Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford C-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-11-2013, 14:09   #31
Ford c-max 1981
ford::average
 
Imię: Martin
Zarejestrowany: 22-07-2012
Skąd: Słupsk - Danmark
Model: Ford Kuga MK3
Silnik: 2.5 ltr 225KM
Rocznik: 2020
Postów: 96
Domyślnie Odp: podgrzewana przednia szyba

Witam. Dzisiaj usunąłem swoja usterkę, którą była zapieczona wtyczka od strony kierowcy. Dzisiaj na zewnątrz jest plus 8 stopni i ogrzewanie szyby włącza się normalnie.

Ford c-max 1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-11-2013, 16:57   #32
eclipse
ford::expert
 
Avatar eclipse
 
Imię: Eclipse
Zarejestrowany: 29-09-2010
Skąd: skąd że znowu
Model: AUTO ROKU 2007
Silnik: 2.0-QXWA-143KM TITANIUM S
Rocznik: 2007
Postów: 3,138
Domyślnie Odp: podgrzewana przednia szyba

Szkoda że nie zrobiłeś zięcia jak to wyglada .
__________________
......................... Pozdrawiam .
eclipse jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-11-2013, 19:54   #33
Ford c-max 1981
ford::average
 
Imię: Martin
Zarejestrowany: 22-07-2012
Skąd: Słupsk - Danmark
Model: Ford Kuga MK3
Silnik: 2.5 ltr 225KM
Rocznik: 2020
Postów: 96
Domyślnie Odp: podgrzewana przednia szyba

Zrobiłem zdjęcie jak to wyglądało u mnie. Przepraszam za jakość ale pod ręką w tym czasie miałem tylko telefon.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Jak widać na zdjęciach od strony pasażera nie ma problemu natomiast od kierowcy niestety już tak łatwo nie jest.
Ford c-max 1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-11-2013, 19:41   #34
jarek.123
ford::average
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 02-10-2013
Skąd: Trzebiatów
Model: Focus C-MAX - GHIA
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 74
Domyślnie Odp: podgrzewana przednia szyba

No i nierównej walki ciąg dalszy. Tak jak pisałem wcześniej cała instalacja do szyby sprawdzona na tip top,a dzisiaj odkryłem że po wykasowaniu błędów forscan-em podgrzewanie działa pięknie....przez całe 23 sekundy. Najlepsze jest to że nieważne czy włączę szybę czy nie układ działa przez 23sek, po tym czasie już nie da się włączyć podgrzewania, więc teoria o przeciążeniu obwodu bierze w łeb i dopiero wykasowanie błędu daje możliwość ponownego włączenia. Na dodatek błąd można wykasować ale ani forscan, ani elmconfig nie widzi żadnego błędu związanego z tą usterką. Normalnie już zgłupiałem, jedyne co się nasuwa to uszkodzony gem, ale to już jest drugi moduł.
jarek.123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2013, 15:06   #35
pendrive999
ford::beginner
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 29-03-2011
Skąd: Radom
Model: focus c-max
Silnik: 2.0 TDCI, 136KM
Rocznik: 2004
Postów: 45
Domyślnie Odp: podgrzewana przednia szyba

jarek.123 to czym kasujesz błąd?
pendrive999 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2013, 17:22   #36
Jotka01
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-11-2013
Model: C max II
Silnik: diesel
Rocznik: 2010
Postów: 11
Domyślnie Odp: podgrzewana przednia szyba

Witam. Panowie czy moglibyście mi pomóc w kwestii szyby? Wszystko wskazuje na to, że w moim focusie mk1 mam szybę podgrzewaną, ale włącznik, który powinien być dzielony, niestety taki nie jest. Szyba wygląda na oryginalną o czym świadczyć by mogły oznaczenia na niej (poniżej linki do moich fotek), nawet oznaczenie VIN jest na szybie. Wprawdzie wkrótce wybieram się do mechanika, bo mam parę drobiazgów do naprawy, ale moja ciekawość w tej kwestii nie pozwala mi czekać aż do tej wizyty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

http://funkyimg.com/i/EbGy.jpg
http://funkyimg.com/i/EbGz.jpg
http://funkyimg.com/i/EbGB.jpg

Skoro już zabrałam tu głos, to pozwolę sobie jeszcze zapytać czy założenie kół 195/65 R15 "podniesie" nieco moją foczkę? Jeśli macie inne nieskomplikowane pomysły, to poproszę o radę. Zależy mi na tym, gdyż w związku z wykonywaną pracą jeżdżę często drogami polnymi, leśnymi i innymi niezbyt gładkimi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wiem, wiem...rozwiązaniem byłaby terenówka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Obecnie jeżdżę na oponach 185/65 R15 88H
Jotka01 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2013, 18:40   #37
jarek.123
ford::average
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 02-10-2013
Skąd: Trzebiatów
Model: Focus C-MAX - GHIA
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 74
Domyślnie Odp: podgrzewana przednia szyba

Błąd kasowałem forscan-em, kasuje ogólnie wszystkie błędy i po takim zabiegu podgrzewanie działa ale tylko 23 sek i po każdym wykasowaniu czas działania jest taki sam.
jarek.123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2013, 19:16   #38
Ford c-max 1981
ford::average
 
Imię: Martin
Zarejestrowany: 22-07-2012
Skąd: Słupsk - Danmark
Model: Ford Kuga MK3
Silnik: 2.5 ltr 225KM
Rocznik: 2020
Postów: 96
Domyślnie Odp: podgrzewana przednia szyba

Cytat:
Napisał Jotka01 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam. Panowie czy moglibyście mi pomóc w kwestii szyby? Wszystko wskazuje na to, że w moim focusie mk1 mam szybę podgrzewaną, ale włącznik, który powinien być dzielony, niestety taki nie jest. Szyba wygląda na oryginalną o czym świadczyć by mogły oznaczenia na niej (poniżej linki do moich fotek), nawet oznaczenie VIN jest na szybie. Wprawdzie wkrótce wybieram się do mechanika, bo mam parę drobiazgów do naprawy, ale moja ciekawość w tej kwestii nie pozwala mi czekać aż do tej wizyty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

http://funkyimg.com/i/EbGy.jpg
http://funkyimg.com/i/EbGz.jpg
http://funkyimg.com/i/EbGB.jpg

Skoro już zabrałam tu głos, to pozwolę sobie jeszcze zapytać czy założenie kół 195/65 R15 "podniesie" nieco moją foczkę? Jeśli macie inne nieskomplikowane pomysły, to poproszę o radę. Zależy mi na tym, gdyż w związku z wykonywaną pracą jeżdżę często drogami polnymi, leśnymi i innymi niezbyt gładkimi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wiem, wiem...rozwiązaniem byłaby terenówka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Obecnie jeżdżę na oponach 185/65 R15 88H

Witam. Co do wlacznika to Ci nie doradze za bardzo. Ale wydaje mi sie, ze powinny byc dwa jeden na przednia szybe a drugi na tylnia przynajmniej ja tak mam w focusie c-maxie. Po zdjeciu jakie zamiesciles widac, ze szyba powinna byc ogrzewana (musialbys zapytac sie kogos kto ma focusa teraz piszesz w dziale c-maxa). Natomiast co do kol to niestety Twoja foczka sie nie podniesie jezeli dokonasz takiej zmiany. 185 na 195 jest to szerokosc opony 65 to wysokosc
Ford c-max 1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2013, 19:33   #39
Jotka01
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-11-2013
Model: C max II
Silnik: diesel
Rocznik: 2010
Postów: 11
Domyślnie Odp: podgrzewana przednia szyba

Acha... Dzięki za odpowiedź. Sorki, że "wkradłam się" do c-maxa, ale dopiero co zaczęłam rozglądać się po tym forum no i jeszcze błądzę... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do opon - wyjaśnienie klarowne, teraz rozumiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A z tymi szybami, to wciąż niewiadoma. Nie mam bladego pojęcia gdzie miałoby się ją włączać. Chyba udam się do elektryka, żeby to sprawdził i ewentualnie zamontował włącznik dzielony - innego pomysłu jakem kobitka nie mam... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jotka01 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2013, 21:51   #40
Jotka01
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-11-2013
Model: C max II
Silnik: diesel
Rocznik: 2010
Postów: 11
Domyślnie Odp: podgrzewana przednia szyba

29DC Power front windows one touch down
2767 With load area cover
296A Drivers power heated convex mirror
232C With pass convex elec/heated mirror

Takie cuda odnośnie szyby i lusterek wyczaiłam w vin dekoderze, ale i tak mi to nic nie mówi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rozszyfruje ktoś...?, pliiiiiiiiiiiis... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jotka01 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:11.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.