Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-03-2012, 09:37   #11
D245
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 19-07-2007
Model: galaxy
Silnik: 1,9tdi
Rocznik: 1996
Postów: 491
Domyślnie Odp: Zużyta kierownica - Zamiennik ?

E tam kolego poniżej pewnej wartości auta nie opłaca się trzymać oryginału Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja np w swoim galaxy mk1 mam kierownicę od alhambry -powód prosty w mojej miałem typowe problemy z wypadajacymi przyciskami od klaksonu , strasznie mnie to irytowało .Mogłem kupić oczywiście całe przyciski w ASO ale że w międzyczasie kupiłem jako dawce silnika alhambre w której kierownica była cała to dużo się nie zastanawiając ją wstawiłem oczywiście razem z poduchą bo mają inny kształt. Tak że teraz mam forda ze znaczkiem seata na kierownicy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale poniekąd nic mnie ta naprawa nie kosztowała więc potrafię pogodzić się z tą straszną świadomością że mam pojazd nieoryginalny i będą problemy przy odsprzedaży .

D245 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-03-2012, 21:50   #12
kacyk87
ford::average
 
Avatar kacyk87
 
Imię: piotr
Zarejestrowany: 25-04-2008
Skąd: ropczyce
Model: Ford galaxy
Silnik: 1,9 tdi 115km/150km
Rocznik: 2002
Postów: 127
Domyślnie Odp: Zużyta kierownica - Zamiennik ?

Cytat:
Napisał D245 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
E tam kolego poniżej pewnej wartości auta nie opłaca się trzymać oryginału Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja np w swoim galaxy mk1 mam kierownicę od alhambry -powód prosty w mojej miałem typowe problemy z wypadajacymi przyciskami od klaksonu , strasznie mnie to irytowało .Mogłem kupić oczywiście całe przyciski w ASO ale że w międzyczasie kupiłem jako dawce silnika alhambre w której kierownica była cała to dużo się nie zastanawiając ją wstawiłem oczywiście razem z poduchą bo mają inny kształt. Tak że teraz mam forda ze znaczkiem seata na kierownicy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale poniekąd nic mnie ta naprawa nie kosztowała więc potrafię pogodzić się z tą straszną świadomością że mam pojazd nieoryginalny i będą problemy przy odsprzedaży .
na tak tylko kolega ma albo badzie miał auto z 2002 roku a wiec to nie jest tak jeszcze stare auto zęby nie zainwestować w kierownice
kacyk87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-03-2012, 19:39   #13
slaweek
ford::advanced
 
Avatar slaweek
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 20-08-2008
Skąd: Kraśnik
Model: Ford Galaxy MK2 (sprzedany) Ford S-MAX, Ford Edge polift
Silnik: 1.9 TDI, 2.0 TCDI
Rocznik: 2001, 2007
Postów: 333
Domyślnie Odp: Zużyta kierownica - Zamiennik ?

Nie myślałeś obszyć na nowo skóra. W mojej okolicy jest gość co wymienia obszycie na nowe. Kiero.wnica wygląda wtedy bardzo dobrze
slaweek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-03-2012, 19:58   #14
horse668
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-11-2007
Skąd: Strzelin
Model: był Galaxy Mk1, jest Sharan 2
Silnik: TDI AHU + Wolf, TDI ASZ
Rocznik: 1997/2003
Postów: 188
Domyślnie Odp: Zużyta kierownica - Zamiennik ?

Panowie, jak sie ma troche cierpliwości, to można za nieduże pieniądze kupić na alle... całkiem fajną kierownicę. Ja mam mk 1 i moja kiera była bardzo wytarta, na górze była całkiem gładka i udało mi się kupić za 100 kierownicę idealną, po prostu jakby ktoś wykręcił kierę z nowego auta i trzymał w garażu 10 lat, ale polowałem na taką z pół roku.
horse668 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-06-2012, 06:22   #15
GRADY
ford::amateur
 
Imię: Jan
Zarejestrowany: 25-07-2011
Skąd: TYCHY
Model: MK2
Silnik: 1900
Rocznik: 2003
Postów: 1
Domyślnie Odp: Zużyta kierownica - Zamiennik ?

Ja nabyłem na allegro skórke przyciętą na miarę w komplecie nitka igła 10 minut i obszyta kierownica Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
GRADY jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-06-2012, 10:42   #16
maciey7
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zużyta kierownica - Zamiennik ?

GRADY i jak ci wyszło wrzuć jakieś foty bo ja też się przymierzam do obszycia ale moja nie jest oryginalnie skórzana i obawiam się że wyjdzie kicha
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-06-2012, 06:39   #17
dadi
ford::average
 
Avatar dadi
 
Zarejestrowany: 23-11-2009
Model: CITROEN
Silnik: 1.4 HDI
Rocznik: 2014
Postów: 87
Domyślnie Odp: Zużyta kierownica - Zamiennik ?

Cytat:
Napisał GRADY Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja nabyłem na allegro skórke przyciętą na miarę w komplecie nitka igła 10 minut i obszyta kierownica Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Lepiej jest zainwestować w tapicera - mówię Wam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Kupiłem z Allegro skórkę (tak jak Ty) - po miesiącu była do wyrzucenia.

Tapicer skasował 120 zł, ale już dwa lata nic się nie dzieje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dadi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-06-2012, 07:39   #18
marwyk
ford::professional
 
Avatar marwyk
 
Zarejestrowany: 11-07-2006
Skąd: Kraków
Model: VW SHARAN
Silnik: 1.9tdi 110KM
Rocznik: 1999
Postów: 1,384
Domyślnie Odp: Zużyta kierownica - Zamiennik ?

Ja mam skórkę już 3 lata i nic się z nią nie dzieje a kosztowała z 20 zł + 1 godzina na założenie
marwyk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-06-2012, 08:07   #19
dadi
ford::average
 
Avatar dadi
 
Zarejestrowany: 23-11-2009
Model: CITROEN
Silnik: 1.4 HDI
Rocznik: 2014
Postów: 87
Domyślnie Odp: Zużyta kierownica - Zamiennik ?

Zależy też jak często się jeździ i na kogo trafisz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jedni mają totalną lipę, a inni nie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Chciałem tylko poinformować aby uważać przy tego rodzaju zakupach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dadi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:53.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.