Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|śląska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-09-2010, 11:48   #1
luki_1978
ford::beginner
 
Avatar luki_1978
 
Zarejestrowany: 24-08-2010
Skąd: Bielsko-Biała
Model: Ford Focus C-max
Silnik: 1.6 benzyna
Rocznik: 2005
Postów: 17
Domyślnie Nowy klubowicz - Bielsko Biała

Witam wszystkich. Od niespłena dwóch tygodni jestm posiadaczem Forda Focusa C-max (mój pierwszy Ford ;-). Chciałbym trochę poznać Was, w szczególnoścji kolegów z Bielska Białej lub okolicy i w miare użytkowania samochodu od czasu do czasu podyskutować/popytać o rózne sprawy.

Na poczatek: czy macie jakiegoś godnego polecenia mechanika specjalizującego się w łasnie w Fordach C-max, do kórego w przyszłości będe mógł oddać samochód do naprawy/przeglądów, czyszczenia klimatyzacji itp?

Jedna kwestia która mnie interesuje - wyczytwłam w swoich papierach od samochodu, ze mam gwarancję na pereforację blachy. Co nalezy wykonywać (jakie często i ile to kosztuj) aby nie utracić ochrony na blacharkę?

Z góry dzięki,

LUKI

luki_1978 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-09-2010, 15:23   #2
mayek
ford::advanced
 
Avatar mayek
 
Zarejestrowany: 19-01-2008
Skąd: Zabrze
Model: Kuga / Sharan
Silnik: 2.0 TDCi / 2.0 TDI
Rocznik: 2009 / 2015
Postów: 234
Domyślnie Odp: Nowy klubowicz - Bielsko Biała

co roku musisz robic przeglad lakieru w ASO
jesli nie bedziesz mial pieczatek w odpowiedniej rubryce tzn ze nie masz gwarancji
mayek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-09-2010, 16:18   #3
sebek513
ford::beginner
 
Avatar sebek513
 
Zarejestrowany: 16-03-2010
Skąd: Pszczyna
Model: Mondeo
Silnik: 1.8 16v Zetec
Rocznik: 1996
Postów: 17
Domyślnie Odp: Nowy klubowicz - Bielsko Biała

Witam kolege :] z pszczyny do bielska mam kawalek wiec mozna by sie kiedys zgadac np na parkingu pod sfera i podyskutowac na temat samochodow :]
sebek513 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-09-2010, 21:28   #4
Agnesqa
M.O.D.
 
Avatar Agnesqa
 
Zarejestrowany: 29-06-2009
Skąd: Żywiec
Model: Mondeo
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2010
Postów: 145
Domyślnie Odp: Nowy klubowicz - Bielsko Biała

siema,

Cytat:
Napisał luki_1978 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
szczególnoścji kolegów z Bielska Białej lub okolicy
a może być koleżanka z Żywca ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Agnesqa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-09-2010, 08:48   #5
luki_1978
ford::beginner
 
Avatar luki_1978
 
Zarejestrowany: 24-08-2010
Skąd: Bielsko-Biała
Model: Ford Focus C-max
Silnik: 1.6 benzyna
Rocznik: 2005
Postów: 17
Domyślnie Odp: Nowy klubowicz - Bielsko Biała

Witam kolegów i koleżanke ;-)
luki_1978 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-09-2010, 20:11   #6
klippe
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 16-07-2010
Model: Mondeo Mk V
Silnik: 2.0 EB
Rocznik: 2017
Postów: 7
Domyślnie Odp: Nowy klubowicz - Bielsko Biała

Cytat:
Napisał luki_1978 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam wszystkich. Od niespłena dwóch tygodni jestm posiadaczem Forda Focusa C-max (mój pierwszy Ford ;-). Chciałbym trochę poznać Was, w szczególnoścji kolegów z Bielska Białej lub okolicy i w miare użytkowania samochodu od czasu do czasu podyskutować/popytać o rózne sprawy.
Ello. Ja też jestem z Bielska i też od niedawna mam Forda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Na poczatek: czy macie jakiegoś godnego polecenia mechanika specjalizującego się w łasnie w Fordach C-max, do kórego w przyszłości będe mógł oddać samochód do naprawy/przeglądów, czyszczenia klimatyzacji itp?
Wątpię żeby się ktoś w c-maxach specjalizował poza ASO, chyba, że mechanik pracujący w ASO, który dorabia po godzinach na swoim Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

Co do serwisu w B-B to mogę powiedzieć, że ja jeżdżę od 2 lat do Moto-Art na Żywieckiej ([Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]) i ten serwis polecam. Uczciwie i solidnie, czasem może trochę drogawo, no ale nie można mieć wszystkiego. Klimy nie serwisują sami, ale np. kolega zostawiał im auto na przegląd i klime też mu zrobili korzystając z zewnętrznej firmy.

pzdr
klippe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-09-2010, 08:57   #7
luki_1978
ford::beginner
 
Avatar luki_1978
 
Zarejestrowany: 24-08-2010
Skąd: Bielsko-Biała
Model: Ford Focus C-max
Silnik: 1.6 benzyna
Rocznik: 2005
Postów: 17
Domyślnie

Cytat:
Napisał klippe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ello. Ja też jestem z Bielska i też od niedawna mam Forda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Wątpię żeby się ktoś w c-maxach specjalizował poza ASO, chyba, że mechanik pracujący w ASO, który dorabia po godzinach na swoim Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

Co do serwisu w B-B to mogę powiedzieć, że ja jeżdżę od 2 lat do Moto-Art na Żywieckiej ([Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]) i ten serwis polecam. Uczciwie i solidnie, czasem może trochę drogawo, no ale nie można mieć wszystkiego. Klimy nie serwisują sami, ale np. kolega zostawiał im auto na przegląd i klime też mu zrobili korzystając z zewnętrznej firmy.

pzdr


Witam i dziekuje za informację.

Gdyby ktoś z kolegów z Bielska lub okolicy (lub Wasi znajomi) potrzebował opon zimowych, to mam do sprzedania 2 sztuki BARUM Polari2 185/70 R14 za 200 zł (2szt.)


[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez TOMAS ; 29-09-2010 o 20:55 Powód: Regulamin pkt 21
luki_1978 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-09-2010, 01:50   #8
Honduś
ford::average
 
Avatar Honduś
 
Zarejestrowany: 15-06-2009
Skąd: Beskidy
Model: transit,
Silnik: 2.0TDCI/2.4TDdi/
Rocznik: 2005
Postów: 67
Domyślnie Odp: Nowy klubowicz - Bielsko Biała

Witam także z okolic Bielska Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Honduś jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-09-2010, 20:54   #9
cognoste
ford::amateur
 
Avatar cognoste
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 07-09-2009
Skąd: Bielsko - Biała
Model: Focus MK3
Silnik: 1.6 TDCi
Rocznik: 2014
Postów: 5
Domyślnie Odp: Nowy klubowicz - Bielsko Biała

Witam kolegów i oczywiście koleżankę ja też jestem z Bielska i to już mój 3 Ford tym razem Galaxy
cognoste jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-10-2010, 22:39   #10
Honduś
ford::average
 
Avatar Honduś
 
Zarejestrowany: 15-06-2009
Skąd: Beskidy
Model: transit,
Silnik: 2.0TDCI/2.4TDdi/
Rocznik: 2005
Postów: 67
Domyślnie Odp: Nowy klubowicz - Bielsko Biała

Czy Bielszczanie mają może jakieś spotkanie chociaż raz na pare miesięcy by zamienić parę słów o Fordach?
Honduś jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:05.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.