Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford C-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-06-2017, 09:01   #91
pilot14
ford::average
 
Zarejestrowany: 09-03-2009
Skąd: Bochnia
Model: C-max / Transit
Silnik: 1.6 TDCI 109 KM / 2.0 TDDI 100 KM
Rocznik: 2008 / 2003
Postów: 188
Domyślnie Odp: opinie użytkowników

Cytat:
Napisał wrzoch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie żeby był to samochód idealny, bo lista moich wątpliwości co do niego jest długa, jednak tam gdzie się czepiasz nie ma się czego przyczepić.
Ja się będę czepiał, a Ty nie. Jeśli chodzi o schowki to te wszystkie otwarte nie zdają u mnie egzaminu. Schowek to ma być schowek - coś co można zamknąć i jest nie widoczne. Dalej tego tematu nie ciągnę bo każdy ma inny punkt siedzenia który to wpływa na punk widzenia.

Co do zawieszenia - mam wrażanie jak bym taczkami po budowie zapierniczał, czuję się niemal jak w transicie. Może to dla tego że wcześniej jeździłem francuzem, a i mondeo nie było pod tym względem najgorsze. Dalej tego też nie ciągnę bo każdy ma swoje upodobania.

__________________
Regulamin $23

Ostatnio edytowane przez pilot14 ; 23-06-2017 o 10:10
pilot14 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-06-2017, 14:48   #92
adamon
ford::advanced
 
Avatar adamon
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 10-02-2011
Skąd: Pajęczno
Model: FOCUS C-max
Silnik: 1,6 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 446
Domyślnie Odp: opinie użytkowników

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] chyba czas na zmianę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
adamon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-06-2017, 20:19   #93
cudaczek17
ford::average
 
Avatar cudaczek17
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 07-06-2013
Skąd: Rzeszów
Model: FOCUS C MAX
Silnik: 1,6 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 72
Domyślnie Odp: opinie użytkowników

Cytat:
Napisał adamon Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] chyba czas na zmianę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pewnie, bo po co się tak katować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Jeżeli auto mi nie odpowiada to po prostu do sprzedaję i kupuję inne, lepsze.Przysłowie mówi że lepsze jest wrogiem dobregoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
cudaczek17 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-06-2017, 11:44   #94
pilot14
ford::average
 
Zarejestrowany: 09-03-2009
Skąd: Bochnia
Model: C-max / Transit
Silnik: 1.6 TDCI 109 KM / 2.0 TDDI 100 KM
Rocznik: 2008 / 2003
Postów: 188
Domyślnie Odp: opinie użytkowników

I tak będzie, bo im dalej w lat tym ciemniej i wymagania rosną. Ewentualnie C-max pozostanie, ale już nie jako auto rodzinne.
Swoją drogą, szkoda go sprzedawać, bo mam egzemplarz w dobrym stanie i jak na razie obyło się bez kosztowniejszych awarii.
__________________
Regulamin $23
pilot14 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-06-2017, 19:29   #95
cudaczek17
ford::average
 
Avatar cudaczek17
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 07-06-2013
Skąd: Rzeszów
Model: FOCUS C MAX
Silnik: 1,6 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 72
Domyślnie Odp: opinie użytkowników

Cytat:
Napisał pilot14 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I tak będzie, bo im dalej w lat tym ciemniej i wymagania rosną. Ewentualnie C-max pozostanie, ale już nie jako auto rodzinne.
Swoją drogą, szkoda go sprzedawać, bo mam egzemplarz w dobrym stanie i jak na razie obyło się bez kosztowniejszych awarii.
I oby tak dalej bez większych awarii, bo z roku na rok jakość samochodów niezależnie od marki i segmentu drastycznie spada w pogoni na coraz to większym zyskiem nie tylko z sprzedaży nowych aut ale przede wszystkim części zamiennych.
cudaczek17 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-06-2017, 20:51   #96
Jaro.slav
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 01-10-2009
Skąd: Uk
Model: C-max
Silnik: 1.6 TDCi
Rocznik: 2015
Postów: 17
Domyślnie Odp: opinie użytkowników

Cytat:
Napisał phaeton89 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam ja mam wersje 1.6 benzynka 100km myśle że zbiera się i tak dobrze jak na te kucyki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. problem mam z wymianą rozrządu byłem w 3 warsztatach i w każdym mówią że tą wymianę musi zrobić specjalny warsztat np. FORDA bo tam nie ma oznakowań na rozrządzie czy coś takiego ..... miał ktoś podobny problem ???
Ja mam też wersje 1.6 benzyna 100KM i rok temu rozrząd wymieniał mi znajomy mechanik i wszystko chodzi jak trzeba.Tyle że ja mam wersje przed liftem a kolega chyba już po ale silniki chyba takie same są.
Jaro.slav jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:57.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.