Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-02-2010, 12:59   #1
amikula
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 10-02-2010
Skąd: Poznań
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 6
Domyślnie Czy ktoś wie jaki moduł potrzebny jest do współpracy iPoda

Witam. Czy ktoś wie jaki moduł potrzebny jest do współpracy iPoda z s-maxem. mam Sony 6000CD z nawigacją a w w schowku tylko złącze AUX.

amikula jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-02-2010, 17:21   #2
pebeel
ford::average
 
Avatar pebeel
 
Zarejestrowany: 14-08-2009
Skąd: wwa
Model: S-Max TS/ Jeep WJ
Silnik: 2.2 TDCI/ 4,7 V8
Rocznik: 2009/ 2001
Postów: 124
Domyślnie Odp: S-max i iPod

Cytat:
Napisał amikula Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam. Czy ktoś wie jaki moduł potrzebny jest do współpracy iPoda z s-maxem. mam Sony 6000CD z nawigacją a w w schowku tylko złącze AUX.
Aż muszę spojrzeć jak to podłączyłem ale wydaje mi się, że mam podłączonego iPoda do USB i AUX jednocześnie. Podłączenie do samego USB lub samego AUX nie dawało efektu (radio i convers widziały iPoda i wszystko co na nim ale nie przekazywało dźwięku). Do iPoda Ford sprzedaje takie fajny kabelek za coś ok. 100 zł kiedy można na allegro kupić normalny jack-jack za 6 zł (ważne, żeby miał mało plastiku przy wtykach, tak żeby można było przy nim jeszcze dopiąć USB/ zasilanie).
pebeel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-02-2010, 20:19   #3
arczi_75
ford::advanced
 
Avatar arczi_75
 
Zarejestrowany: 11-01-2009
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 336
Domyślnie Odp: S-max i iPod

Cytat:
Napisał amikula Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam. Czy ktoś wie jaki moduł potrzebny jest do współpracy iPoda z s-maxem. mam Sony 6000CD z nawigacją a w w schowku tylko złącze AUX.
I to właśnie wystarczy - samo AUX :-) Oczywiście jak chciałbyś jeszcze zasilanie do Ipodzika no to nie unikniesz USB.
arczi_75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-02-2010, 20:48   #4
pebeel
ford::average
 
Avatar pebeel
 
Zarejestrowany: 14-08-2009
Skąd: wwa
Model: S-Max TS/ Jeep WJ
Silnik: 2.2 TDCI/ 4,7 V8
Rocznik: 2009/ 2001
Postów: 124
Domyślnie Odp: S-max i iPod

Cytat:
Napisał arczi_75 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I to właśnie wystarczy - samo AUX :-) Oczywiście jak chciałbyś jeszcze zasilanie do Ipodzika no to nie unikniesz USB.
No właśnie jakoś coś gdzieś mi się tam obijało pod czaszką Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Już wiem. Początkowo podpiąłem na samym USB i nie działało - dopiero przypięcie AUX i triumf. Tak czy tak jakość tego połączenia mnie mocno rozczarowała. Żeby uzyskać poziom głośności radia trzeba się postarać (przy ustawieniu głośności na poziomie 4 w radio ekwiwalentna głośność w iPod to 10 - nie życzę przełączenia powrotnego na radio jak się o tym nie pamięta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
pebeel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-02-2010, 21:17   #5
wit007
ford::advanced
 
Avatar wit007
 
Zarejestrowany: 13-11-2008
Skąd: Gdynia/Warszawa
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 358
Domyślnie Odp: S-max i iPod

Taaak, mam to samo z monitorem pod sufitem. Też przy dźwięku przez aux trzeba mocno podkręcić głośność. Parę razy zapomniałem wracając na CD czy radio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wit007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-02-2010, 22:37   #6
amikula
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 10-02-2010
Skąd: Poznań
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 6
Domyślnie Odp: S-max i iPod

(radio i convers widziały iPoda i wszystko co na nim ale nie przekazywało dźwięku). Do iPoda Ford sprzedaje takie fajny kabelek za coś ok. 100 zł kiedy można na allegro kupić normalny jack-jack za 6 zł (ważne, żeby miał mało plastiku przy wtykach, tak żeby można było przy nim jeszcze dopiąć USB/ zasilanie).[/QUOTE]

Witaj

Kabelek kupiłem ale niestety nie mam gniazda USB Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i dlatego moje pytanie.
Ford ma w prospekcie informację, że można sterować iPodem z kierownicy.
I na tym mi bardzo zależy.
amikula jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-02-2010, 08:14   #7
m-cin
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 28-12-2007
Model: Mondeo MkIII
Silnik: 2,0TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 310
Domyślnie Odp: S-max i iPod

Tylko wtedy, gdy masz USB.

Pozdrawiam
m-cin
m-cin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-02-2010, 09:54   #8
amikula
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 10-02-2010
Skąd: Poznań
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 6
Domyślnie Odp: S-max i iPod

Cytat:
Napisał m-cin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tylko wtedy, gdy masz USB.

Pozdrawiam
m-cin
Wiem o tym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Pytanie co zrobić jakie poczynić kroki aby dołożyć USB.
amikula jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-02-2010, 11:55   #9
m-cin
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 28-12-2007
Model: Mondeo MkIII
Silnik: 2,0TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 310
Domyślnie Odp: S-max i iPod

Cytat:
Napisał amikula Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wiem o tym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Pytanie co zrobić jakie poczynić kroki aby dołożyć USB.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

a w szczególności ten post:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Pzdr.
m-cin
m-cin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:57.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.