Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Edge
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-01-2017, 12:46   #31
beekeeper
ford::amateur
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 19-12-2016
Skąd: Gdynia
Model: edge
Silnik: 2.0
Rocznik: 2016
Postów: 8
Domyślnie Odp: Czy ktoś na forum szczęśliwie posiada?

pozdrawiam użytkowników forum.

Odebrałem swojego SPORT 13.01. Poznajemy się Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na razie wrażenia ok, komfort jazdy, prowadzenie, systemy na plus.
Inteligentne oświetlenie rewelka, dawno nie widziałem tak dobrze po zmroku.
Mam u siebie Sync 3, działa szybko i sprawnie, intuicyjne menu.
Android auto potrafi się zawiesić i nie działa w nim DEEZER, mimo, że powinien.

edit: pogrzebałem w ustawieniach, android auto nie wiesza się już, włącza się natychmiast po podłączeniu telefonu. W dalszym ciągu z aplikacji muzycznych w android auto działa tylko MUZYKA PLAY


Ostatnio edytowane przez beekeeper ; 26-01-2017 o 08:45
beekeeper jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-01-2017, 17:48   #32
bulbalinski
ford::amateur
 
Imię: Jan
Zarejestrowany: 25-01-2017
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo
Silnik: 1800
Rocznik: 2004
Postów: 2
Domyślnie Odp: Czy ktoś na forum szczęśliwie posiada?

Hej, przymierzam się do kupna. Czy możecie pochwalić się jakie rabaty uzyskaliście przy zakupie ? Mi przy konfiguracji za 227400 chcą dać 19400 rabatu czyli do zapłaty 208000, 8.53%. Panienka - sprzedawca wydawała mi się jakaś dziwna i niekompetentna i mam wrażenie że można osiągnąć znacznie więcej.
bulbalinski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2017, 08:40   #33
beekeeper
ford::amateur
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 19-12-2016
Skąd: Gdynia
Model: edge
Silnik: 2.0
Rocznik: 2016
Postów: 8
Domyślnie Odp: Czy ktoś na forum szczęśliwie posiada?

233500 na 205700 + 5lat gwarancji. 11,9%. Transakcja z grudnia.
Przy odbiorze sprzedawca powiedział mi, że rabaty na EDGA zmniejszyły się w nowym roku
beekeeper jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2017, 20:42   #34
leszek_ford
ford::average
 
Imię: Leszek
Zarejestrowany: 16-02-2016
Model: Edge Titanium
Silnik: 3,5
Rocznik: 2015
Postów: 105
Domyślnie Odp: Czy ktoś na forum szczęśliwie posiada?

Właśnie zauważyłem, że na ford.de dają rabat na Edge titanium w kwocie 5100 EURO (22000zł), na Edge trend o 100 EURO mniejszy.

Zauważyłem, też że dzisiaj zniknął konfigurator Edge na polskiej stronie forda. Jest tylko cennik. Co to może oznaczać?

Ostatnio edytowane przez leszek_ford ; 26-01-2017 o 20:49
leszek_ford jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2017, 07:06   #35
Renard
ford::amateur
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 24-12-2016
Skąd: Wrocław
Model: Edge
Silnik: 2.0 diesel
Rocznik: 2016
Postów: 7
Domyślnie Odp: Czy ktoś na forum szczęśliwie posiada?

Cena zakupu mojego Edge'a w grudniu to 228 000. Rabat 33 750, zatem do zapłaty było 194 250 zł. Pozdrawiam
Renard jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2017, 21:56   #36
bulbalinski
ford::amateur
 
Imię: Jan
Zarejestrowany: 25-01-2017
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo
Silnik: 1800
Rocznik: 2004
Postów: 2
Domyślnie Odp: Czy ktoś na forum szczęśliwie posiada?

Dzięki wielkie za odpowiedzi. Czy to były samochody z " placu" czy zamawiane konfiguracje ? Bo teoretycznie w wersji pierwszej są możliwe większe upusty.
U których dilerów kupowaliście? Ja się dowiadywać w Noble w Warszawie.
bulbalinski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2017, 12:51   #37
Wombat11
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 30-01-2017
Skąd: W-wa
Model: Mazda 6
Silnik: 2.0 Skyactiv-G
Rocznik: 2013
Postów: 3
Domyślnie Odp: Czy ktoś na forum szczęśliwie posiada?

Cytat:
Napisał beekeeper Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pozdrawiam użytkowników forum.

Odebrałem swojego SPORT 13.01. Poznajemy się Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A mam pytanko dotyczące sportowego zawieszenia. Ww testach mówili żeby brać Titanium zamiast Sport ze wzgledu na zbyt sportowe (twarde) zawieszenie jak na polskie drogi i to bez możliwości zmiany (brak adaptacyjnego zawieszenia). Jak twoje odczucia?

Pozdrawiam!
Wombat11 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-01-2017, 12:18   #38
beekeeper
ford::amateur
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 19-12-2016
Skąd: Gdynia
Model: edge
Silnik: 2.0
Rocznik: 2016
Postów: 8
Domyślnie Odp: Czy ktoś na forum szczęśliwie posiada?

Cytat:
Napisał bulbalinski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki wielkie za odpowiedzi. Czy to były samochody z " placu" czy zamawiane konfiguracje ? Bo teoretycznie w wersji pierwszej są możliwe większe upusty.
U których dilerów kupowaliście? Ja się dowiadywać w Noble w Warszawie.
auto z "placu"

Bump:
Cytat:
Napisał Wombat11 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A mam pytanko dotyczące sportowego zawieszenia. Ww testach mówili żeby brać Titanium zamiast Sport ze wzgledu na zbyt sportowe (twarde) zawieszenie jak na polskie drogi i to bez możliwości zmiany (brak adaptacyjnego zawieszenia). Jak twoje odczucia?

Pozdrawiam!
nie jeździłem wersją Titanium, poruszam się głównie po asfalcie, dość równym, zawieszenie w wersji SPOR, na mój gust zaznaczam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., jest ok. Jak na SUVa o dość dużych gabarytach i wysokim środku ciężkości, jest więcej niż poprawnie. miałem poprzednio Fiata Freemonta, doznania nieporównywalne, FF miękki, amerykańsko zestrojony, kładł się na zakrętach, Ford trzyma się drogi jak przyklejony w porównaniu z FF.
beekeeper jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-02-2017, 22:19   #39
Renard
ford::amateur
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 24-12-2016
Skąd: Wrocław
Model: Edge
Silnik: 2.0 diesel
Rocznik: 2016
Postów: 7
Domyślnie Odp: Czy ktoś na forum szczęśliwie posiada?

Cytat:
Napisał bulbalinski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki wielkie za odpowiedzi. Czy to były samochody z " placu" czy zamawiane konfiguracje ? Bo teoretycznie w wersji pierwszej są możliwe większe upusty.
U których dilerów kupowaliście? Ja się dowiadywać w Noble w Warszawie.
Oczywiście plac. Termin zamawianych z Kanady aut, to ponad 5 miesięcy. Szczęśliwie udało mi trafić auto z placu pod gust i potrzeby. Miałem możliwość testowania przez weekend wersji sport. Była do wzięcia, zupełnie taka jak w" Le fantome". Doskonałe auto. Nie na Wrocław. Pozdrawiam

Bump:
Cytat:
Napisał bulbalinski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki wielkie za odpowiedzi. Czy to były samochody z " placu" czy zamawiane konfiguracje ? Bo teoretycznie w wersji pierwszej są możliwe większe upusty.
U których dilerów kupowaliście? Ja się dowiadywać w Noble w Warszawie.
Oczywiście plac. Termin zamawianych z Kanady aut, to ponad 5 miesięcy. Szczęśliwie udało mi trafić auto z placu pod gust i potrzeby. Miałem możliwość testowania przez weekend wersji sport. Była do wzięcia, zupełnie taka jak w" Le fantome". Doskonałe auto. Nie na Wrocław. Pozdrawiam
Renard jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-02-2017, 10:29   #40
neemeroosi
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 05-02-2017
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2002
Postów: 2
Domyślnie Odp: Czy ktoś na forum szczęśliwie posiada?

Też miałem przyjemność się przejechać tym fordzikiem w Polskich realiach. Świetne autko. Jednak z uwagi na małą popularność w Polsce czuję, że w przyszłości mogą być problemy z serwisowaniem itp.
__________________
ranking adwokatów z Łodzi

Ostatnio edytowane przez neemeroosi ; 09-02-2017 o 22:17
neemeroosi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:01.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.