Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-02-2006, 20:14   #21
Bauma
ford::expert
 
Avatar Bauma
 
Zarejestrowany: 29-06-2005
Skąd: CB
Model: Mondeo
Silnik: 1/2 DB9
Rocznik: '04
Postów: 2,209
Domyślnie

Cytat:
Napisał misiek
no juz nie rozpedziaj sie na inne tematy
W ramach malego offa tylko powiem ze wielu przejezdza mase kilomentrow na LPG bez problemow.
no wiesz to tylko przyklad ze oszczedzanie moze byc zludne. nie krytykowalem jazdy na gazie tylko kupno tanich instalacji, wczytaj sie. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
,Jesionki, tego to nie wiedzialem pewnie przeoczylem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. bo myslalem ze poprostu jakis "madry polaczek" wpadl na pomysl zarobienia na allegro. ale to nie zmienia faktu ze jednak z ewentualnym serwisowaniem bylby problem przesylki itd dla mnie przynajmniej jest to problemowe takie uzeranie sie. z pocztami i kurierami to tez roznie ostatnio slyszalem ze kradna i paczki puste przychodza.

ja poprostu podchodze troszke ostroznie do wszystkiego co jest wysylkowe i ma pewna wartosc a jeszcze jesli moze duzo popsuc lub stworzyc zagrozenie to wogole. tym bardziej jak sa przypadki ze TDCi fabrycznie stwarzaja zagrozenie...

__________________
Naruszenie regulaminu pkt.23 i 24
Bauma jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-02-2006, 23:23   #22
goorall
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-11-2005
Skąd: Warszawa
Postów: 120
Domyślnie

Witam. Jesionki jakbyś był tak uprzejmy to podaj różnice w sterowaniu odpowiednimi parametrami na które ma wpły Izzy a na które po prostu troszkę bardziej "postrzępiony" soft...Takie porównanie np . dawka - soft i Izzy zmiana, czas - oba zmiana itp. Wtedy forumowicze zobacza co można zmienić boxem a co poprawinym softem i czy róznica w $$$ jest warta kupna jednego lub drugiego. Co Ty na to? Osobiście twierdzę że brelok nie ma najmniejszych szans z DOBRYM nie przeładowanym softem, a Tobie daje pole do popisu że tak nie jest. Pozdrawiam
goorall jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-02-2006, 15:19   #23
Jesionki
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-02-2006
Skąd: Mazury
Model: Mondeo MK III
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 24
Domyślnie

Gorall jest to rozprawa na długie wieczory i ten temat był już prany. Przyznam, że soft wgrany w kompa jest dużo dokładniejszy - w końcu zastępuje program oryginalny, ale czy jest wart swej ceny niekiedy 2000zł i więcej? (box 500 zł) Mogą to stwierdzić tylko osoby, które jeździły na jednym i na drugim sprzęcie. Wiem powiesz badania, hamownia itd, itp. OK są to wielkości laboratoryjne nie odczuwalne w czasie eksploatacji. W dodatku w boxa może być wgrany również program łagodniejszy lub bardziej wyżyłowany. Sam mam wgrany średni soft i jest super. Nie ten sam samochód.
Żeby było jasne !!!
Nie sprzedaję boxów, a tylko jestem użytkownikiem i pasjonatem!!!
Myślę, że opinie tego typu, zwłaszcza właśnie użytkowników są na tym forum pożądane - czyż nie? Myślę, że nawet bardziej niż wykazanie na papierze róznic laboratoryjnych.
Widzę, że komentarze na temat dobrych opinii o konkurencji z zachodu pobudzają naszych rodaków do walki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Nie martwcie się w Niemczech też próbują ten produkt zdeklasować, ale nie udaje im się ponieważ jest dobrym i sprawdzającym się towarem i coraz szerzej stosowanym. W dodatku ma niezaprzeczalną zaletę: montaż w przypadku nowszych silników to tylko 5min !!!!! Nasze rodzime poważne firmy tuningowe również oferują boxy tylko od 1500 zł netto czyli +22% VAT !!!!
Oczywiście spodziewam się znowu postu wyższości naszych boxów nad Izzyboxem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . POLAK POTRAFI !!!
Jesionki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:41.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.