Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Administracja forum > Wasze propozycje
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-08-2014, 21:35   #81
Andrzej
Prawie Moderator...
 
Avatar Andrzej
 
Zarejestrowany: 07-04-2008
Skąd: Białystok
Model: Tipo SW
Silnik: 1.4 T-JET
Rocznik: 2017
Postów: 534
Domyślnie Odp: pomocnicy moderatorów

Cytat:
Napisał Dombek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
argument.... bo tak! Jak ktoś wcześniej napisał lubię wiedzieć z kim tańczę. W pracy szef chodzi w krawacie ja zapie... w ciuchach roboczych i wiem kto jest kto i komu się nie narażać.
Czyli zamiast szacunku do wszystkich strach przed tymi, którzy mogą coś mi zrobić? Resztą można pogardzać?
Cytat:
Napisał Szeryf455 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No, jak widać niedługo trzaśnie 2.500 wyświetleń na zaledwie 70 wpisów, więc głównie kibice
Skoro sięgasz po statystyki, pozwól że sprecyzuję: na ponad 2500 wyświetleń tylko 105 użytkowników rzeczywiście ten temat czytało...
Cytat:
Napisał majek32 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I co my biedni userzy/klubowicze mamy na temat administracji jednoosobowej myśleć.
Niekiedy z myślenia nic dobrego nie wychodzi (zależy od myśliciela), więc może po prostu cieszyć się tym co jest, a kłótnie i inne już wcześniej wymienione "niesnaski" zastąpić cywilizowanym dialogiem bez zbędnych docinków itp.?

__________________
Bądź NIEBIESKI - wstąp do Klubu
Andrzej jest offline  
Stary 27-08-2014, 21:43   #82
GracKa
ford::advanced
 
Avatar GracKa
 
Imię: Gracjan
Zarejestrowany: 27-04-2013
Skąd: Gliwice
Model: Ford KA/W210
Silnik: 1.3 Endura-E
Rocznik: 1997
Postów: 444
Domyślnie Odp: pomocnicy moderatorów

Odpisz Anrzej
GracKa jest offline  
Stary 27-08-2014, 21:52   #83
Andrzej
Prawie Moderator...
 
Avatar Andrzej
 
Zarejestrowany: 07-04-2008
Skąd: Białystok
Model: Tipo SW
Silnik: 1.4 T-JET
Rocznik: 2017
Postów: 534
Domyślnie Odp: pomocnicy moderatorów

Na to?
Cytat:
Napisał GracKa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tylko nie mów że to Jacek Kaczmarski
qui non est mecum, contra me est - kto nie jest ze mną, jest przeciwko mnie. Jezus Chrystus
i druga wersja: qui non est adversum vos, pro vobis est - kto nie jest przeciwko wam, ten jest z wami. Jezus Chrystus

Czy na to?
Cytat:
Napisał GracKa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak, btw to powinni być tzw. junior Admini
Bo tu już Mariusz zdążył odpowiedzieć.
__________________
Bądź NIEBIESKI - wstąp do Klubu
Andrzej jest offline  
Stary 27-08-2014, 22:01   #84
GracKa
ford::advanced
 
Avatar GracKa
 
Imię: Gracjan
Zarejestrowany: 27-04-2013
Skąd: Gliwice
Model: Ford KA/W210
Silnik: 1.3 Endura-E
Rocznik: 1997
Postów: 444
Domyślnie Odp: pomocnicy moderatorów

Na to pierwsze. Napisałeś z cudzysłowem w liczbie mnogiej więc pomyślałem o J.K.

Od kiedy łacinę studiujesz? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oczywiście Jezus powiedział to w stosunku do ludzi obojętnych =D
GracKa jest offline  
Stary 27-08-2014, 22:02   #85
dyha
ford::advanced
 
Avatar dyha
 
Imię: Witold
Zarejestrowany: 05-06-2008
Skąd: KR / KMY
Model: Skoda Octavia II FL
Silnik: 1,9 TDi
Rocznik: 2009
Postów: 360
Domyślnie Odp: pomocnicy moderatorów

Cytat:
Napisał dyha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozwol ze odpowiem za ok 2h
Dzidzia śpi, więc jedziemy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Najpierw kilka słów rozwinięcia do wypowiedzi innych użytkowników:


Cytat:
Napisał Dombek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No tylko kibice bo strach się odezwać
Ja tam się nie boję Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał kacpero Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie miej pretensji do Jacka... bo to tez nie takie proste... czasu na tak duzy twor jakim sie stalo FCP trzeba ogromnie duzo... a zmeczenie materialem tez robi swoje...
Od kiedy założyłem ok 10 miesięcy temu temat [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i kiedy zauważyłem że jest on i wypowiadające się tam osoby lekceważony przez administrację, zacząłem zastanawiać się nad powodami takiego stanu rzeczy. Moich rozważań i wniosków było kilka, niemniej jednaj jeden z nich z czasem coraz bardziej utwierdzał mnie w przekonaniu o tym że chyba jest jednak słuszny, lub też ma wielkie znaczenie dla istoty problemu

Czy ktoś z Was pofatygował się aby sprawdzić aktywność jedynego na forum FCP administratora i w jakiś amatorski sposób monitorować ją przez dłuższy czas? Otóż ja tak... Wnioski? Średnio administrator odwiedza forum w godzinach wczesnego poranka raz na 3-4 tygodnie (z małymi wyjątkami). Przykład aktualny. Dziś mamy 27/08 a ostatnia aktywność admina to 08/08 04:04. Ktoś zapyta co mnie to obchodzi? Otóż odpowiadam: Oczywiście że nic. To nie moja sprawa, jednak pamiętam wypowiedź admina sprzed może roku/półtorej, o tym że forum jest częścią jego przedsiębiorstwa i dbanie o jego byt jest dbaniem o byt firmy. Forum jest duże. Ja się pytam... Jak można zarządzać dużym przedsiębiorstwem z doskoku? raz na miesiąc? od niechcenia? nie żyjąc życiem firmy/forum? nie udzielając się w nim? nie rozwiązując jego problemów?
Czy ktoś wyobraża sobie że dyrektor/prezes/właściciel firmy odwiedza i "zarządza" nią raz na 3-4 tygodnie? czy można rozwiązać wszystkie problemy forum/firmy przychodząc do pracy 1,2 razy w miesiącu? jak to się ma do potrzeby rozwiązywania bieżących problemów nie mówiąc już o rozwoju stworzonego dzieła?

A teraz kilka słów do osoby która jak widzę bardzo się uniosła faktem że ktoś ma odmienne zdanie:

Andrzej chyba powinieneś zjeść snicersa

Od pewnego czasu strasznie gwiazdorzysz w swoich wypowiedziach: Oczywiście nie omieszkam użyć stosownych argumentów:
Cytat:
Napisał Andrzej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to może nawet przekonalibyście mnie do zmiany zdania i poparcia propozycji.
Cytat:
Napisał Andrzej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wyszliście z pomysłem i zamiast przekonywać do niego ludzi, to atakujecie przeciwników. W taki sposób chcecie mnie przekonać?
Cytat:
Napisał Andrzej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
staracie się na każdym kroku mnie zdyskredytować/obrazić/wykpić/wyśmiać/ zakrzyczeć
Cytat:
Napisał Andrzej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jestem ponad to
Nie wiem z jakiego powodu od pewnego czasu starasz się wykreować samego siebie jako gwiazdę tego tematu. Przepraszam Cię bardzo, ale czy naprawdę uważasz że zamysłem dyskusji jest przekonanie do czegokolwiek Ciebie?

Oskarżasz o to że Twoi oponenci próbują Ciebie zdyskredytować..... Czy Ty naprawdę nie widzisz w jaki sposób to Ty odnosisz się do innych którzy mają odmienne zdanie?

Cytat:
Napisał Andrzej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Widzę, że postawa wcześniej wspomnianego kolegi nie jest Ci obca... Zbędny sarkazm z Twojej strony...
Cytat:
Napisał Andrzej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I kibice są...
Cytat:
Napisał Andrzej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chcecie być poważnie traktowani to się też i tak zachowujcie
W której części mojej wypowiedzi uraziłem Cię że zostałem posądzony o sarkazm?
Tylko i wyłącznie dlatego że postanowiłem humorystycznie odpowiedzieć na Twój post a nie chciałem być sztywny jak widły w gnoju?

Cytat:
Napisał Andrzej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Swoją drogą mam nieodparte wrażenie, że część forumowiczów niezależnie czego temat dotyczy zawsze jedzie po administracji, aby tylko był dym i "kto nie z nami - ten przeciwko nam".
Sam oczekujesz od innych argumentacji swoich tez. Dlatego teraz ja Ciebie proszę o rzeczową argumentację tezy wysuniętej w stosunku do mnie:
Cytat:
Napisał Andrzej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Swoją drogą mam nieodparte wrażenie, że część forumowiczów niezależnie czego temat dotyczy zawsze jedzie po administracji, aby tylko był dym i "kto nie z nami - ten przeciwko nam"...
Na jakiej podstawie opierasz swoje powyższe stwierdzenie w stosunku do mojej osoby???? Powiedziałeś A to OCZEKUJĘ od Ciebie że powiesz B. Ale również OCZEKUJĘ że poprzesz to KONKRETNYMI przykładami. Zadam pytanie raz jeszcze: Na jakiej podstawie twierdzisz że niezależnie od tematu wykorzystuję pretekst aby pojechać po administracji??? Ta wypowiedź odnosiła się bezpośrednio do mojej wcześniejszej wypowiedzi, a więc OCZEKUJĘ konkretnych przykładów i argumentów. Aby ułatwić Ci zadanie, tutaj link do wszystkich moich postów od czasu rejestracji a więc od 2008r
Wyzywam Cię do poparcia ARGUMENTAMI swojej tezy!!
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Następny temat. Argumentacja:

Cytat:
Napisał Andrzej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Napisał dyha Zobacz post
Uważam że w tamtym temacie padło mnóstwo rzeczowych argumentów, których autorem jestem między innymi ja
napisał Andrzej Masz rację - Ty tak uważasz, a to subiektywna opinia i ja mogę mieć inną.
W tym, oraz poprzednim temacie który zacytowałem naliczyłem się co najmniej 12 różnych konkretnych argumentów od różnych osób przemawiających za dokonaniem zmiany w oznaczeniach osób funkcyjnych. Pozwoliłem sobie napisać:
Cytat:
Napisał dyha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Uważam że w tamtym temacie padło mnóstwo rzeczowych argumentów, których autorem jestem między innymi ja, a które to zapoczątkowały dyskusję.
Ty natomiast odpisałeś:
Cytat:
Napisał Andrzej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Masz rację - Ty tak uważasz, a to subiektywna opinia i ja mogę mieć inną.
Czy mógłbym uprzejmie prosić o podanie jaka ilość będzie dla Ciebie satysfakcjonująca? Bo nie wiem czy aby
Cytat:
Napisał Andrzej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mnie przekonać
ilość użytych argumentów musi przekroczyć 30-40-???

Ja podałem konkretną ilość, lecz dla Ciebie jest ona subiektywnie niewystarczająca. Proszę więc o odpowiedź jaka ona jest? Czy kiedy osiągnięty zostanie jej poziom to zostaniemy o tym poinformowani?

Trochę o kulturze wypowiedzi:
Wiele razy w swoich wypowiedziach podkreślasz że argumenty mogą Cię przekonać... żeby rozwijać swe wypowiedzi... że masz w pewnych tematach własne zdanie... itp.itd.

Czy masz prawo tego żądać? Nie... ale masz prawo oczekiwać. Czy masz prawo mieć własne zdanie? Tak. Czy masz OBOWIĄZEK szanować zdanie innych? TAK!

Jak to się ma do Twoich wypowiedzi pod moim adresemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał Andrzej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak można usprawiedliwiać takie coś?
Cytat:
Napisał Andrzej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Poważnie z tym?
Cytat:
Napisał Andrzej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
myślę, że jednak chyba chciałeś napisać inaczej, a to wyszło niechcący
Cytat:
Napisał Andrzej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeżeli jednak naprawdę uważasz, że takie zachowanie jest uzasadnione, to wybacz ja tego nie akceptuję i tak "dyskutować" nie będę
Którą częścią mojej wypowiedzi dotknąłem Cię personalnie że traktujesz mnie jak półgłówka który nie wie co chciał napisać a Ty jak dobry kolega chcesz mnie poprawić?

Przeczysz sam sobie.. Raz piszesz że możesz dyskutować na rzeczowe argumenty, a kiedy te padają z mojej strony, tylko i wyłącznie dlatego że nie są pokrewne z Twoim zdaniem robisz ze mnie idiotę który nie wie co chce napisać!

Tylko i wyłącznie dlatego że się z Tobą nie zgadzam, ale napisałem to w sposób kulturalny i grzeczny, przedstawiając ARGUMENTY rzucasz fochem i...
Cytat:
Napisał Andrzej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
"dyskutować" nie będę
No to ja jeszcze raz powtarzam:

Andrzej chyba powinieneś zjeść snicersa

Podsumowując (ciekawe czy ktoś doczytał do końca Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
Andrzej Oczekujesz szacunku, jednocześnie nie mając za grosz szacunku do osób które mają odmienne zdanie, na dodatek jesteś niekonsekwentny w swoich wypowiedziach
__________________
BYŁ: Ford Focus kombi 1,6 16V ZETEC 2002r MKI FL (5 lat razem)
JEST: Skoda Octavia combi 1,9 TDi 2009r FL

Ostatnio edytowane przez dyha ; 27-08-2014 o 22:10
dyha jest offline  
Stary 27-08-2014, 22:14   #86
RedFord
ford::advanced
 
Avatar RedFord
 
Imię: Redzia
Zarejestrowany: 11-05-2011
Skąd: Radom
Model: Ford Focus C-Max
Silnik: 1,6 TDCi
Rocznik: 2006
Postów: 341
Domyślnie

Ja, doczytałam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale głębsze przemyślenia może jutro. Dzisiaj, dobrej nocy życzę. Padam na pysk.

wysłane gołębiem z Latającego Holendra Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
_______________________________________

http://i33.tinypic.com/2qxnfwk.jpg


RedFord jest offline  
Stary 27-08-2014, 22:16   #87
GracKa
ford::advanced
 
Avatar GracKa
 
Imię: Gracjan
Zarejestrowany: 27-04-2013
Skąd: Gliwice
Model: Ford KA/W210
Silnik: 1.3 Endura-E
Rocznik: 1997
Postów: 444
Domyślnie Odp: pomocnicy moderatorów

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
GracKa jest offline  
Stary 27-08-2014, 22:48   #88
szklane_oko
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 18-08-2014
Model: Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2008
Postów: 9
Domyślnie Odp: pomocnicy moderatorów

Widzę, że zamiast prowadzić tu dyskusję o oznaczeniu pomocników część z Was próbuje być doradcami biznesowymi niejakiego Jacka.
Przeczytałem cały ten temat, Jacek był już nazwany betonem i najjaśniejszym, wiele gorzkich słów padło na jego temat. Przeczytałem też cały regulamin forum. Nigdzie nie jest napisane, że user będąc x lat na forum nabywa prawo władania bądź decydowania o losie tego forum. Rozumiem, że ktoś udzielający się od wielu lat chcę dla forum jak najlepiej bo jest z nim związany emocjonalnie ale patrzmy na to prawnie. Jacek nie ma wobec Was żadnych zobowiązań, to jego biznes i prowadzi go jak chce. Ze swoją firmą może robić co chce, dbać, nie dbać, zaprzepaścić, przegrać w karty lub oddać ku czci bogu Jowisza. Jedyne zobowiązanie być może ma wobec klubowiczy bo oni zapłacili składkę i być może musi ją zwrócić jeśli zlikwiduje forum. Ubliżanie człowiekowi za to, że wg Was źle zarządza biznesem jest co najmniej nie na miejscu. Czy Jacek Wam ubliża?
szklane_oko jest offline  
Stary 27-08-2014, 23:36   #89
Dombek
FCP member
 
Avatar Dombek
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 09-03-2012
Skąd: Strzelce Krajeńskie
Model: Mondeo MK III
Silnik: 2.0 TDDI 115KM
Rocznik: 2001
Postów: 504
Domyślnie Odp: pomocnicy moderatorów

Cytat:
Napisał Andrzej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czyli zamiast szacunku do wszystkich strach przed tymi, którzy mogą coś mi zrobić? Resztą można pogardzać?
A czy ja napisałem że można resztą pogardzać? Jak na razie ludzie się wypowiadają a Ty kolego zażarcie walczysz i bronisz swoich racji. Nie mam powodu bać się kogoś na tym forum a Ty chyba źle czytasz miedzy wierszami i wiedziałem że jeśli się wypowiem to i mi się dostanie lekko. Jak przeczytałem Twoje posty to wiele z nich zaczyna się typu.... ,, popraw temat bo...,, wiec wnioskuję żeś też jest jakiś pomocnik a wnioskuje bo nie jesteś jakoś oznaczony... bo skąd mam wiedzieć liczba moich postów mówi sama za siebie jestem młody na forum i chciałbym widzieć kto mnie poucza proste chyba? W wielu forach jest łopatologicznie napisane kto jest kto a tu....
Pozdrawiam.

Bump:
Cytat:
Napisał Andrzej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jestem ponad to i nie biorę tego do siebie - to jest broń słabych niepotrafiących skorzystać z dobrodziejstwa prostej rzeczowej wymiany poglądów. Takie w/w zachowania uważam za niewłaściwe i niemające racji bytu na tym forum.
Panie dyha zapomniałeś dodać tego.......

Ostatnio edytowane przez Dombek ; 27-08-2014 o 23:50
Dombek jest offline  
Stary 28-08-2014, 08:59   #90
kacpero
ford::beginner
 
Avatar kacpero
 
Imię: Kacper
Zarejestrowany: 06-09-2013
Skąd: Błonie
Model: Ford S-Max GHIA (7 osób)
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 40
Domyślnie Odp: pomocnicy moderatorów

Cytat:
Napisał dyha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy ktoś z Was pofatygował się aby sprawdzić aktywność jedynego na forum FCP administratora i w jakiś amatorski sposób monitorować ją przez dłuższy czas?
Cytat:
Napisał dyha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy ktoś wyobraża sobie że dyrektor/prezes/właściciel firmy odwiedza i "zarządza" nią raz na 3-4 tygodnie? czy można rozwiązać wszystkie problemy forum/firmy przychodząc do pracy 1,2 razy w miesiącu? jak to się ma do potrzeby rozwiązywania bieżących problemów nie mówiąc już o rozwoju stworzonego dzieła?
Cytat:
Napisał szklane_oko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nigdzie nie jest napisane, że user będąc x lat na forum nabywa prawo władania bądź decydowania o losie tego forum. Rozumiem, że ktoś udzielający się od wielu lat chcę dla forum jak najlepiej bo jest z nim związany emocjonalnie ale patrzmy na to prawnie. Jacek nie ma wobec Was żadnych zobowiązań, to jego biznes i prowadzi go jak chce.
Jak wpłaciłem składkę i oczekiwanie na zmianę statusu się wydłużało to również przyglądałem się jak często Jacek pojawia się na forum... i moje wnioski były podobne... nie jest wstanie w takim czasie zająć się jakąkolwiek zmianą działania forum... jedyne czym się zajmuje w tym czasie (moje przypuszczenie) to bieżące sprawy dotyczące użytkowników (naprawa błędnych aktywacji nowych userów, zmiany statusów klubowiczów na podstawie opłat, zdejmowanie czy nakładanie blokad kont itp itd)

Czemu nie zagląda częściej i czemu nie rozwija forum... nie mam pojęcia... i to jest w sumie zgodzę się ze szklanym_okiem... nic nam do tego...

Jednakże... biorąc pod uwagę to zaangażowanie emocjonalne i pragnienie dobra dla forum... warte są uwagi inicjatywy zmierzające do poprawy funkcjonowania forum... dyskusje jak ta... o tym co należałoby zmienić (abstra***ąc od formy tej dyskusji) nie jest tym, czym należałoby się zająć w pierwszej kolejności...

Podstawową sprawą jest to, czy uda się przekonać Jacka by podzielił się uprawnieniami i odpowiedzialnością za forum z kimś... i to jest uważam sprawa bez której rozwiązania... dalsza dyskusja na jakikolwiek inny temat związany z przebudową forum jest jałowa... bezcelowa... i jedynie może służyć zwiększania napięcia między użytkownikami.

Wracając do tego kogoś... to nie wyobrażam sobie wyboru takiej osoby poprzez jakieś głosowania, czy dyskusje na forum... jest to zbyt wielka odpowiedzialność (jakby nie patrzeć zarządzanie danymi osobowymi wielu ludzi)... moje zdanie jest takie... że jeśli jest ktoś kto chciałby się podjąć takie funkcji... to powinien sam przekonać obecnego administratora, żeby go uczynił współodpowiedzialnym za FCP... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kacpero jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:00.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.