Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-06-2010, 10:09   #1
damian0016
ford::advanced
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 24-11-2008
Skąd: Sandomierz
Model: mondeo
Silnik: 16V 1.8
Rocznik: 1998
Postów: 358
Domyślnie sprzęt audio do 1200 zł

Witam kolegów

A mianowicie mam taki problemik strasznie trzeszczą mi głośniki w samochodzie więc chciałbym je wymienić ( są oryginalne ). Jak głośniki to i radyjko ( też jest oryginalne ) i do tego jakiś wzmacniacz i tuba do bagażnika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Co mi polecicie do mojego mondeo od kwoty 1200 zł wiem że jest dużo możliwości czekam na propozycje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

damian0016 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-06-2010, 15:40   #2
Iwo
ford::professional
 
Avatar Iwo
 
Zarejestrowany: 26-09-2005
Model: ex Ka
Silnik: 1,3
Rocznik: 1998
Postów: 1,231
Domyślnie Odp: sprzęt audio do 1200 zł

No to jedziemy:
Radio -> ok 250-300zł np. to [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] lub dowolne inne. W tej granicy cenowej wszystkie oferują niemal to samo więc ma Ci się podobać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Głośniki przód -> ok. 250zł np. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Głośniki tył jeżeli są konieczne ale raczej bym z nich zrezygnował. Gdy jednak to ok 150zł - np [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Do tego komplet przejściówek ok 40zł [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
+ ramka do radia i kable ok 15zł [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
I zestaw na tył np taki (używany): [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
lub taki (nowy): [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - znacznie lepiej dobrany niż ten poprzedni. Do tego ostatniego komplet kabli ok 70-100zł.

Łącznie właśnie jakieś 1200zł w zależności od kosztów wysyłek itp. Wg mnie jest to najlepszy dobór sprzętu w tych pieniądzach.
__________________
16" by F.A. Porsche, Clarion, Infinity Kappa, Infinity Ref, JBL GTO, HW Energetic... >1kW
mr_iwo DESIGN
Iwo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:11.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.