Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Diesel
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-10-2011, 11:17   #1
Nadi
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 11-10-2011
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Model: Ford Mondeo mk1
Silnik: 1,8td
Rocznik: 94r
Postów: 1
Angry Dymiący na postoju !!!!

Witam mam wielki problem ze swoim autkiem.Kiedy odpalam go zimnego jest wszystko w porządku ale gdy sie rozgrzeje to zaczyna wariowac raz ze obroty nie spadaja ponirzej 2tys a po druge kopci strasznie na biało ! Czy to pompa wtryskowa ,czy cofnięty zapłon .Prosze o porade Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Nadi jest offline  
Stary 11-10-2011, 16:10   #2
jantemplar
ford::beginner
 
Avatar jantemplar
 
Zarejestrowany: 19-10-2009
Skąd: Kalisz
Model: mondeoMK1
Silnik: 1.8TD
Rocznik: 95
Postów: 17
Domyślnie Odp: Dymiący na postoju !!!!

biały dym sugerował by walniętą uszczelke pod głowicą co do obrotów to nie wiem a tak nawiasem mówiąc to sprzedaj tego czara jak najszybciej ford mdo z tym motorem to zwyczajne nieporozumienie ja swojego cudem sprzedałem kupiłem benzyniaka i przy obecnych cenach paliwa i spalaniu silnik 1,8 115 ps 16v i tak jeżdże taniej niż "ekonomicznym" dieslem. Albo zmień forum bo to jest najgorsze jakie znam.
jantemplar jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:58.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.