Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-12-2012, 19:10   #61
Rob^
FCP member
 
Avatar Rob^
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 22-04-2009
Skąd: Krosno
Model: Ranger Limited
Silnik: 2.0 238KM Bi-Turbo
Rocznik: 2022
Postów: 716
Domyślnie Odp: Oprogramowanie do Convers+

Cytat:
Napisał skoru23 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A miał ktoś styczność z CM Krzemionki(były Euro-car) w Krakowie, albo z Res-motors w Rzeszowie w sprawie tej aktualizacji?
Tu nie ma o czym pisać ...
Chcesz taką aktualizację to jedziesz do dowolnego ASO i prosisz o aktualizację oprogramowania Convers+ ... jak nie wiedzą o co chodzi niech się dowiedzą, Ciebie to nie powinno specjalnie obchodzić.
Zlecasz usługę a ASO ją wykonuje za drobną opłatą - kropka.
To nie jest relacja między kierowcą a Panem Heniem - Złota Rącza który spokojnie wieczorami przy piwku dłubie przy autku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________

Było niesamowite Mondeo i zadziorna Kuga ST-Line jest Fiesta EcoBoost 1 liter !!! i Fordowa wyprawówka
Rob^ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2012, 20:26   #62
Palek_PL
ford::advanced
 
Avatar Palek_PL
 
Zarejestrowany: 02-11-2010
Model: Smax
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2017
Postów: 338
Domyślnie Odp: Oprogramowanie do Convers+

Cytat:
Napisał Rob^ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tu nie ma o czym pisać ...
Chcesz taką aktualizację to jedziesz do dowolnego ASO i prosisz o aktualizację oprogramowania Convers+ ... jak nie wiedzą o co chodzi niech się dowiedzą, Ciebie to nie powinno specjalnie obchodzić.
Zlecasz usługę a ASO ją wykonuje za drobną opłatą - kropka.
To nie jest relacja między kierowcą a Panem Heniem - Złota Rącza który spokojnie wieczorami przy piwku dłubie przy autku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Troszke nie tak.Z rozmowy z diagnosta wynikalo,ze dopiero po podpieciu kompa do auta wyskoczy info o mozliwosci aktualizacji C+.Nikt na 'sucho' nie powie czy faktycznie C+ zostanie podmieniony na nowszy.Soft jest dedykowany pod pewne auta i jest to od nich niezalezne.Idzie odgornie z fabryki.Takze na pewno sie to wiaze min z kosztem podpiecia kompa pod auto.A czy sie da zaktualizowac to kolejny krok.Ja zaryzykowalem finansowo i jest git.Pzdr!
Palek_PL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2012, 20:36   #63
Rob^
FCP member
 
Avatar Rob^
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 22-04-2009
Skąd: Krosno
Model: Ranger Limited
Silnik: 2.0 238KM Bi-Turbo
Rocznik: 2022
Postów: 716
Domyślnie Odp: Oprogramowanie do Convers+

... no tak, teoretycznie może być sytuacja taka że czyjeś autko jest "za stare" na taką aktualizację.
Ciekawe czy i ile ASO skasuje wtedy za "stratę czasu", warto o to zapytać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moje jest listopada 2010 ... więc typuję że z wszystkimi nowszymi nie powinno być problemu.
__________________

Było niesamowite Mondeo i zadziorna Kuga ST-Line jest Fiesta EcoBoost 1 liter !!! i Fordowa wyprawówka
Rob^ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2012, 20:43   #64
Palek_PL
ford::advanced
 
Avatar Palek_PL
 
Zarejestrowany: 02-11-2010
Model: Smax
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2017
Postów: 338
Domyślnie Odp: Oprogramowanie do Convers+

Cytat:
Napisał Rob^ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... no tak, teoretycznie może być sytuacja taka że czyjeś autko jest "za stare" na taką aktualizację.
Ciekawe czy i ile ASO skasuje wtedy za "stratę czasu", warto o to zapytać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moje jest listopada 2010 ... więc typuję że z wszystkimi nowszymi nie powinno być problemu.
Wycene mialem na okolo 150zl.W razie niemoznosci aktualizacji kasuja tylko za podpiecie.Niby 1/3 ceny czyli okolo 50 zlociszy.Moj tez listopad 2010 takze smialo...
Palek_PL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2012, 21:23   #65
goodi
ford::advanced
 
Avatar goodi
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 29-12-2006
Skąd: Lublin
Model: Mondeo Vignale
Silnik: 2.0 EB 240KM
Rocznik: 2016
Postów: 265
Domyślnie Odp: Oprogramowanie do Convers+

Cytat:
Napisał Palek_PL Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z rozmowy z diagnosta wynikalo,ze dopiero po podpieciu kompa do auta wyskoczy info o mozliwosci aktualizacji C+.Nikt na 'sucho' nie powie czy faktycznie C+ zostanie podmieniony na nowszy.Soft jest dedykowany pod pewne auta i jest to od nich niezalezne.Idzie odgornie z fabryki.
Mnie powiedzieli to samo w przypadku MDO. W piątek okaże się, czy należy mi się jakaś aktualizacja.
__________________
Aktualnie: Mondeo Vignale kombi 2.0 EcoBoost 240KM
Było: Mondeo MK4 Titanium S kombi, 2.0 EcoBoost 240KM + PS
Było, jest i pozostanie: Mondeo MK2 kombi, 2.0 benzyna.
goodi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-12-2012, 03:52   #66
slaweek
ford::advanced
 
Avatar slaweek
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 20-08-2008
Skąd: Kraśnik
Model: Ford Galaxy MK2 (sprzedany) Ford S-MAX, Ford Edge polift
Silnik: 1.9 TDI, 2.0 TCDI
Rocznik: 2001, 2007
Postów: 333
Domyślnie Odp: Oprogramowanie do Convers+

Trochę z innej beczki. Mam od kolegi wyświetlacz C+ z rozbitego mondeo z roku 2010. W moim s-maxie z 2007 roku jest C. Chciałbym to wymienić. Proszę o info czy będzie to pasować. No i jak się do tego zabrać. Co trzeba mieć.
slaweek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-12-2012, 08:50   #67
dambo
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-07-2005
Model: S-Max Titanium Platinum
Silnik: 2.0 140KM
Rocznik: 2010/11 ;-)
Postów: 21
Domyślnie Odp: Oprogramowanie do Convers+

Przeglądając temat widzę, że aktualizują tylko koledzy mający benzynę. Jak się ma sytuacja z dieslem ?
dambo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-12-2012, 09:16   #68
Palek_PL
ford::advanced
 
Avatar Palek_PL
 
Zarejestrowany: 02-11-2010
Model: Smax
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2017
Postów: 338
Domyślnie Odp: Oprogramowanie do Convers+

Cytat:
Napisał dambo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przeglądając temat widzę, że aktualizują tylko koledzy mający benzynę. Jak się ma sytuacja z dieslem ?
Witam. Pare postów nizej masz informacje...Nie ma znaczenia.pzdr!
Palek_PL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2012, 14:47   #69
goodi
ford::advanced
 
Avatar goodi
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 29-12-2006
Skąd: Lublin
Model: Mondeo Vignale
Silnik: 2.0 EB 240KM
Rocznik: 2016
Postów: 265
Domyślnie Odp: Oprogramowanie do Convers+

Cytat:
Napisał goodi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W piątek okaże się, czy należy mi się jakaś aktualizacja.
No i mogę potwierdzić wykonanie aktualizacji. Carrara Lublin potrafi to zrobić, chociaż usilnie chcieli wiedzieć, skąd wiem przed nimi, że jest taka aktualizacja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Co prawda przy okazji padł mi rejestrator trasy, ale to chyba nie ich wina.
__________________
Aktualnie: Mondeo Vignale kombi 2.0 EcoBoost 240KM
Było: Mondeo MK4 Titanium S kombi, 2.0 EcoBoost 240KM + PS
Było, jest i pozostanie: Mondeo MK2 kombi, 2.0 benzyna.
goodi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-12-2012, 16:34   #70
Piotr44
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 02-06-2004
Skąd: Komorów
Model: S-Max
Silnik: TDCi 163 Powershift
Rocznik: 2011
Postów: 40
Domyślnie Odp: Oprogramowanie do Convers+

Właśnie odebrałem samochód po przeglądzie, w ramach którego opłaciłem aktualizację WDS ale niestety na wyświetlaczu nie ma żadnych zmian. Tymczasem kolega duders, w samochodzie z tym samym typem napędu, ma już te zmiany od tygodnia. Podpowiedzcie jak rozmawiać z ASO. Mają nieaktualny program w komputerze serwisowym? Ale aktualizacje są chyba sprawdzane centralnie na serwerze fabryki. A może po prostu nic nie zrobili. Czy można fakt aktualizacji jakoś rozpoznać - np. aktualizacja kasuje licznik przebiegu dziennego czy coś w tym stylu? W każdym razie zapłaciłem, mam fakturę więc muszę teraz walczyć o swoje.
__________________
Piotr
Piotr44 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:51.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.