Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-05-2015, 17:31   #1
Veget
ford::amateur
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 21-05-2015
Skąd: Warszawa
Model: Galaxy
Silnik: 1.9 TDI 115 KM
Rocznik: 2001
Postów: 2
Domyślnie świecą mijania zamiast pozycji

Witam serdecznie,

jestem tu nowy. Kupiłem galaxy kilka dni temu i już kilka usterek udało mi się dzięki forum rozpracować ale tej nie.
Nie mam przednich pozycyjnych. Bezpieczniki ok, żarówek jeszcze nie sprawdzałem, ponieważ trzeba chyba wyjąć lampy ale problem jest bardziej złożony - zamiast pozycji świecą światła mijania. Przy włączonym zapłonie, w każdej z trzech pozycji włącznika świateł (zero, pozycja, mijania) świecą się światła mijania (bez pozycji oczywiście).
Do tego nie działa ten patent gdzie przy wyłączonym zapłonie można przełącznikiem kierunkowskazów włączyć pozycje z jednej strony. Czy macie jakieś wskazówki gdzie szukać błędu, bo nie jestem za bardzo elektryczny i sam mogę do tego nie dojść...

Pozdrawiam,

Veget jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-05-2015, 20:48   #2
Duke258
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 04-01-2011
Skąd: Ede Holandia-Wrocław
Model: Galaxy
Silnik: 1.9 Tdi AUY 170KM/374NM
Rocznik: 2002
Postów: 210
Domyślnie Odp: świecą mijania zamiast pozycji

Co do pozycyjnych lamp nie trzeba demontować ale ułatwi to wymianę żarówek.W nadkolach są zaślepki które przesuwasz i jest dojście do pozycyjnych ale i tak ciężko wymienić żarówkę.Co do reszty twoje światła mijania zapalają się w chwili uruchomienia silnika "czyli światła Skandynawskie".Pozycji z jednej strony nie włączysz jeżeli przepalona żarówka postojowych u ciebie przypuszczam dwie.Więc wnosek prosty wymień pozycyjne i będzie ok.
__________________
Galaxy 1.9 TDI AUY + Turbina ARL = 169,5KM i 373,4Nm by ECU PROJECT
Duke258 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-05-2015, 21:31   #3
Veget
ford::amateur
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 21-05-2015
Skąd: Warszawa
Model: Galaxy
Silnik: 1.9 TDI 115 KM
Rocznik: 2001
Postów: 2
Domyślnie Odp: świecą mijania zamiast pozycji

Dzięki za podpowiedz. Jutro to sprawdze. To może być dobry trop Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Auto jest z Danii więc może mieć światła skandynawskie i dlatego jest taki dziwny efekt na przełączniku...
Veget jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:45.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.