Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-02-2017, 07:45   #451
carcharodon
ford::amateur
 
Imię: Arek
Zarejestrowany: 19-12-2016
Skąd: Toruń
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 9
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Ja mam taki problem, że po podłączeniu radia, kompletnie nie łapie mi żadnej stacji, co mnie dziwi, bo jak czytam ten temat od początku to każdemu słabo bo słabo ale radia łapały.

ps. dzięki za odpowiedź Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

carcharodon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-02-2017, 08:34   #452
NaviPremium
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-02-2015
Model: Mondeo
Silnik: 1.6
Rocznik: 2004
Postów: 10
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cześć wszystkim,

Kilka nowości dotyczących naviPremium Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zapraszamy wszystkich na naszą stronę internetową [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - layout witryny uległ odświeżeniu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

---

Dodatkowo, w związku z dużym zainteresowaniem na nasze produkty i różnego rodzaju zapytania od klientów przed i po zakupie nawigacji, postanowiliśmy założyć forum internetowe. Dostępne będzie w ciągu około tygodnia, a link znajdziecie na naszej stronie.
Na forum będziecie mogli znaleźć informacje na temat promocji i nowości dotyczących naszego sprzętu, uczestniczyć w dyskusjach na temat sprzętu, uzyskać pomoc techniczną, wsparcie i wiele innych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

W tej chwili trwają jeszcze prace przygotowawcze - w ciągu tygodnia forum powinno ruszyć pełną parą. Zapraszamy! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dla moderatorów - news o forum proszę traktować informacyjnie, nie promocyjnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

---

Ogłaszamy również przedsprzedaż na nowe urządzenia z systemem Android 6.0, procesorem Octa Core, 2GB pamięci RAM i pamięcią Flash 32GB.
Przez następne 3 tygodnie będziemy zbierać zamówienia na jednostki 6.0 w promocyjnej cenie 2049zł - czyli 150zł rabatu od normalnej ceny 2199zł.
Cena dotyczy oczywiście jedynie zakupu poza Allegro.
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu priv, telefonicznego lub na [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Pozdrawiamy
naviPremium
NaviPremium jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2017, 17:40   #453
gizmo8611
ford::amateur
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 02-01-2017
Skąd: Łódź
Model: Mondeo mk4
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 2
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał carcharodon Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego gizmo8611, zainstaluj sobie na spróbowanie aplikacje Car Launcher Pro, powinno Ci się spodobać. Wcześniej już ktoś o tym pisał
Kolego dzięki za podpowiedź. Faktycznie można mieć dużo ładniejszy interfejs dzięki tej aplikacji. Jeden temat załatwiony.

Zostaje jeszcze tylko rozgryzienie jak zrobić aby convers widział Radyjko, CD i AUX

Ostatnio edytowane przez gizmo8611 ; 11-02-2017 o 17:42
gizmo8611 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-02-2017, 16:36   #454
chwileulotne85
ford::advanced
 
Avatar chwileulotne85
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 03-06-2014
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Model: Focus III Hatchback
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2012
Postów: 407
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Panowie, doradźcie czy jest jakieś ciekawe radio, które może zastąpić Navi Blaupunkt?

Mam takie jak poniżej.
Chciałbym by pokrętła i panel klimy zostały oryginalne. Większość radio na androidzie jak dawniej oglądałem to były zamienniki sony.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka
chwileulotne85 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-02-2017, 23:17   #455
cozero
ford::beginner
 
Imię: Arek
Zarejestrowany: 06-10-2015
Skąd: Poznań
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCi 140KM
Rocznik: 2007
Postów: 45
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał NaviPremium Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ogłaszamy również przedsprzedaż na nowe urządzenia z systemem Android 6.0, procesorem Octa Core, 2GB pamięci RAM i pamięcią Flash 32GB.
Przez następne 3 tygodnie będziemy zbierać zamówienia na jednostki 6.0 w promocyjnej cenie 2049zł - czyli 150zł rabatu od normalnej ceny 2199zł.
Cena dotyczy oczywiście jedynie zakupu poza Allegro.
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu priv, telefonicznego lub na [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Pozdrawiamy
naviPremium
Mam pytanie czy nawigacja będzie pasowała do s-max 2007? Wszędzie gdzie patrzę jest informacja że od 2008 roku, a z tego co widzę radio ma taki sam kształt, chyba że zaczepy jakieś inne?
cozero jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2017, 17:18   #456
czarny kot
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-05-2008
Model: MK4
Silnik: 2.0
Rocznik: 2007
Postów: 70
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Mam prośbę moja wersja


MCU version
MTCB-KGL- V2.06

Co mogę wygrać sobie świeżego do mojego radia
czarny kot jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2017, 17:34   #457
rakol
ford::beginner
 
Imię: Pawel
Zarejestrowany: 26-07-2015
Skąd: Kolo
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 38
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Jest nowsza wersja v2.08

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
rakol jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2017, 18:26   #458
czarny kot
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-05-2008
Model: MK4
Silnik: 2.0
Rocznik: 2007
Postów: 70
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał rakol Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jest nowsza wersja v2.08

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
Proszę cię możesz podać mi link
czarny kot jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2017, 18:32   #459
rakol
ford::beginner
 
Imię: Pawel
Zarejestrowany: 26-07-2015
Skąd: Kolo
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 38
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Google

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
rakol jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2017, 18:52   #460
czarny kot
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-05-2008
Model: MK4
Silnik: 2.0
Rocznik: 2007
Postów: 70
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał rakol Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Google

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
To to ja wiem że google tylko nie chciał bym ściągnąć nie to co trzeba i wywalić sobie radio
czarny kot jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
radioodbiornik



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:03.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.