Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|pomorska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-11-2016, 06:35   #1
wojt124
ford::amateur
 
Imię: wojtek
Zarejestrowany: 23-07-2008
Skąd: trojmiasto
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 8
Domyślnie Modyfikacja xenonów mk4 - Nokitel

Witam

Czy ktoś z trójmiasta jest zainteresowany modyfikacja bixenonów w mondeo mk4 u Nokitela koszt 600 zl w tym same czesci 500zl?
Są potrzebne jeszcze 2 osoby aby Nokitel przyjechał do trójmiasta ja jestem zainteresowany modyfikacja lamp.

Wiecej info poczytajcie w tym wątku
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

1 armator
2 easytouch
3
4

Prosze sie wpisywac


Ostatnio edytowane przez wojt124 ; 15-12-2016 o 17:19
wojt124 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-11-2016, 17:39   #2
mrhenio
ford::average
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 18-06-2016
Skąd: Kartuzy
Model: Mondeo mk4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 163
Domyślnie Odp: Modyfikacja xenonów mk4 - Nokitel

Cytat:
Napisał wojt124 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bixenonów u Nokitela koszt 600 zl w tym same czesci 500zl?
Czyli mam rozumieć, że robota plus części = 600zł?
Modyfikować można tylko bixenony, czy ksenony również?
W poprzednim samochodzie miałem lampy soczewkowe i teraz według mnie ksenony świecą bardzo dobrze, ale wszyscy tak zachwalają, że nie mam pojęcia czego mógłbym się spodziewać po ewentualnej modyfikacji
mrhenio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-11-2016, 18:32   #3
wojt124
ford::amateur
 
Imię: wojtek
Zarejestrowany: 23-07-2008
Skąd: trojmiasto
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 8
Domyślnie Odp: Modyfikacja xenonów mk4 - Nokitel

Całkowity koszt modyfikacji 600zł
Wymiana całego projektora + soczewki lampy
Reflektory świecą o niebo lepiej po zabieguGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. więcej w tym wątku
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
wojt124 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2016, 20:08   #4
easytouch
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-06-2015
Model: Mondeo IV
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 04.2008
Postów: 10
Domyślnie Odp: Modyfikacja xenonów mk4 - Nokitel

Witam, też jestem zainteresowany modyfikacją lamp. Proszę o wpisanie mnie na listę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
easytouch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-12-2016, 17:11   #5
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: Modyfikacja xenonów mk4 - Nokitel

Cytat:
Napisał mrhenio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W poprzednim samochodzie miałem lampy soczewkowe i teraz według mnie ksenony świecą bardzo dobrze, ale wszyscy tak zachwalają, że nie mam pojęcia czego mógłbym się spodziewać po ewentualnej modyfikacji
Zapraszam do mnie do Gdyni/Gdańska to porównamy Twoje lampy z moimi.Mam u siebie projektory z Audi A6 C7,czyli takie jakich używa się do przeróbki lamp w mondeo mk4 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-12-2016, 17:18   #6
wojt124
ford::amateur
 
Imię: wojtek
Zarejestrowany: 23-07-2008
Skąd: trojmiasto
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 8
Domyślnie Odp: Modyfikacja xenonów mk4 - Nokitel

Siemka
Ja już jestem po modyfikacji lamp u kolegi Nokitela (nie czekałem aż się uzbiera ekipa poszła paczka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wypisuję się z listy ) wiec tak moje projektory były w stanie idealnym zero wypalenia itd po modyfikacji lamp świeca bajka nastala jasność Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. w porównianiu z orginalnymi to przepaść
bardzo polecam Nokitela i jego usługe jestem bardzo zadowolony z efektu super

Pozdr
wojt124 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2016, 22:45   #7
mrhenio
ford::average
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 18-06-2016
Skąd: Kartuzy
Model: Mondeo mk4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 163
Domyślnie Odp: Modyfikacja xenonów mk4 - Nokitel

Cytat:
Napisał mm32 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zapraszam do mnie do Gdyni/Gdańska to porównamy Twoje lampy z moimi.Mam u siebie projektory z Audi A6 C7,czyli takie jakich używa się do przeróbki lamp w mondeo mk4 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jakoś w czerwcu ogrywałeś mi soft, ale wtedy byłem świeżo po zakupie i nie przyszło mi do głowy żeby sprawdzić jak świecą lampy. Generalnie jestem z moich ksenonów bardzo zadowolony, jak kogoś wiozę to ludzie pełni podziwu, że takie dobre światła mam. Więc trochę mnie nurtuje co tam więcej jeszcze można wycisnąć, bo złego słowa nie mogę powiedzieć na moje światełka
mrhenio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:46.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.