Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|dolnośląska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-04-2011, 21:04   #91
AdamJ.
ford::advanced
 
Avatar AdamJ.
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 22-09-2010
Skąd: Szczecin
Model: BMW E38 - siódema ;)
Silnik: 3,5 V8
Rocznik: 1998
Postów: 371
Domyślnie Odp: chwalony warsztat pana Tomka; naciąganie na kasę

Cytat:
Napisał lotnik11 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
witam
nie chcę się wtrącać ale poczytaj sobie forum monde. Ludzie zrobili mu dużą reklamę a potem im się odwdzięczył .... jednego zrobił na kilka tysięcy i nie byle kogo tylko prezesa a reszta też się na nim bardzo zawiodła i głównie chodzi o jakość. Z tego co wiem to z forum mondeo już mało kto tam jeździ.
dokładnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

AdamJ. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-04-2011, 06:50   #92
dyda6joe
ford::professional
 
Avatar dyda6joe
 
Zarejestrowany: 13-08-2007
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo Mk1/sedan/ghia
Silnik: 2.0
Rocznik: marzec 1993
Postów: 1,025
Domyślnie Odp: chwalony warsztat pana Tomka; naciąganie na kasę

a czy znacie relację z drugiej strony? wtedy już nie jest sprawa oczywista.

słuchajcie. nie mam policzalnego interesu, aby bronić warsztatu, ale to syf jest jeśli ktoś jest chwalony, ma renomę, a potem ktoś wyraża zdanie, do czego ma prawo, i jedna jaskółka zmienia opinię o 180'. więc po pierwsze każdy się może pomylić - jedna i druga strona. po drugie warto znać zdanie drugiej strony. to akurat problem internetu, że jak się o kimś coś pojawi to zaczyna się burdel. gdyby o reszcie warsztatów pisano to wtedy by były prawdziwe przypały opisywane. znam relacje z dwóch innych warsztatów innych marek i to to są dopiero oszustwa.

także. montujcie koła od traktora, bo innym się udało i nie zepsuło, a potem szarpcie kasę z warsztatu i się obrażajcie jak koła odpadną
__________________
gorąca osiemnastka
dyda6joe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-04-2011, 07:09   #93
AdamJ.
ford::advanced
 
Avatar AdamJ.
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 22-09-2010
Skąd: Szczecin
Model: BMW E38 - siódema ;)
Silnik: 3,5 V8
Rocznik: 1998
Postów: 371
Domyślnie Odp: chwalony warsztat pana Tomka; naciąganie na kasę

Cytat:
Napisał dyda6joe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a czy znacie relację z drugiej strony? wtedy już nie jest sprawa oczywista.

słuchajcie. nie mam policzalnego interesu, aby bronić warsztatu, ale to syf jest jeśli ktoś jest chwalony, ma renomę, a potem ktoś wyraża zdanie, do czego ma prawo, i jedna jaskółka zmienia opinię o 180'. więc po pierwsze każdy się może pomylić - jedna i druga strona. po drugie warto znać zdanie drugiej strony. to akurat problem internetu, że jak się o kimś coś pojawi to zaczyna się burdel. gdyby o reszcie warsztatów pisano to wtedy by były prawdziwe przypały opisywane. znam relacje z dwóch innych warsztatów innych marek i to to są dopiero oszustwa.

także. montujcie koła od traktora, bo innym się udało i nie zepsuło, a potem szarpcie kasę z warsztatu i się obrażajcie jak koła odpadną
Kolego o czym Ty mówisz - to jest forum - temat taki anie inny, więc jego celem jest wyrażanie opini i doświadczeń zwiazanych z danym warsztatem, a Ty widac bronisz tego warsztatu, bo albo masz z nim coś wspólnego, albo jeszcze sie nie naciołeś.
Jest grupa osób która kiedys powiedziała że spoko ten warsztat i takie tam, ale fakty są nieubłagane- ceny ma oporowe, jakość usług też spadła, a o podejściu do klienta juz nie wspomnę....ja byłem u niego raz, albo dwa i powiem Ci że miałem sporo do zrobienia bo przegląd coś z zawieszeniem, a pan T. zamiast się zaineteresować klientem coś zagadać to dosłownie pier***** cenę chyba z kosmosu i nara.
Znam inne warsztaty mniej znane, ale z lepszą obsługą i bardziej przyjaznymi cenami...a z po tym jak mnie spławił, pojechałem do GERMAZu gdzie nie lubie jeździć, ale śpieszyło mi się...i tam zostałem skasowany 120 zł, a nie 350 jak u pana T....

Pozdrawiam
AdamJ. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-04-2011, 08:04   #94
Sz4mciO
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-01-2010
Skąd: Wrocław
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI 115KM
Rocznik: 2004
Postów: 103
Domyślnie Odp: chwalony warsztat pana Tomka; naciąganie na kasę

Ja powiem tylko, że żaden z warsztatów polecanych na Tym forum jak również alternatywnym dotyczącym Mondeo maja pozytywne i negatywne oceny. Ja w omawianym warsztacie naprawiam do dnia dzisiejszego auto i raz jest lepiej, raz jest gorzej. Każdy warsztat ma swoje plusy i minusy. Co do cen nie wypowiadam się bo w innych warsztatach nie naprawiałem swojego Mondeo.

reasumując:
Każdy ma prawo dowolnej wypowiedzi na temat każdego warsztatu (oczywiście z zachowaniem kultury). Każdy również ma prawo wybory warsztatu w którym chce naprawiać swoje auto - dotyczy to wykonania naprawy oraz zapłaty za ta naprawę.

Pozdrawiam wszystkich i liczę na więcej informacji nt. warsztatów specjalizujących się w samochodach marki FORD.

Ostatnio edytowane przez Sz4mciO ; 21-04-2011 o 08:45
Sz4mciO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-04-2011, 17:45   #95
lotnik11
ford::average
 
Zarejestrowany: 19-08-2008
Skąd: Wrocław
Model: Ford Focus 3D
Silnik: 1,8 TDCi
Rocznik: 2002
Postów: 91
Domyślnie Odp: chwalony warsztat pana Tomka; naciąganie na kasę

ja mogę tylko przyznać, że pan Tomek jest dużym fachowcem i na fordach się zna. Zdarzyło mu się kilka wpadek jak każdemu bo nie ma ludzi robotów. Inaczej by wyglądała sytuacja gdyby się przyznał i załatwił sprawę polubownie a z relacji tych pokrzywdzonych klientów wynikało, że w żywe oczy zaprzeczał że to mogła być jego wina, gdzie w przypadku omawianej osoby, która straciła kilka tysięcy była opinie rzeczoznawcy.

Prawie jak w "Turbo Kamera" ...
lotnik11 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-04-2011, 18:23   #96
dyda6joe
ford::professional
 
Avatar dyda6joe
 
Zarejestrowany: 13-08-2007
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo Mk1/sedan/ghia
Silnik: 2.0
Rocznik: marzec 1993
Postów: 1,025
Domyślnie Odp: chwalony warsztat pana Tomka; naciąganie na kasę

Cytat:
Napisał vladmir71 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego o czym Ty mówisz - to jest forum - temat taki anie inny, więc jego celem jest wyrażanie opini i doświadczeń zwiazanych z danym warsztatem, a Ty widac bronisz tego warsztatu, bo albo masz z nim coś wspólnego, albo jeszcze sie nie naciołeś.
Jest grupa osób która kiedys powiedziała że spoko ten warsztat i takie tam, ale fakty są nieubłagane- ceny ma oporowe, jakość usług też spadła, a o podejściu do klienta juz nie wspomnę....ja byłem u niego raz, albo dwa i powiem Ci że miałem sporo do zrobienia bo przegląd coś z zawieszeniem, a pan T. zamiast się zaineteresować klientem coś zagadać to dosłownie pier***** cenę chyba z kosmosu i nara.
Znam inne warsztaty mniej znane, ale z lepszą obsługą i bardziej przyjaznymi cenami...a z po tym jak mnie spławił, pojechałem do GERMAZu gdzie nie lubie jeździć, ale śpieszyło mi się...i tam zostałem skasowany 120 zł, a nie 350 jak u pana T....

Pozdrawiam
ok. zatem forum i możliwość wyrażania opinii. no to właśnie wyrażam. problem w tym, że takich co się nacięli jest mniej niż palców jednej ręki, a ci co są zadowoleni z usług szukać innego warsztatu nie muszą, więc nie piszą - a opinia się pitoli. na szczęście nie szkodzi, bo kolejka długa zawsze, a terminarz na tydzień w przód zajęty. zatem, moja opinia, to najlepszy warsztat we wrocławiu. naprawy szybkie, odbiór punktualny, znajomość fordów lepsza zbyteczna, tanio i sympatycznie. no, a jak wcześniej napisałem, wadą jest, że jest dobry, bo kiepsko z terminami (ale zdaje się, że to zaleta, bo zaraz pójdzie fama że jest złym warsztatem, bo czeka się jak na przeszczep). z negatywami jest problem taki, że czasem są z niewiedzy, albo emocji - normalnie jak na aukcje internetowe. większość niezasłużona

gdyby nie sentyment to jeszcze carosa bym polecił, bo są równie dobrzy tylko, że dojazd mi nie bardzo w przypadku zostawienia auta

a no i nie mam niestety nic wspólnego z warsztatem. poza tym, że pan T. poznaje mnie zawsze jak z byle pierdołą przyjeżdżam. w końcu takich szrotów jak mój coraz mniej. i w takich kolorze
__________________
gorąca osiemnastka

Ostatnio edytowane przez dyda6joe ; 21-04-2011 o 18:26
dyda6joe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-04-2011, 18:42   #97
AdamJ.
ford::advanced
 
Avatar AdamJ.
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 22-09-2010
Skąd: Szczecin
Model: BMW E38 - siódema ;)
Silnik: 3,5 V8
Rocznik: 1998
Postów: 371
Domyślnie Odp: chwalony warsztat pana Tomka; naciąganie na kasę

napisałeś że pan T. nawalił czasem i w żywe oczy wciskął że to nie on- czyli naciaga na kasę...bo inny powiedział by że no tak wyszło załatwimy to jakos, albo że można to naprawić taniej- spoko rozumiem....słuchaj nie każdy się tu wypowiada, bo jest masę osób które są wkurzone na niego, a nie są na forum a mieli by co opowiadać o swoich przejsciach z panem T.
Nie chodzi jakie auta naprawia, na czym się zna itp...chodzi o jego podejście do sprawy...do klienta....pierwszy raz mnie widział...mówię że suzkam warsztatu który zrobi mi to to i to...kompleksowo...widzi że jestem zainteresowany bo szukałem miejsca gdzie zrobię wszytsko za jednym zamachem....no ale sorry- jak zaczął się mądrować i dowalił że mam dokładane ksenony że to że tamto, że jak on to ciągle powtarzał,...on załatwi lepsze....ale zabijał mnie ciągle ceną...a o wymianie paska wielorwkowego i rolek niewspomnę, jak zaczął mówic że inni się nie znaja, a on wywala pół silnika i ma piękny dostęp- raz miałem okazję dac mu auto do zrobienia....drugi raz zapytałem...chamsko potraktowany się czuję i tyle...taka moja opinia, a za wymianę jakiejś pierdoły krzyknął mi 350 paki...a w aso kosztowało mnie to połoe mniej...;/
AdamJ. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-04-2011, 19:04   #98
dyda6joe
ford::professional
 
Avatar dyda6joe
 
Zarejestrowany: 13-08-2007
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo Mk1/sedan/ghia
Silnik: 2.0
Rocznik: marzec 1993
Postów: 1,025
Domyślnie Odp: chwalony warsztat pana Tomka; naciąganie na kasę

Cytat:
Napisał vladmir71 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
napisałeś że pan T. nawalił czasem i w żywe oczy wciskął że to nie on
chwileczkę kolego, ale się pogubiłem. gdzie jak napisałem, że się czasem pomylił?
__________________
gorąca osiemnastka
dyda6joe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-04-2011, 13:46   #99
Uni
ford::amateur
 
Imię: Focus
Zarejestrowany: 15-04-2011
Skąd: Wrocław
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDCI 115KM
Rocznik: 2001
Postów: 4
Domyślnie Odp: chwalony warsztat pana Tomka; naciąganie na kasę

hmmm, zerknąłem dziś pod maskę mojego fokusa i przy okazji zauważyłem, że podczas wymiany filtra powietrza urwane zostały 2 z 3 zatrzasków plastikowych trzymających obudowę filtra, gumoplastik przy szybie przedniej odstaje na pół centymetra od szyby... dodatkowo taki gąbeczkowy element blisko zawiasu maski został rozerwany na 2 części... kilka przewodów pod maską nie zostało wsadzonych w ich prowadnice/uchwyty...

warsztat na nowodworskiej... nie polecam, chyba że będziesz stał nad nimi i patrzył na ręce... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Uni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-04-2011, 13:50   #100
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,203
Domyślnie Odp: chwalony warsztat pana Tomka; naciąganie na kasę

Tylko warsztat P.Tomka jest na dmowskiego więc kolego Uni byłeś u innego mechanika
__________________
Czego prócz śmierci boimy się najbardziej?
Uszczelki pod głowicą
Marek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:08.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.