Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-03-2010, 17:38   #11
waldekkilian
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 10-10-2009
Model: focus
Silnik: 1.8 tddi
Rocznik: 1999
Postów: 9
Domyślnie Odp: cisnienie oleju

ok sprawdze miske ale wydaje mi sie ze bedzie ok bo pol roku temu sam ja wklejalem bo ciekla lekko i byla nieuszkodzona. u mnie wlasnie na zimnym silniku sie kontrolka niepali tylko jak sie rozgrzeje tak po przejechaniu 5 km. bedzie na wolnych sie palila?

waldekkilian jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2010, 18:49   #12
mihal
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 18-09-2007
Skąd: Warszawa
Model: Focus
Silnik: 1,6
Rocznik: 2008
Postów: 414
Domyślnie Odp: cisnienie oleju

a nie mozesz po prostu wlac swiezego oleju? to chyba najprostsze i najtansze rozwiazanie. jak nie pomoze to bedziesz sie martwil dalej.
mihal jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2010, 17:19   #13
waldekkilian
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 10-10-2009
Model: focus
Silnik: 1.8 tddi
Rocznik: 1999
Postów: 9
Exclamation Odp: cisnienie oleju

wlasnie od czujnika i oleju zaczalem walke z tym cisnieniem i nadal to samo! dochodze do wniosku ze jednak na panewkach musial dostac i nietrzyma cisnienia! teraz niewiem czy lepiej naprawiac czy silnik kupic ale niewiadomo co sie kupi a najlepiej jezdzic mysle i czekac na wyrok!
waldekkilian jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2010, 19:01   #14
NAN
ford::average
 
Zarejestrowany: 03-03-2009
Skąd: warszawa
Model: Focus
Silnik: 1,8 tddi
Rocznik: 1999
Postów: 81
Domyślnie Odp: cisnienie oleju

Zrobiłem tak samo jak ty, tzn. wymieniłem czujnik, filtr oleju i olej dalej było to samo czekałem na wyrok, który nadszedł po dwóch tygodniach czyli około 800 km.

Nie naprawiałem silnika bo zatarł mi się dół. Znalazłem silnik niedaleko mnie (tzn, Warszawy) ludzie sprowadzają focusy z Anglii. Kiedy kupowałem motorek był jeszcze w aucie i miał 120 tysięcy przebiegu, zapalili go przy mnie pochodził równo, zgodziłem się odnośnie ceny (1900 PLN), dałem zaliczkę spisałem VIN z tabliczki. Za dwa dni odebrałem silnik sprawdzając numer, mam go dwa miesiące na razie jest OK nie narzekam, ale staram się pozbyć swojego Forda (brak mi już zaufania do niego).


Jeśli potrzebujesz namiary na silnik służę numerem na maila.

PS. Bardzo ważne jeśli zdecydujesz się na zakup silnika to zabierz z nim łapę podtrzymującą półośkę bo różnią się mocowania śrub do silnika.
NAN jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2010, 18:16   #15
waldekkilian
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 10-10-2009
Model: focus
Silnik: 1.8 tddi
Rocznik: 1999
Postów: 9
Domyślnie Odp: cisnienie oleju

to szok formalnie! wymienialem dwa czujniki i zawsze to samo kontrolka na wolnych obrotach palila mechanicy wszyscy kazali silnik kupowac albo remontowac!
niedawalo mi to spokoju bo focus chodzi jak zegarek niekopci niebierze oleju ani grama no i muwie zamowie orginal czujnik zeby miec calkowita pewnosc no i sie okazalo ze na orginale kontrolka niepali nawet niezajeknie! wniosek niekupowac czesci zwiazanych z elektronika podrobek! no to mysle ze focusik jeszce troche polata!
waldekkilian jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:22.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.