Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-01-2017, 11:16   #71
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Re: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led

Cytat:
Napisał andrzejmirek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...mozna kliknac zeby cos mial jak czegos nie mial?
Spoko. Klikasz "alufelgi 19cali" albo klikasz "szyberdach elektryczny" i już...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-01-2017, 13:44   #72
kzmuda1
FCP member
 
Avatar kzmuda1
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 30-12-2012
Skąd: Nowa Dęba
Model: wszytkie fordy 2,7 lubie , Mach-e podstawa
Silnik: TDCI PB , obecnie 2.0 ecobost 243
Rocznik: 2020-----2023>>>>>
Postów: 430
Domyślnie Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] słuchaj , wszystko da się zrobić , właczyć ,wyłączyć, czy to za pomocą UCDS, czy ForScan , ale musi mieć to odniesienie w rzeczywistości , bo inaczej będzie sypało błedami,

kolega @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] lubi byc pomocny na forum,
kzmuda1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-01-2017, 13:55   #73
andrzejmirek
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 08-01-2016
Skąd: Maz
Model: focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2005
Postów: 178
Domyślnie Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led

Właśnie widzę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
andrzejmirek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-01-2017, 19:02   #74
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led

Cytat:
Napisał andrzejmirek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Właśnie widzę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeśli zadajesz niesłychanie intrygujące pytanie "czy da się za pomocą klikania włączyć by coś miał czego nie miał" to polecam jeszcze raz siebie samego przeczytać.
Odpowiedź tylko uwypuklała głębię Twego pytania.
Za pomocą UCDSa owo "wszystko" wg logiki kolegów to np. błyskawiczna zamiana manula w automat? Jedno kliknięcie...


Inna sprawa -


ponieważ jestem zasypywany pytaniami, jak zrobić by te LEDy świeciły, to uprzejmie informuję @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i wszystkich innych zainteresowanych, że nie musiałem nigdy tego aktywować bo samochody przyjeżdżały do mnie z aktywnymi już i świecącymi LEDami... Słyszałem coś o kondensatorach 470mikro, ale nigdy tego na oczy nie widziałem i nie wiem jak i gdzie to miało by być włączone i jak działać. Nie będę więc niczego polecał czego sam nie sprawdziłem.
Natomiast uważnym czytelnikom tego wątku - szczególnie koledze @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i koledze @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] przypominam, że problem dawno jest rozwiązany i pytania "jak" należy kierować do autora tamtego wpisu: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg Automat.jpg (92.7 KB, 378 wyświetleń)
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 22-01-2017 o 19:27
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-01-2017, 19:37   #75
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,164
Domyślnie Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
problem dawno jest rozwiązany i pytania "jak" należy kierować do autora tamtego wpisu:
oczywiście ale nie przez przeprogramowanie tylko wpięcie "komputerka" w obwód aby oszukać instalację( i tą informację wraz z numerem telefonu do osoby która to robi dostali wszyscy zainteresowani co pisali na PW)

Myślę ,że tu kolega @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] może się wypowiedzieć ponieważ programuje ledy w <1h
(gdzieś był taki tam post ooo [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] )
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy

Ostatnio edytowane przez leszcz ; 22-01-2017 o 20:46
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-01-2017, 21:29   #76
andrzejmirek
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 08-01-2016
Skąd: Maz
Model: focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2005
Postów: 178
Domyślnie Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeśli zadajesz niesłychanie intrygujące pytanie "czy da się za pomocą klikania włączyć by coś miał czego nie miał" to polecam jeszcze raz siebie samego przeczytać.
Gdybyś dopytał, napisałbym Ci co miałem na myśli - np to, ze w fiescie z 2015 roku, która nie miała odblokowanego spalania w komputerze dało się to zrobić jednym kliknięciem. Jakbyś zapytał, może być coś podpowiedział albo i pomógł a tak tylko irytujesz.

Nie jesteś*alfą*i omegą, nie jesteś pępkiem świata, a jak czytam czasem Twoje wypowiedzi to ręce opadają. Wiec może zamiast pisać sarkastyczne posty - pomyśl trochę, dopytaj, a nóż pomożesz, bo tym co czasem wypisujesz tylko denerwujesz niektórych, z tego co czytam nie tylko mnie.

To poza tematem.
andrzejmirek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-01-2017, 21:40   #77
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led

Cytat:
Napisał andrzejmirek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gdybyś dopytał, napisałbym Ci co miałem na myśli ....
Chcesz się czegoś dowiedzieć - zadaj precyzyjne pytanie. Pisanie pełnymi zdaniami w języku polskim, z użyciem interpunkcji, nie boli.
Nikt - w tym ja - nie ma obowiązku zastanawiać się czy pytasz o to, o co pytasz.
Zadałeś pytanie - dostałeś odpowiedź.
Następnym razem po prostu przeczytaj jeszcze raz swój wpis przed naciśnięciem 'Zatwierdź odpowiedź'. Oszczędzisz 'opadania rąk' i nerwów.
I będzie mnie śmietnika na forum.

BTW - jak zadajesz pytanie w sprawie "co można w Mondeo MK5" - to mam prawo oczekiwać, że przejrzałeś wątek [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] znajdujący się cały czas na topie.

EOT
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 22-01-2017 o 21:56
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-01-2017, 23:10   #78
kzmuda1
FCP member
 
Avatar kzmuda1
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 30-12-2012
Skąd: Nowa Dęba
Model: wszytkie fordy 2,7 lubie , Mach-e podstawa
Silnik: TDCI PB , obecnie 2.0 ecobost 243
Rocznik: 2020-----2023>>>>>
Postów: 430
Domyślnie Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , jednym słowem nie ..........! bo od ciebie nic się nie można dowiedzieć, nawet precyzyjnie pytając (jednym słowem odwal się , przyjedź,zapłać to ci zrobię ), zdarzyło mi się to już kilka razy, ale jest jeszcze jeden podobny do ciebie, który nie powie nic, ,jak w PL ma być dobrze, jeśli jest tak, jak jest, jeśli niektórzy uważają się za Bogów, a innych mają za śmieci.
a co do ledów mówiłeś ze żadnego problemu, nie ma przyjedź, to zrobisz , a tu nagle piszesz że ty nie, że ty nie widziałeś, kur.... stary , forum jest do rozwiązywania problemów pomocy , a nie do olewania wszystkich, i wyśmiewania się z nich!!!!!

ja jedno wiem, góra z góra się nie zejdzie, ale człowiek z człowiekiem tak!!!!

i będę cierpliwie czekał

a co do forumowiczów z okolic , jeśli ktoś chce włączyć Ledy nie posiadając UCDSa , a tylko forscana to zapraszam na priv, bądź do mnie ,

Ostatnio edytowane przez kzmuda1 ; 22-01-2017 o 23:48
kzmuda1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-01-2017, 14:29   #79
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led

Cytat:
Napisał kzmuda1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...od ciebie nic się nie można dowiedzieć, ... ,
Grzecznie i uprzejmie proszę o cytat pytania, na które nie uzyskałeś ode mnie odpowiedzi. Jeśli nie będzie cytatu, bardzo proszę admina @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] o sprzątnięcie także powyższego postu. Uważam go za obraźliwy.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-01-2017, 18:47   #80
andrzejmirek
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 08-01-2016
Skąd: Maz
Model: focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2005
Postów: 178
Domyślnie Odp: Wymiana zwykłych lamp na Dynamic Full Led

Dzis lampy siadły w samochodzie... ledy już świecą, mijania i drogowe również ale tylko przez chwilę. Później gasną. Na dniach z kolegą mayakiem mamy programować. Jak wszystko się uda, wrzucę zdjęcia i będę chwalił kogo trzeba Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
andrzejmirek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
lampy , led , oświetlenie , reflektor



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:40.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.