Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Tuning

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-03-2016, 12:50   #11
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,161
Domyślnie Odp: Podniesienie mocy FF3 1.5EB 150>182 (fabryczne)

Cytat:
Napisał TuneFORCE Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mamy dużo zapytań więc trzeba się dostosować do wymagań klientów
Ale numer Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wgranie to nie problem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-03-2016, 15:49   #12
galloper
ford::advanced
 
Imię: Rafal
Zarejestrowany: 23-07-2007
Skąd: Skórzewo
Model: S-MAX
Silnik: 1,5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 359
Domyślnie Odp: Podniesienie mocy FF3 1.5EB 150>182 (fabryczne)

TuneFORCE - ile czasu zajmuje Ci taki upgrade?
galloper jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-03-2016, 16:02   #13
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,148
Domyślnie Odp: Podniesienie mocy FF3 1.5EB 150>182 (fabryczne)

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - software 182 z ff3 nie pasuje do Twojego smaxa!
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-03-2016, 16:06   #14
galloper
ford::advanced
 
Imię: Rafal
Zarejestrowany: 23-07-2007
Skąd: Skórzewo
Model: S-MAX
Silnik: 1,5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 359
Domyślnie Odp: Podniesienie mocy FF3 1.5EB 150>182 (fabryczne)

W takim razie przepraszam za dyletanctwo. Po prostu czekam na mozliwość podniesienia mocy w moim silniku.
galloper jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-03-2016, 17:00   #15
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,161
Domyślnie Odp: Podniesienie mocy FF3 1.5EB 150>182 (fabryczne)

Wrażenia kolegi z Forum Focusa po zmianie ......szczerze chciałem uciekać z tego autka w czasie próby po .....Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Wczoraj mój Focus przeszedł na ciemną stronę mocy

Odezwałem się do kolegi leszcz, kilka sms i się dogadaliśmy
Podjechałem do Bydgoszczy, robiąc kilka testowych przyśpieszeń swoimi 150-ma rumakami, żeby później mieć jakiś odnośnik na świeżo Dotarłem na parking, po 5 minutach już mieliśmy podgląd co tam w sterownikach siedzi, no i jazda. Soft na 182KM wszedł bez najmniejszych problemów. Dodatkowo poprosiłem o dezaktywowanie Stop&Start, tutaj również bezproblemowo oraz wyłączenie asystenta zmiany biegów, który może nie drażnił mnie jakoś mocno, ale uważałem go za totalnie zbędny. Wszystko przebiegło bez żadnych komplikacji, trwało może jakieś 1,5h z bardzo przyjemnymi pogaduchami Kolega leszcz pojechał ze mną na mały test, który dał wynik pozytywny, jeszcze raz sprawdził wszystkie błędy, po czym sfinalizowaliśmy całą operację i przesiadł się do kolejnego "pacjenta".
Słowem podsumowania. Polecam serdecznie kolegę z Bydgoszczy, zna się chłop na rzeczy, potrafi powiedzieć o tym co robi, aby wystraszony klient mógł być bardziej spokojny, a przy okazji panuje super koleżeńska atmosfera.

"Co daje zmiana Softu, czyli +32KM"

Na pierwszych dwóch biegach różnicy nie zauważyłem - to pewnie zasługa ograniczonego momentu przez komputer, ale po przejściu na trzeci bieg i przekroczeniu 4 tysięcy obrotów auto się wyraźnie zmieniło Zmienił się delikatnie dźwięk silnika w zakresie 4-7 tys obr. - jest troszkę bardziej rasowy (charczący). Mocy jest wyraźnie więcej, wiem że co niektórzy nie zauważyli jakiejś znacznej poprawy, ale u siebie ją czuję w zakresie 4-7 tys obr. Focus idzie teraz z werwą, wyraźnie lepiej przyśpiesza i reakcja na gaz jest troszkę bardziej wyrazista. Wyprzedzania trójkowe są dużo sprawniejsze, zauważyłem to po tym, ze muszę dużo więcej hamować jeśli przeskakuje o jeden samochód. Aby nacieszyć się mocą pojechałem do domu przez niemiecką autobanę. Jest znaczna poprawa w przyśpieszeniu od 120 do 200 km/h. Vmax też się poprawił, wcześniej na 5 biegu max jaki osiągnąłem to 221km/h, teraz osiągnąłem 231km/h ale ugrałbym jeszcze jakieś 3-4 kilometry, jednak zbliżałem się do innego auta na prawym pasie, więc odpuściłem.

Polecam każdemu kto się zastanawia, czy warto. Odpowiedź macie wyżej.

Ceny zdradzał nie będę, bo przecież konkurencja nie śpi, więc jeśli kogoś interesuje, to niech napisze do kolegi leszcz. Ja mogę powiedzieć, że w przeliczeniu na moc i wrażenia z jady, wartość jest śmiesznie tania

To chyba na tyle na razie, jak trochę pojeżdżę to postaram się dopisać coś, jeśli będą dodatkowe wrażenia.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy

Ostatnio edytowane przez leszcz ; 20-03-2016 o 17:02
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-04-2016, 02:12   #16
feniks2003
ford::amateur
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 23-11-2015
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus
Silnik: 1.5 Ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 6
Domyślnie Odp: Podniesienie mocy FF3 1.5EB 150>182 (fabryczne)

Do wyłapania taka zmiana softu w ASO na serwisie? Pytam bo wykupiłem okres 5 letni, a auto mam pół roku.
feniks2003 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-04-2016, 08:04   #17
kirhoff
FCP member
 
Avatar kirhoff
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 08-06-2012
Skąd: Kamień Pomorski
Model: kuga
Silnik: 2.0 TDCI 140>163
Rocznik: 2010
Postów: 468
Domyślnie Odp: Podniesienie mocy FF3 1.5EB 150>182 (fabryczne)

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] spokojnie bez obaw nie dopatrzą się możesz śmiało robić update do 182 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kirhoff jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-04-2016, 13:20   #18
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,161
Domyślnie Odp: Podniesienie mocy FF3 1.5EB 150>182 (fabryczne)

Cytat:
Napisał feniks2003 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pytam bo wykupiłem okres 5 letni
dziś wgrałem koledze @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] softa na 182PS i miał ten sam dylemat . No ale mu minęło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak jak piszą koledzy ASO nie sprawdza tego .
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-04-2016, 20:18   #19
boguszr
ford::beginner
 
Avatar boguszr
 
Imię: Bogusz
Zarejestrowany: 26-07-2015
Skąd: Piła
Model: Focus
Silnik: EB 1,5 150 -> 182 KM
Rocznik: 2015
Postów: 10
Domyślnie Odp: Podniesienie mocy FF3 1.5EB 150>182 (fabryczne)

Podobno nie wyłapią :-). Jutro sprawdzę czy faktycznie jest lepiej (to znaczy szybciej), z pierwszego testu tak na szybko, wychodzi, że tak. Jedyne co mogę napisać konketnie, to że na trasie spalanie praktycznie identyczne, 5,6 l/100 km przy spokojnej jeździe.
boguszr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-04-2016, 21:05   #20
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,161
Domyślnie Odp: Podniesienie mocy FF3 1.5EB 150>182 (fabryczne)

Cytat:
Napisał boguszr Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jutro sprawdzę
Masz wgrany ten sam program co kolega z tego postu : [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

pamiętaj masz kombiaka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A już niedługo zawita u mnie "wariat" który marzy o zamknięciu licznika .......
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:33.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.