Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|dolnośląska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-06-2016, 07:48   #461
kosteg
ford::professional
 
Avatar kosteg
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 28-03-2008
Skąd: Wrocław -> blachy LB ;)
Model: BMW 3 touring
Silnik: 2.0 D
Rocznik: 05'
Postów: 1,726
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ], za bramą w lewo i niemal na końcu po lewej.

__________________
Ford Mondeo Kombi 93' 1.8b+LPG -> oddał za mnie życie
Saab 9-5 SportKombi Vector v6 3.0 TiD 02' -> trudna miłość ...
Ford Mondeo Kombi 05'/06' 2.0 TDCi -> weryfikator cierpliwości
kosteg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-06-2016, 09:02   #462
damian_im2
ford::amateur
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 27-06-2015
Model: Focus
Silnik: TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 8
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Dzięki wielkie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
damian_im2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-06-2016, 18:28   #463
MIREKTERAZPOLSKA
ford::professional
 
Imię: Mirosław
Zarejestrowany: 08-11-2011
Skąd: wrocław
Model: transit
Silnik: 2,2
Rocznik: 2009
Postów: 1,525
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Witam Wszystkich
Przepraszam, że dopiero w tym momencie informuje wszystkich o zmianie adresu warsztatu- ale proszę o zrozumienie PRZEPROWADZKA Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oto nowy adres

ul. Karwińska 1-teren ALWRO
52-015 Wrocław
tel. 511 644 445
I odrazu przepraszam, nie działamy jeszcze na pełnych obrotach- kto był to widział, kto chce zobaczyć-Zapraszamy
Myślę że od sierpnia już go przygotujemy w 100 %

Pozdrawiam i przepraszam za utrudnienia Mirek
MIREKTERAZPOLSKA jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-06-2016, 15:06   #464
hasos
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-04-2016
Skąd: Wrocław
Model: Focus
Silnik: 1.5
Rocznik: 2016
Postów: 77
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

A jakiś wrocławski mechanik/blacharz, który pojechałby na odbiór nowego auta?
hasos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-07-2016, 17:41   #465
MIREKTERAZPOLSKA
ford::professional
 
Imię: Mirosław
Zarejestrowany: 08-11-2011
Skąd: wrocław
Model: transit
Silnik: 2,2
Rocznik: 2009
Postów: 1,525
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Zmiany Zmiany Zmiany


Przepraszam, ale ze względów technicznych musimy zmienić nr tel.
Aktualny nr to:

511-644-448
Przepraszam za utrudnienia i bardzo proszę o sms z podpisem.
Pozdrawiam Mirek
MIREKTERAZPOLSKA jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-07-2016, 07:09   #466
Vercynogetorix
ford::average
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 13-08-2015
Skąd: Wrocław
Model: S-MAX; Focus MK1, Forester SF
Silnik: 2.0 TDCi; 1,6 Duratec; 2.0 S-Turbo
Rocznik: 2006
Postów: 104
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Chłopaki robił któryś z was instalację kamery cofania/czujników cofania i/lub tempomatu? - jeśli tak to gdzie i ile to kosztowało?
Vercynogetorix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-08-2016, 18:01   #467
nnz
 
Postów: n/a
Unhappy Odp: warsztat we wrocławiu

Cytat:
Napisał mkow Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam,

Polecicie jakieś zaufanie i rzetelne miejsce we Wrocławiu, gdzie można wyprostować felgę ? Chciałbym, żeby było solidnie i precyzyjnie. Kwestia ceny jest drugoplanowa.
Pozdrawiam
Ja polecam http://www.zwolak.pl - szybko i rzetelnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jeżeli chodzi o wszystkie koła to robię właśnie tam. Z tego co wiem gość jest na rynku już ponad 20 lat i obsługuje flotę w firmie której robiłem praktyki (MPWiK, ponad 300 aut)

Z innej beczki..

Potrzebowałbym bardzo dobrego mechanika który nie naciągnie mnie na niepotrzebne koszta. Niestety, ale "wpakowałem" się do Janusza który uziemił mojego "Mondeusza" (mk3) na ponad 3 tygodnie. Najpierw wyczyścił mi filtr paliwa i jakiś zawór, potem go wymienił, następnie do wymiany poszedł jeden wtrysk. Po regeneracji (500 zł) doszła jeszcze wymiana pompy (oczywiście każda "usterka" wychodziła po zrobieniu poprzedniej). A teraz mój samochód chodzi niczym traktor. Obroty nadal falują (pojechałem jak tylko się zaczęło) i po prostu brakuje mi cierpliwości oraz zaufania do tej osoby. Usłyszałem jeszcze, że do wymiany szykują mi się kolejne 3 wtryski jak i dwumasa. Sprytny mechanik doradził mi, żebym teraz "sprzedał samochód jak najszybciej póki jeździ" ale powiedzmy sobie szczerze; nie jestem aż takim chamem bo sam nie chciałbym wpakować się na taką minę. Chciałbym podjechać "szczerze" do jakiegoś Pana który poradzi mi co i jak. Czy faktycznie zainwestować w jakiś "pakiet pożegnalny", doprowadzić auto do stanu spokojnej używalności i samochód sprzedać (bo już niedługo zacznie padać wszystko po kolei), czy raczej rozbić skarbonkę i zainwestować w te nieszczęsne wtryski, dwumasę i co tam jeszcze wisi w powietrzu. Chciałbym kogoś, kto sprawdziłby mój samochód od góry do dołu i nie naciągnął na niepotrzebne wydatki. Samochód ma niecałe 190 tyś przebiegu (2,0 diesel) i od samego początku formalnie "jednego" właściciela. A tak naprawdę dwóch - wcześniej jeździł nim mój ojciec, a teraz ja.

Proszę o szczere porady, jestem osobą młodą (24 lata) i dopiero zaczynam swoją "karierę" przez co jestem przerażony kosztami napraw, aczkolwiek chciałbym pojeździć w spokoju, a nie bać się wyjechać za miasto.. Bardzo zależy mi na szczerości i liczę na szczerą poradę co dalej zrobić ze swoim samochodem.

Oczywiście jeżeli w/w osoba poradzi mi wymiane wtrysków i dwumasy to zrobie to u niej.

Pozdrawiam serdecznie

Ostatnio edytowane przez nnz ; 02-08-2016 o 19:24 Powód: błędy i literówki plus dopisanie paru zdań
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-08-2016, 05:58   #468
AdamJ.
ford::advanced
 
Avatar AdamJ.
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 22-09-2010
Skąd: Szczecin
Model: BMW E38 - siódema ;)
Silnik: 3,5 V8
Rocznik: 1998
Postów: 371
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Cytat:
Ja polecam [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - szybko i rzetelnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jeżeli chodzi o wszystkie koła to robię właśnie tam. Z tego co wiem gość jest na rynku już ponad 20 lat i obsługuje flotę w firmie której robiłem praktyki (MPWiK, ponad 300 aut)

Z innej beczki..

Potrzebowałbym bardzo dobrego mechanika który nie naciągnie mnie na niepotrzebne koszta. Niestety, ale "wpakowałem" się do Janusza który uziemił mojego "Mondeusza" (mk3) na ponad 3 tygodnie. Najpierw wyczyścił mi filtr paliwa i jakiś zawór, potem go wymienił, następnie do wymiany poszedł jeden wtrysk. Po regeneracji (500 zł) doszła jeszcze wymiana pompy (oczywiście każda "usterka" wychodziła po zrobieniu poprzedniej). A teraz mój samochód chodzi niczym traktor. Obroty nadal falują (pojechałem jak tylko się zaczęło) i po prostu brakuje mi cierpliwości oraz zaufania do tej osoby. Usłyszałem jeszcze, że do wymiany szykują mi się kolejne 3 wtryski jak i dwumasa. Sprytny mechanik doradził mi, żebym teraz "sprzedał samochód jak najszybciej póki jeździ" ale powiedzmy sobie szczerze; nie jestem aż takim chamem bo sam nie chciałbym wpakować się na taką minę. Chciałbym podjechać "szczerze" do jakiegoś Pana który poradzi mi co i jak. Czy faktycznie zainwestować w jakiś "pakiet pożegnalny", doprowadzić auto do stanu spokojnej używalności i samochód sprzedać (bo już niedługo zacznie padać wszystko po kolei), czy raczej rozbić skarbonkę i zainwestować w te nieszczęsne wtryski, dwumasę i co tam jeszcze wisi w powietrzu. Chciałbym kogoś, kto sprawdziłby mój samochód od góry do dołu i nie naciągnął na niepotrzebne wydatki. Samochód ma niecałe 190 tyś przebiegu (2,0 diesel) i od samego początku formalnie "jednego" właściciela. A tak naprawdę dwóch - wcześniej jeździł nim mój ojciec, a teraz ja.

Proszę o szczere porady, jestem osobą młodą (24 lata) i dopiero zaczynam swoją "karierę" przez co jestem przerażony kosztami napraw, aczkolwiek chciałbym pojeździć w spokoju, a nie bać się wyjechać za miasto.. Bardzo zależy mi na szczerości i liczę na szczerą poradę co dalej zrobić ze swoim samochodem.

Oczywiście jeżeli w/w osoba poradzi mi wymiane wtrysków i dwumasy to zrobie to u niej.

Pozdrawiam serdecznie
"...Najpierw wyczyścił mi filtr paliwa ..."
WTF ?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego zmieniaj szybko mechanika i pozdrów go ode mnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Otworzył puszke flexem i co wkład...wyprał??? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Filtry się wymienia a nie płucze ekstrakcyjną...
__________________
Gdyby Bóg wolał przedni napęd, chodzilibyśmy na rękach.
"...Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."Colin McRae
AdamJ. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-08-2016, 19:55   #469
michal.szymczak
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 09-07-2015
Skąd: Wrocław
Model: SMAX
Silnik: 2.0
Rocznik: 2009
Postów: 0
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Witam

Dorzucam swój kamyczek do ogródka i tylko sygnalizuję Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. moje ZADOWOLENIE z usług pana Mirka z Karwińskiej.

Sprawa była pilna bo jechaliśmy na urlop. Wymiana paska wspomagania ukł. kierowniczego oraz wymiana poduszki skrzyni biegów. Dodatkowo wskazał co warto zrobić w najbliższym czasie. Wszystko sprawnie, w satsyfakcjonującym czasie i cenie! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam
Michał Szymczak, Ford Smax
Wrocław
michal.szymczak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-08-2016, 20:10   #470
Mentozz
ford::amateur
 
Imię: Kacper
Zarejestrowany: 05-08-2016
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo Mk3 2002
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2002
Postów: 0
Unhappy Odp: warsztat we wrocławiu

Witam,

mam problem z moim Mondeo Mk3, rocznik 2002.

4 dni temu podczas jazdy, samochód stracił moc, wyłączyły się wszystkie kontrolki, mrugała jedynie kontrolka świec (sprężynka). Samochód odpalił po kilku próbach. Następnego dnia stało się to samo. Dwa dni temu przejechałem ponad 90km bez problemu. Nie zauważyłem, aby słabnięcie auta miało jakąś konkretną przyczynę.

Wiem na pewno, że na komputerze po ostatnich naprawach pozostały jakieś błędy, kilka rzeczy elektrycznych nie działa jak powinny, dlatego wina może leżeć po stronie komputera.

Szukam mechanika na terenie Wrocławia, który będzie w stanie zdiagnozować problem.

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - jest szansa, żebym mógł się z Tobą skontaktować jutro? @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - do Ciebie to samo pytanie.
Mentozz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:41.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.