Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Scorpio
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-09-2008, 17:08   #1
R.e.x
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 07-08-2008
Skąd: Sosnowiec
Model: Mondeo
Silnik: 1.8 TD
Rocznik: 2000
Postów: 32
Domyślnie Wymiana filtrów

Mam zamiar w najbliższym czasie wymienić filtry w Scorpio 2.9 12V EFI i w związku z tym mam pytanie czy do tego modelu są inne filtry niż np. do 2.9 24V, ponieważ przeglądałem różne aukcje itp. i były tm różnego rodzaju filtry z wypisanym przeznaczeniem do konkretnego modelu (co jest normlne) ale chodzi mi o to czy jakiś filtr jeśli pasuje do podobnego modelu może też pasować do mojego. Znalazłem też coś o filtrze (chyb oleju) do Scorpionów z automtyczną skrzynią biegów bo takową posiadam w swoim. Prosił bym o jakieś wskazówki i porady dotyczące tych wszystkich filtrów ponieważ nie jestem dobrym znawcą tego tematu. Wymiana filtrów o które mi chodzi to: filtr powietrza, filtr oleju, filtr paliwa. Czy są jakieś jeszcze filtry o których nie wiem ?? Może ktoś ostatnio zajmował się taką wymianą i może coś w tej kwestii poradzić. Czy są jakieś oznaczenia typów filtrów. Może ktoś ma namiary na jakieś sklepy czy aukcje internetowe, linki itp. gdzie mógł bym to wszystko kupić (najlepiej wszystko razem) za rozsądne pieniądze. Ale się rozpisałem heheh ale wolałbym to zrobić profesionalnie a nie latać po sklepach za pojedyńczymi filtrami

R.e.x jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-09-2008, 17:55   #2
mikry
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 02-08-2008
Model: galaxy mkI
Silnik: 2,3
Rocznik: 99
Postów: 30
Domyślnie Re: Wymiana filtrów

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] raczej fordowskie kup cena praktycznie ta sama co zamiennika a masz pewnosc jakosci w sosnowcu o ile pamietam sa sklepy prowadzace czesci do forda podasz vin i wszystko w jednym miejscu dostaniesz
mikry jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-09-2008, 07:24   #3
kat
ford::professional
 
Zarejestrowany: 08-09-2004
Skąd: KATowice
Model: E38
Silnik: 2,8 24v
Rocznik: 97 Shadow Line
Postów: 1,166
Domyślnie Re: Wymiana filtrów

Jestes z Sosnowca to podjedz na ul.Pilsudskiego.Tam jest sklep z czesciami do forda.Jezeli nie tam do do Katowic masz 10Km na ulicy Paderewskiego jest Auto Focus-tylko z czesciami do forda i chlopcy maja pojecie co sprzedaja.
NIE KUPUJ filtrow na aukcji ,bo tylko mozna sobie dodatkowego klopotu narobic,a zaoszczedzic 2 zl moze.
kat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:47.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.