Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-05-2006, 14:07   #1
sawmaster
ford::average
 
Zarejestrowany: 05-05-2006
Postów: 192
Domyślnie Najtańsze OC

Mieszkam w białymstoku mam prawko 1 rok i chciałbym zarejestrować samochód. Gdzie najtańsze oc?

sawmaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2006, 16:30   #2
mmmk
ford::professional
 
Avatar mmmk
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 10-09-2005
Skąd: rumia
Model: mondeo mk3
Silnik: TDCI 2.2
Rocznik: 2005
Postów: 1,497
Domyślnie

najlepiej podejsc do jakiejs takiej agencji i tam z nimi gadac. na forum ciezko pomoc bo to zalezy od wielu rzeczy miasto wiek, marka samochodu i takie tam glupoty a nikt z nas raczej tego nie wie. no i zawsze warto miec jakiegos wspolwlasciciela ze znizkami to za 1.3 mysle,ze wiecej niz 400 zl rocznie nie powinno byc u mnie w rumi byloby przy moich warunkach 299zl w firmie cigna na rok za 1.4 bo sprawdzalem dla swoich rodzicow. oni jednak ubezpieczyli sie w pzu za jedyne 500 zl :/
pozdrawiam
maciek
p.s. to sa ceny przy maxymalnych znizkach.
__________________
mondeo mk3 2.2 TDCI
a było mondeo mk2, scorpio mk2 i mk1, sierra mk2 i Taunus 1982 r...
mmmk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2006, 16:33   #3
sawmaster
ford::average
 
Zarejestrowany: 05-05-2006
Postów: 192
Domyślnie

o to chodzi że zarejestruje to na mame( ma już 25lat, co obliguje do 30% zniżki)
sawmaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2006, 17:37   #4
mmmk
ford::professional
 
Avatar mmmk
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 10-09-2005
Skąd: rumia
Model: mondeo mk3
Silnik: TDCI 2.2
Rocznik: 2005
Postów: 1,497
Domyślnie

no ale dokladnej stawki na forum i tak nikt ci nie poda. ja np o takiej firmie jak cigna w zyciu nie slyszlem a mialem poprzednio tu pisze o scorpio w alianzie no i na rok bylo 507 w alianz a tu mam za 506 z NW no i jakims dziwnym ubezpieczeniem na siebie a to bylo tylko po to,ze dostalem znizke na oc jezeli zawre to 2. dla mnie bez znaczenia a do przodu 50 zl. tylko 2 podpisy chcieli reszte oni zalatwili
pozdrawiam
maciek
p.s. nie warto tez gadac w glownych siedzibach firm ubezpieczeniowych bo oni nie maja wcale taniej niz agenci i nic nie wiedza o konkurencji pozatym,ze oni sa napewno drozsi. a jezeli chodzi o samo OC to dla mnie wiekszosc warunkow nie ma znaczenia bo np przy AC maja te tanie zastrzezenia,ze jak samochod zginie np z parkingu niestrzezonego to oni nie ponosza za to zadnej odpowiedzialnosci i takie tam. w moich rejonach najwiecej takich jest w poblizu tego co sie rejestruje samochod i ja tam to zalatwialem zaraz po rejestracji
__________________
mondeo mk3 2.2 TDCI
a było mondeo mk2, scorpio mk2 i mk1, sierra mk2 i Taunus 1982 r...
mmmk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2006, 21:37   #5
WojtaS_KrK
 
Postów: n/a
Domyślnie

Najlepiej jak zarejestrujesz to na kogoś kto ma już jakieś zniżki, czyli miał zarejestrowane auto na siebie lub byl wspolwlascielem i co roku "szły" mu żniżki za bezszkodową jazdę, a ty będziesz współwłascielem, ty bez zniżek zapłaciłbyś duuużo :fcp8, więc dowiedz się kto ma jakieś żniżki. Tak jak pisał mmmk warto podejść do agencji i się ugadać, czasami można nawet dostać ładne zniżki :fcp2
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2006, 21:57   #6
sawmaster
ford::average
 
Zarejestrowany: 05-05-2006
Postów: 192
Domyślnie

tak fajnie ale nikt nie chce tak zrobić bo boją się że jak ja spowoduje wypadek to polecą tej osobie zniżki
sawmaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2006, 22:03   #7
WojtaS_KrK
 
Postów: n/a
Domyślnie

Co prawda to prawda, mi za poldka w Generalli powiedzieli 3,5tys zł. :fcp18 Parodia ;D, Ty dużo zniżek dla siebie raczej nie uwalczysz, raczej jedyna możliwość to kogoś ze zniżkami zdobyć.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2006, 22:35   #8
mmmk
ford::professional
 
Avatar mmmk
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 10-09-2005
Skąd: rumia
Model: mondeo mk3
Silnik: TDCI 2.2
Rocznik: 2005
Postów: 1,497
Domyślnie

tylko znizki w razie wypadku leca 10 % tak przynajmniej bylo kilka lat temu (10 dokladnie bo wtedy u mnie to przerabiali)i jak wspolwlasciciel ma stracic 10% od 500 zl to ma w plecy 50 zl rocznie a jak kupisz i na siebie wezmiesz wszystko to mozesz miec z 800 zl wiecej niz by bylo na wspolwlasciciela. no ale to trzeba miec takiego wspolwlasciciela co jest dobry i da sie z nim dogadac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. w moim przypadku ojciec chociaz zawsze marudzi,ze to jest ostatni samochod jaki ma na siebie.
pozdrawiam
maciek
p.s. a pozatym jezeli twoje ubezpieczenie bedzie w innej firmie niz wspolwlasciciel to w przypadku twojej szkody ubezpieczalnia wspolwlasciciela nie powinna sie dowiedziec o szkodzie wiec jego ubezpieczenie jest bez zmian. a znizki wspolwlascicielowi przepadaja tylko na OC bo to tez wazne w rozmowach z rodzicami czy inna rodzina
__________________
mondeo mk3 2.2 TDCI
a było mondeo mk2, scorpio mk2 i mk1, sierra mk2 i Taunus 1982 r...
mmmk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2006, 22:41   #9
sawmaster
ford::average
 
Zarejestrowany: 05-05-2006
Postów: 192
Domyślnie

czyli on np ma w pzu a ja będe miał w warcie to się nie dowiedzą że miałem wypadek?
sawmaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2006, 23:14   #10
karex
ford::expert
 
Avatar karex
 
Zarejestrowany: 15-01-2005
Skąd: łódzkie
Model: Mondeo Mk3 i Mk4 oczywiście kombi
Silnik: 2,0 TDCi 130 na 151KM i DW10C 140KM
Rocznik: 2005.02 oraz 2012.05
Postów: 2,806
Domyślnie

Cytat:
Napisał sawmaster
czyli on np ma w pzu a ja będe miał w warcie to się nie dowiedzą że miałem wypadek?
Zasadniczo nie. Chyba, że poszkodowany będzie miał AC w PZU i będzie mu sięb. spieszyło z naprawą i ona będzie zrobiona z jego AC a dopiero wtedy już PZU wystąpi do Warty z żądaniem zwrotu kasy z OC sprawcy. No to wtedy będzie Zonk. Miałem tak przy swoim wypadku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Ale i z tego wybrnąłem zachowując 60% zniżek (na OC i AC Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - auta mam już tylko na siebie od 1,5 roku - nie mam współwłaściciela Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ).
__________________
Pozdrawiam
Było
Mondeo Mk2 1997 1,8+BLOS i Mondeo Mk2 1997 1,8 TD
[Regulamin Forum] [Sklep forumowy]
karex jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:41.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.