Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Dealerzy, ASO i stacje paliw
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-12-2016, 19:27   #11
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Przegląd Zimowy 2016

Byłem dziś i ja na tym przeglądzie. Ogólnie w salonie na ulotce pisze , że oprócz płynu hamulcowego i wspomagania oraz sprawdzenia stanu akumulatora , sprawdzają również oświetlenie i pióra wycieraczek.
Jak szyba brudna wjechała tak i brudna wyjechała także na wycieraczki nawet pewnie nie spojrzeli , chyba że wizualnie. Światła oraz aku sam wiem , że mam sprawne , ale ponoć wszystko ok.
Po akcji usłyszałem tylko , że wszystko gra. No ale chciałem choć parę słów usłyszeć co tam robili i w jaki sposób to dopytałem i pan mi odpowiedział. Ogólnie jest ok. Miało trwać 20 , a trwało 40 minut. Ani nie namawiam , ani nie odradzam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Do tego podpytałem o wymianę oleju w PS to wyszło 780 zł ( cena bardzo dobra ) . Aczkolwiek nie było w cenie filtra bo podobno filtra się nie wymienia wg ASO. Ciekawe czy w Rzeszowie 2 lata temu też filtra się nie wymieniało , a papier przyjął wszystko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Aha podpytałem jeszcze o akcję wycieraczek za 89 zł to standardowo są to Motorcraft , a Ford Premium dają wtedy jeśli dostaną dobrą cenę wyjściową , np 130 zł , to wtedy robią rabaty i wychodzi 89 zł za Ford Premium. Jeśli natomiast cena wyjściowa odgórnie jest standardowa czyli 189 zł to w cenie 89 zł przysługują tylko Motorcraft


Ostatnio edytowane przez juri2069 ; 21-12-2016 o 19:39
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:54.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.