Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|mazowiecka
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-09-2010, 12:46   #21
davidcie
ford::average
 
Avatar davidcie
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 23-01-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo Mk2
Silnik: 1.8 TD ENDURA-DE
Rocznik: 2000
Postów: 196
Domyślnie Odp: kanał gdzie w Warszawie

Wobec milczenia ciupagi28 pozwolę sobie wypowiedzieć się w kwestii nam wszyskim bliskiej. Znalazłem samoobsługę, o której pewnie pisał ciupaga28 - jest to AutoHobby na Instalatorów 9, teraz po 24zł/h. Ich stronka jest [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]. Przy okazji trafiłem po sieci na kilka punktów z najazdami, kanałami itp. mniej-więcej ogólnodostępnymi, lista poniżej. Gdyby ktoś korzystał napisz proszę jak było, i czy aktualne. Przysłużysz się bardzo nam wszystkim Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  • najazd: Al. Jerozolimskie naprzeciw Blue City (PPKS?)
  • najazd: na końcu ul. Rodziewiczówny za bramą po lewej (tylko dni pracujące) / jak skręcisz przy BMW w rodziewiczówny i pojedziesz za Conforamę to dojedziesz do bramy (otwarta w dni powszednie - działają za nią jakieś hurtownie) to zaraz za nią po lewej jest ogólnodostępny najazd / być może zamknięte już, prywatne
  • najazd: na ul. Orzyckiej na parkingu strzeżonym, ze strużem można się dogadać
  • kanał: na Żoliborzu Broniewskiego/Krasińskiego (za budynkiem gdzie mieści się bar GROTA, wjazd od ul. Krasińskiego); na ścianie jest napisane, kto ma klucze do bramek i gdzie mieszka
  • ul. Zaruskiego, za Strażą Miejską w stronę Wisły, nie skręcać tak, jak biegnie główna (m.in. do klubu Deski) tylko jechać prosto przez bramę i po chwili w lewo w dół (teren harcerstwa, miała być inwestycja ale chyba się odwleka)
  • ul. Ordona, z Kasprzaka w lewo, Ordona do konca i ostatni wjazd na lewo - jest po prawej stronie (ostatnio zaspawany wjazd?)

davidcie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-09-2010, 15:07   #22
faraon31
ford::average
 
Imię: paweł
Zarejestrowany: 10-10-2008
Skąd: warszawa Ursus
Model: FOCUS
Silnik: 1,6
Rocznik: 2004
Postów: 84
Domyślnie Odp: kanał gdzie w Warszawie

Cytat:
Napisał ladowarek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie spodziewałem się tak szybkiej odpowiedzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. był bym wdzięczny za namiar na ten warsztacik na woli. Mieszkam na włochach więc i nawet stosunkowo blisko.
MAM kanał i pomogę to jest w ursusie na ul. faraona 13
faraon31 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-09-2010, 14:34   #23
ladowarek
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: kanał gdzie w Warszawie

cieszę się za tak wielką odezwę na mój, wydawało by się mały problem, teraz już wszystko wiem co gdzie i jak, w sumie nie tylko ja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. cieszę się bardzo! FARAON31 gdy będę tylko miał jakiś problem i potrzebę "kanałową" na pewno się odezwę, bo jak samochód stoi na kanale to nie jeździ i wtedy można coś więcej niż tylko samochód naprawiać: Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-12-2010, 10:19   #24
WolfieKiel
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-11-2010
Skąd: LRA
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2006
Postów: 44
Domyślnie Odp: kanał gdzie w Warszawie

Czy mozesz powiedziec gdzie dokładniej jest najazd z okolic Blue City?
Czesto tam jestem ale nigdy go nie widziałem.
Z góry dzieki!

Cytat:
Napisał davidcie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wobec milczenia ciupagi28 pozwolę sobie wypowiedzieć się w kwestii nam wszyskim bliskiej. Znalazłem samoobsługę, o której pewnie pisał ciupaga28 - jest to AutoHobby na Instalatorów 9, teraz po 24zł/h. Ich stronka jest [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]. Przy okazji trafiłem po sieci na kilka punktów z najazdami, kanałami itp. mniej-więcej ogólnodostępnymi, lista poniżej. Gdyby ktoś korzystał napisz proszę jak było, i czy aktualne. Przysłużysz się bardzo nam wszystkim Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  • najazd: Al. Jerozolimskie naprzeciw Blue City (PPKS?)
  • najazd: na końcu ul. Rodziewiczówny za bramą po lewej (tylko dni pracujące) / jak skręcisz przy BMW w rodziewiczówny i pojedziesz za Conforamę to dojedziesz do bramy (otwarta w dni powszednie - działają za nią jakieś hurtownie) to zaraz za nią po lewej jest ogólnodostępny najazd / być może zamknięte już, prywatne
  • najazd: na ul. Orzyckiej na parkingu strzeżonym, ze strużem można się dogadać
  • kanał: na Żoliborzu Broniewskiego/Krasińskiego (za budynkiem gdzie mieści się bar GROTA, wjazd od ul. Krasińskiego); na ścianie jest napisane, kto ma klucze do bramek i gdzie mieszka
  • ul. Zaruskiego, za Strażą Miejską w stronę Wisły, nie skręcać tak, jak biegnie główna (m.in. do klubu Deski) tylko jechać prosto przez bramę i po chwili w lewo w dół (teren harcerstwa, miała być inwestycja ale chyba się odwleka)
  • ul. Ordona, z Kasprzaka w lewo, Ordona do konca i ostatni wjazd na lewo - jest po prawej stronie (ostatnio zaspawany wjazd?)
WolfieKiel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-12-2010, 10:27   #25
davidcie
ford::average
 
Avatar davidcie
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 23-01-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo Mk2
Silnik: 1.8 TD ENDURA-DE
Rocznik: 2000
Postów: 196
Domyślnie Odp: kanał gdzie w Warszawie

Niestety nie wiem, zapisałem tylko to, co znalazłem tu na forum i w sieci - a kolega, który o nim pisał nie odezwał się już więcej. Sam chętnie bym się dowiedział, więc jeśli znajdziesz go przypadkiem daj koniecznie znać!
davidcie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-12-2010, 08:16   #26
palmak
ford::average
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 14-09-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2004/2005
Postów: 157
Domyślnie Odp: kanał gdzie w Warszawie

Witam

Ja posiadam kanał na swoim parkingu strzeżonym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W zimę nie zawsze jest możliwość skorzystania ale zawsze można coś w tej sprawie zaradzić. Miejsce to Warszawa - Bemowo.
palmak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2011, 20:20   #27
becks
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 31-03-2010
Skąd: Warszawa
Model: FORD FOCUS MK2
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 27
Domyślnie Odp: kanał gdzie w Warszawie

koledzy a czy w okolicy ul ostrobramskiej (praga poludnie, goclawek, goclaw, ew w strone grochowskiej) ma ktos do udostepnienia na chwile kanal??
becks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-01-2011, 19:02   #28
PitersonCK
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-09-2010
Skąd: Kielce
Model: Focus
Silnik: 1,8 TDCi
Rocznik: 2003
Postów: 9
Domyślnie Odp: kanał gdzie w Warszawie

Cytat:
Napisał palmak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam

Ja posiadam kanał na swoim parkingu strzeżonym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W zimę nie zawsze jest możliwość skorzystania ale zawsze można coś w tej sprawie zaradzić. Miejsce to Warszawa - Bemowo.
Czy byłaby możliwość ewentualnego podjechania i skorzystania z kanału, tak naprawde to kwestia 5-10 minut, jakiś czas temu najechałem na zmrożoną bryłę śniegu/lodu wypadającą spod Tira i podejrzewam uszkodzenie osłony pod silnikiem (chce się upewnić czy musze wymieniać). Z góry dziękuje za odpowiedź.
PitersonCK jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-01-2011, 08:16   #29
palmak
ford::average
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 14-09-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2004/2005
Postów: 157
Domyślnie Odp: kanał gdzie w Warszawie

Myślę że nie będzie problemu. Sam ostatnio mocowałem aluminiwą osłonę nad wydechem właśnie w tym kanale. Warunki spartańskie, ale da rade wykonać robotę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

umówmy się tylko na konkretny dzień i godzinę.
palmak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-01-2011, 19:13   #30
PitersonCK
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-09-2010
Skąd: Kielce
Model: Focus
Silnik: 1,8 TDCi
Rocznik: 2003
Postów: 9
Domyślnie Odp: kanał gdzie w Warszawie

Cytat:
Napisał palmak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Myślę że nie będzie problemu. Sam ostatnio mocowałem aluminiwą osłonę nad wydechem właśnie w tym kanale. Warunki spartańskie, ale da rade wykonać robotę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

umówmy się tylko na konkretny dzień i godzinę.
palmak=> PW Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
PitersonCK jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:18.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.