
Rocznik: 2009
Postów: 197
Domyślnie Odp: Wysokie spalanie

Chwilowe spalanie wprowadzili w polsce w samochodach po 2010 r
Kruszon91 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:23.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.