Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|mazowiecka
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-02-2017, 21:33   #131
Golson
ford::professional
 
Avatar Golson
 
Zarejestrowany: 24-01-2007
Skąd: Warszawa/Ryki/Gibraltar
Model: kreatif...
Silnik: zwei zwei liter, BBK + koło dojazdowe 1.2
Rocznik: 2x2008, 2011, 2015
Postów: 1,253
Domyślnie Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam

Cytat:
Napisał R_u_f_u_s Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pewnie outsourcing
To jaki jest sens pchać się do takich "specjalistów"? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
Loża Szyderców#16

TW is back! Jot24 nadaje http://loza.nazwa.pl/images/smiles/dog.gif
Golson jest offline  
Stary 13-02-2017, 22:20   #132
R_u_f_u_s
ford::average
 
Avatar R_u_f_u_s
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 29-06-2011
Skąd: Warszawa / Białystok
Model: C-Max
Silnik: 1,5 TDCi
Rocznik: 2015
Postów: 95
Domyślnie Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam

Cytat:
Napisał Golson Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To jaki jest sens pchać się do takich "specjalistów"?
Ja też nie wiem. Ale żaden inny warsztat mechaniczny nie ma na forach tylu pozytywnych opinii, zatem coś musi być na rzeczy. Nie uważasz?
Dla mnie ten outsourcing nie jest dyskwalifikujący, jeśli to co mają zrobić robią dobrze i nie partaczą roboty.

A dodatkowo w moim przypadku nikt nie jest bardziej po drodze niż oni.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Golson, a Ty gdzie serwisujesz auto? Warszawa/Ryki?
R_u_f_u_s jest offline  
Stary 13-02-2017, 23:12   #133
Golson
ford::professional
 
Avatar Golson
 
Zarejestrowany: 24-01-2007
Skąd: Warszawa/Ryki/Gibraltar
Model: kreatif...
Silnik: zwei zwei liter, BBK + koło dojazdowe 1.2
Rocznik: 2x2008, 2011, 2015
Postów: 1,253
Domyślnie Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam

Cytat:
Napisał R_u_f_u_s Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale żaden inny warsztat mechaniczny nie ma na forach tylu pozytywnych opinii, zatem coś musi być na rzeczy. Nie uważasz?
Nie. Autopsja podpowiada, że nie ilość "lajków" czyni warsztat godnym polecenia.

Cytat:
Napisał R_u_f_u_s Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dla mnie ten outsourcing nie jest dyskwalifikujący, jeśli to co mają zrobić robią dobrze i nie partaczą roboty.
Główne problemy "outsourcingu" zaczynają się objawiać w momencie gdy trzeba wejść na ścieżkę reklamacyjną i zaczyna się zabawa w "głuchy telefon" i delegowanie odpowiedzialności. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał R_u_f_u_s Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Golson, a Ty gdzie serwisujesz auto? Warszawa/Ryki?
Przetestowałem sporo serwisów - nie ma idealnego.

Z Solid Garage miałem styczność trzykrotnie:
1. Za pierwszym razem nie dotarłem w umówionym terminie - odwołałem wizytę z mojej winy. Problemów nikt nie robił z tego powodu.
2. Za drugim razem oddałem auto do sprawdzenia poszarpywania z sugestią sprawdzenia wtryskiwaczy - miały być cuda wianki i wydruki z maszyny, a okazało się, że dostałem jedynie odpowiedź "na gębę", że "sprawne są". Cena niewielka, lecz jakość usługi adekwatna do ceny.
3. Za trzecim razem miałem w garażu auto po wizycie w Solid Garage - to co zrobili działało, jednak "kultura techniczna" z jaką to było zrobione wołała o pomstę do nieba... Mi osobiście byłoby wstyd puszczać w świat takie druciarstwo.

Dodając do powyższego fakt, że jest to dla mnie przeciwległy biegun miasta raczej się u nich nie pojawię.

W swoich autach elektrykę robię sam - podziwiam czasami "patenty" serwisów i osobiście nie zaryzykuję w żadnym. Drobne rzeczy mechaniczne też dłubię sam w miarę wolnego czasu, a te grubsze/brudne/etc. (olej, rozrząd, etc.) najczęściej w ASO, a w przypadku fordów w Bemo (mają przyzwoite ceny jak na ASO) lub ABSCAR (nie jest to ASO ale z racji bliskości do zaakceptowania - mam obecnie do nich 5min spacerkiem).
Natomiast wszystkie nietypowe grubsze tematy w każdym z aut czekają na wycieczkę na szkieletczyznę - tam u znajomego w warsztacie dłubię rzeczy, których w normalnym serwisie nikt się nie podejmie, a nawet jeżeli to w 99% przypadków nie zrobi tego zgodnie ze sztuką...
__________________
Loża Szyderców#16

TW is back! Jot24 nadaje http://loza.nazwa.pl/images/smiles/dog.gif
Golson jest offline  
Stary 14-02-2017, 01:04   #134
slawomirro
ford::professional
 
Avatar slawomirro
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 02-04-2016
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta mk6 Ghia
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2007
Postów: 1,659
Domyślnie Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam

Ja dodam swoje trzy grosze do tego, że Solid Garage mechanikę robi super. Robiłem tam rozrząd, kompletne zawieszenie, kompletne hamulce i jakościowo i cenowo oraz czasowo biją inne warsztaty na głowę.
Mechanicznie będę ich chwalił i będę tam jeździł, np wybieram sie w tym roku ze sprzęgłem, które mam do wymiany.

Jeśli zaś chodzi o elektrykę, to niestety nie...
- climatronik. Nie chłodził i nie grzał poprawnie. Szukali parę godzin w sterowaniu i elektryce probmeów nie znaleźli, orzekli że ten typ tak ma. Tymczasem parę dni później wymieniłem filtr przeciwypłkowy, bo był zatkany i to on był sprawcą, tego że automat nie funkcjonował poprawnie.

- centralny zamek. - ok, wymienili i działa, ale 3x jeżdziłem przez pół miasta na poprawki po usłudze.

- wymiana żarówek H4 w reflektorach. Zima, dostęp upierdliwy, to wymienili na poczekaniu. Jedną ze starych żarówek jednak zostawili pod maską. Po odjeżdzie coś mi hurgotało pod maską. Leżała luzem w komorze silnika. Już rozbita od wstrząsów.

- podgrzewana przednia szyba. Przestała działać. Orzekli, że prąd dochodzi i szyba grzeje i mi się "wydaje" że nie działa. Pojechałem w ostatni piątek do Bemo Motors. Ok, wzieli za diagnostykę 70zł (w SG nic), ale wiem, że grzeją mi niektóre nitki i uszczelka szyby puściła na dole, weszła wilgoć i szybę mam do wymiany. I jeszcze elektryk pokazywał mi co działa, co nie, dokładnie wszystko wiem.
slawomirro jest offline  
Stary 03-03-2017, 17:14   #135
zaq12w
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam

Cytat:
Napisał vega Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dokładnie, ta pani to najsłabszy punkt tego serwisu.
+1.

Ostatnio edytowane przez zaq12w ; 03-03-2017 o 17:18
 
Stary 04-03-2017, 11:00   #136
Wemasc
ford::amateur
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 27-12-2016
Skąd: Wawa
Model: Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2020
Postów: 6
Domyślnie Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam

Ja z czystym sumieniem polecamGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. miła i sprawna obsługa. Pani w obsłudze pełen profesjonalizm, nie wiem jak wcześniej było ale ja jestem pod wrażeniem��
Wemasc jest offline  
Stary 08-03-2017, 15:31   #137
Alecki
ford::professional
 
Avatar Alecki
 
Zarejestrowany: 05-03-2004
Skąd: W-wa/Bemowo
Model: C-MAX MK2, S-MAX MK2
Silnik: 1.6EB, 2.0EB
Rocznik: 2011, 2017
Postów: 1,528
Domyślnie Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam

Z przyjemnością lajkuję Solid.
Sprawnie i na poczekaniu rozwiązał problem z nieszczelnym dolotem z C-Maxie.
__________________
"...szybkości jazdy drogowej nie mierzy się prędkością ani czasem. Mierzy się ją ryzykiem. To ono wyznacza granicę. Jeśli ryzykujesz na drodze, obojętnie ile pokazuje licznik – jesteś lekkomyślnym frajerem " [K. Hołowczyc]
Alecki jest offline  
Stary 08-03-2017, 19:48   #138
zaq12w
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam

Cytat:
Napisał Wemasc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja z czystym sumieniem polecamGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. miła i sprawna obsługa. Pani w obsłudze pełen profesjonalizm, nie wiem jak wcześniej było ale ja jestem pod wrażeniem��
W każdym temacie piszesz, że jesteś pod wrażeniem. No super ale jak się pytam pod wrażeniem czego to już nie odpisujesz. Biorąc pod uwagę ilość twoich postów to wnioskowałbym, że pracujesz w Solidzie zgadza się?
 
Stary 09-03-2017, 08:12   #139
Alecki
ford::professional
 
Avatar Alecki
 
Zarejestrowany: 05-03-2004
Skąd: W-wa/Bemowo
Model: C-MAX MK2, S-MAX MK2
Silnik: 1.6EB, 2.0EB
Rocznik: 2011, 2017
Postów: 1,528
Domyślnie Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam

Gdybym wcześniej wiedział, że auto zastępcze kosztuje tam tylko 1zł/km (złotówkę za kilometr), bez żadnych dodatkowych kosztów to nie czekałbym na miejscu na auto.
__________________
"...szybkości jazdy drogowej nie mierzy się prędkością ani czasem. Mierzy się ją ryzykiem. To ono wyznacza granicę. Jeśli ryzykujesz na drodze, obojętnie ile pokazuje licznik – jesteś lekkomyślnym frajerem " [K. Hołowczyc]
Alecki jest offline  
Stary 09-03-2017, 09:20   #140
rychu.zychu
ford::advanced
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 27-08-2013
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo Mk4 GoldX, EDGE Titanium
Silnik: 1.8 TDCI , 3.5 V6
Rocznik: 2008 , 2015
Postów: 462
Domyślnie Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam

O już przestali rywalizować z konkurencją i podnieśli ceny samochodu zastępczego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wczoraj byś auta zastępczego nie dostał , bo wszystkie były zajęte.
rychu.zychu jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:31.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.