Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Blacharstwo/lakiernictwo

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-02-2017, 21:08   #1
mikawajos
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 22-09-2006
Skąd: Wro
Model: Smax
Silnik: 2.0 DW10
Rocznik: 10
Postów: 78
Smile przerysowane tylne drzwi

cześć
Nosz co za weekend, w nocy jakaś *&^@# fujara mi porysowała jakimś gwoździem tylne drzwi.
planuję skorzystać z ac @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , opcji bezgotowkowo, raczej w aso, pacjent s-max'10.
ASO na wstępie po kontakcie tel zaproponowało malowanie tychże drzwi (1000 netto), i się zastanawiam co dalej.
planowałem iść w opcję jak pisalem bezgotowkowo w aso, chociaz tutaj mam zagwozdkę, bo podobno te nasze aso nie cieszą się najlepszą opinią (tym bardziej jak wspomniało mi o malowaniu drzwi, i żadnej opcji cieniowania, na razie...).
może ktoś wspomoże radą?

aa kolor- hypnotic silver - coś a'la srebrny wpadający w lekki błękit - ehhh ta kolorystyka o jej opisanie, kobity tu trza :-)

Pzdr
Marcin

mikawajos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2017, 21:36   #2
SLIP
ford::average
 
Avatar SLIP
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 20-06-2015
Skąd: SO
Model: MONDEO MK5
Silnik: 2.0 TDCi 180KM by tedi_k
Rocznik: 2016
Postów: 111
Domyślnie Odp: przerysowane tylne drzwi

Nie wiem gdzie w ASO chcesz lakierować ale ja również korzystałem z AC bezgotówkowo (wprawdzie hestia nie PZU), coś spadło mi na dach w tylnej części, długo wahałem się czy to ruszać bo wiadomo jak kiedyś będę sprzedawał auto to przyjdzie klient z miernikiem i powie, że auto pi dachowaniu, jednak wgniotka była z odpryskiem lakieru i zdecydowałem, że robię.
Jako, że korzystam z serwisu multexim w KTW to wybór padł na lakiernię grupy PGD, która jest ich częścią, pełna profeska, polakierowano tylko cześć dachu ale śladów łączenia lakieru nie widać, jestem bardzo zadowolony
SLIP jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2017, 21:55   #3
radek70
ford::expert
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 06-10-2013
Skąd: Zielona Góra
Model: Focus Mk2
Silnik: 1.6tdci 90ps
Rocznik: 09.2009
Postów: 2,551
Domyślnie Odp: przerysowane tylne drzwi

Mój przypadek z października zeszłego roku. Rozliczenie gotówkowe, przelew na konto z AC PZU po wycenie. Naprawa wyceniona na 693,49PLN, naprawione w niezależnym zakładzie za 450PLN. Nie ma śladu, nie mam zastrzeżeń. Foto z uszkodzenia \/
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg DSC_0409.jpg (81.5 KB, 78 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC_0412.jpg (92.3 KB, 74 wyświetleń)
radek70 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2017, 19:13   #4
michalj1983
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 13-12-2014
Skąd: Tomaszów Lubelski(Polska), Koewacht(Nederland)
Model: MONDEO Titanium
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 139
Domyślnie Odp: przerysowane tylne drzwi

Ja bardzo niemiło zaczynam wspominać naprawe w ASO w Lublinie. Niewielkie uszkodzenie zderzaka z tyłu gość mnie przytarł samochód spędził w serwisie 29dni. Przez dwa lata nie małem problemu z autem po odebraniu auta zaczeły się dziwne problemu z elektronika. Jadę na reklamacje we wtorek bo czujniki parkowania przestały działać po 2 dniach od odebrania auta bagażnik przestał się otwierac w dodatku auto odpalało przy -20 bez problemu od naprawy jest to problematyczne uruchomienie rano gdy jest -10. nie wiem co zrobili ale pojawił się bląd odpalenia auta przy użyciu 24V. Nie pamiętam dokładnie jak on dokładnie brzmiał teraz
michalj1983 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2017, 21:02   #5
Majecki
ford::average
 
Zarejestrowany: 22-01-2017
Skąd: Kraków
Model: S-max
Silnik: 2,5T
Rocznik: 2006
Postów: 63
Domyślnie Odp: przerysowane tylne drzwi

Cytat:
Napisał radek70 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mój przypadek z października zeszłego roku. Rozliczenie gotówkowe, przelew na konto z AC PZU po wycenie. Naprawa wyceniona na 693,49PLN, naprawione w niezależnym zakładzie za 450PLN. Nie ma śladu, nie mam zastrzeżeń. Foto z uszkodzenia \/
Malowałeś cały zderzak, czy miejscowe wypełnianie + miejscowe malowanie ?
Majecki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2017, 21:06   #6
radek70
ford::expert
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 06-10-2013
Skąd: Zielona Góra
Model: Focus Mk2
Silnik: 1.6tdci 90ps
Rocznik: 09.2009
Postów: 2,551
Domyślnie Odp: przerysowane tylne drzwi

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , miejscowe. Zderzak nie był ściągany. Nic nie widać, nie ma śladu.
radek70 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2017, 21:12   #7
mikawajos
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 22-09-2006
Skąd: Wro
Model: Smax
Silnik: 2.0 DW10
Rocznik: 10
Postów: 78
Domyślnie Odp: przerysowane tylne drzwi

Mi na razie zaproponowali germaz, malowanie + cieniowanie, na razie chyba podjade.
mikawajos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2017, 21:47   #8
Majecki
ford::average
 
Zarejestrowany: 22-01-2017
Skąd: Kraków
Model: S-max
Silnik: 2,5T
Rocznik: 2006
Postów: 63
Domyślnie Odp: przerysowane tylne drzwi

Cytat:
Napisał radek70 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , miejscowe. Zderzak nie był ściągany. Nic nie widać, nie ma śladu.
Ładnie, czyli się da Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ja szukam jakiegoś magika w Krakowie lub okolicach, który byłby w stanie zlikwidować rysę po gwoździu / kluczyku przez cały bok auta, bez konieczności malowania całego boku. Ktoś zna taką firmę może?
Majecki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2017, 22:21   #9
radek70
ford::expert
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 06-10-2013
Skąd: Zielona Góra
Model: Focus Mk2
Silnik: 1.6tdci 90ps
Rocznik: 09.2009
Postów: 2,551
Domyślnie Odp: przerysowane tylne drzwi

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , da się tylko trzeba szukać dobrego zakładu. Mój przypadek z Focusem z listopada: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] . Powierzchnie były łączone. Fiestę oczywiście też u nich robiłem, żonka podparła o wysoki krawężnik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez radek70 ; 15-02-2017 o 22:40 Powód: pomyliłem miesiące
radek70 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2017, 22:27   #10
Majecki
ford::average
 
Zarejestrowany: 22-01-2017
Skąd: Kraków
Model: S-max
Silnik: 2,5T
Rocznik: 2006
Postów: 63
Domyślnie Odp: przerysowane tylne drzwi

OK, czyli jest nadzieja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. To będę szukał w takim razie. Dzięki
Majecki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:00.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.