Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-10-2007, 19:40   #1
Marcinez
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 25-10-2007
Postów: 1
Domyślnie Centralny zamek

Witam wszystkich.Jestem nowym użytkownikiem być moze odpowiedz na moje pytanie jest na forum.Posiadam Forda focusa 1,8tddi z 99r od pewnego czasu mam problem z centralnym zamkiem,zaczęło sie od tego ze po przejechaniu przez dołek centralny wariował zamykał sie i otwierał teraz przestał mi działać z kluczyka po naciśnięciu zero reakcji i zeby było jeszce śmieszniej po próbie otwarcia drzwi od strony kierowcy z klucza nie otwierają sie wszystkie drzwi tak jak wcześniej tylko własnie od strony kierowcy natomiast wszystkie drzwi otwieraja sie od strony pasażera.Co to może być zanim udam sie do elektryka chciałbym zapytac Was z góry dzieki za odpowiedzi pozdrawiam

Marcinez jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-10-2007, 08:01   #2
s@ndy
ford::average
 
Zarejestrowany: 30-09-2005
Postów: 97
Domyślnie

Cześć

1. przeszukaj forum - pewnie coś znajdziesz
2. zajrzyj tu: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - może wymagać logowania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - ale warto tam zaglądać...
3. Jeśli jeszcze tego nigdy nie robiłeś to u mnie pomogło (nie od razu ale za to na 2-3 lata) napsikanie do zamków WD40, dopiero teraz mi siłownik w drzwiach kierowcy padł całkowicie (właśnie czekam na paczkę)

Pozdrawiam
s@ndy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-11-2007, 18:30   #3
Miraks
ford::average
 
Zarejestrowany: 06-11-2007
Model: Kuga 4x4 / Insignia
Silnik: 2.0 TDCi / 2.0 CDTI
Rocznik: 2010 / 2012
Postów: 138
Domyślnie

Zamek centralny po stronie kierowcy do wymiany. Czyszczenie nie pomagało. Nowy w ASO to wydatek ok. 450 zł. Na Allegro kupiłem z rozbitego za 120 zł i działa do dziś.
Miraks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-11-2007, 09:10   #4
Riko
ford::average
 
Imię: Ryszard
Zarejestrowany: 23-10-2007
Skąd: Tarnów
Model: Focus
Silnik: 1,6 125
Rocznik: 2015
Postów: 117
Domyślnie

a jak sie zalogować zeby odczytać ten ,link (jest mi potrzebny) skoro kod za kazdym razem jest nie do odczytania !!!!to jakaś paranoja !
Riko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-11-2007, 06:36   #5
SierraPL
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-09-2007
Skąd: Jaworzno
Postów: 47
Domyślnie Re: Centralny zamek

Cytat:
Napisał Marcinez
Witam wszystkich.Jestem nowym użytkownikiem być moze odpowiedz na moje pytanie jest na forum.Posiadam Forda focusa 1,8tddi z 99r od pewnego czasu mam problem z centralnym zamkiem,zaczęło sie od tego ze po przejechaniu przez dołek centralny wariował zamykał sie i otwierał teraz przestał mi działać z kluczyka po naciśnięciu zero reakcji i zeby było jeszce śmieszniej po próbie otwarcia drzwi od strony kierowcy z klucza nie otwierają sie wszystkie drzwi tak jak wcześniej tylko własnie od strony kierowcy natomiast wszystkie drzwi otwieraja sie od strony pasażera.Co to może być zanim udam sie do elektryka chciałbym zapytac Was z góry dzieki za odpowiedzi pozdrawiam
Mam dokładnie to samo, chyba kolejna bolączka Fokusów, jak znajdziesz przyczynę daj znać

Pzdr
SierraPL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:17.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.