Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford C-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-06-2011, 17:20   #531
sebx11
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-05-2011
Skąd: W-wa
Model: C-MAX Mars Red
Silnik: 1.6 benzyna 105KM
Rocznik: 2011
Postów: 50
Domyślnie Odp: Czy ktoś juz posiada?

Cytat:
Napisał goth Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Autko sprawuje się świetnie. Przejechałem ponad 1600 km i spalanie wg kompa 7,6 cały czas po mieście i z klimą.
Czy ktoś obserwował wskaźnik temperatury silnika? Bo u mnie zachowuje się dziwnie. Samochód jest zimny wskazówka w dolnym położeniu po przejechaniu kilkuset metrów wskazówka wędruje w kilka sekund w położenie trochę poniżej połowy. Tak szybko się nagrzewa?

Pierwszy minus jaki zaobserwowałem. Wczoraj był deszczowy dzień dużo wilgoci, przy wyłączonej klimie nawiew nie daje rady odparować okna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. We fiestce daje radę bez problemów.
Ja się zbliżam do 1000 km przebiegu - spalanie bez zmian 10 l /100km - całe szczęście ,że benzyna tanieje już jest po 5,09 zł/l na Shellu koło mnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ,silnik nagrzewa się szybko w ciągu 2-3 min i trzyma się non stop na ok. 90 st.C temperatura .

sebx11 jest offline  
Stary 20-06-2011, 18:29   #532
Slawko
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czy ktoś juz posiada?

Jako, ze temat pod względem tytułu został wyczerpany, a większość postów jest nie na temat, zamykam.

ps. na tytułowe pytanie, odpowiedź padła w poście #15 i od tego posta zaczął sie śmietnik.

Ostatnio edytowane przez Slawko ; 20-06-2011 o 18:32
 
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:59.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.