Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-06-2016, 20:58   #51
Audi'ofil
ford::average
 
Avatar Audi'ofil
 
Imię: Stachu
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: "z dzikiego zachodu"
Model: Kuga II 4x4
Silnik: 2,0 180 PowerShift
Rocznik: 2016
Postów: 193
Domyślnie Odp: sprzedałem focus i nigdy więcej

Cytat:
Napisał piotrek305 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
focusem z 92 roku ? jak to Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ?
Masz rację 2002 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czas tak szybko leci ...

.


Ostatnio edytowane przez Audi'ofil ; 23-06-2016 o 21:01
Audi'ofil jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-06-2016, 21:39   #52
Adrian 1
ford::beginner
 
Avatar Adrian 1
 
Imię: Adrian
Zarejestrowany: 17-05-2016
Skąd: Mława
Model: Focus Kombi Ghia
Silnik: 1.8 Duratec + LPG
Rocznik: 2006
Postów: 35
Domyślnie Odp: sprzedałem focus i nigdy więcej

Ja ogólnie posiadam krotko Forda. Na początku nawet nie brałem pod uwagę Forda. Bo się nasłuchałem ludzi którzy Fordem tylko jeździli w Colin Mcrae na PC. Miałem w myśli OPEL ewentualnie jakiegoś VW lub skoda. Kolega przyjechał furka z Niemca, przejechałem się, popatrzyłem na stan - nadwozie nie ma jeszcze rdzy i kupiłem. Teraz LPG założyłem i narazie 2k km zrobiłem
Adrian 1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-06-2016, 08:24   #53
berthold61
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 01-05-2011
Skąd: Ruda Śląska
Model: fokus mk 2 audi a2
Silnik: 2,0 tdci
Rocznik: 2006
Postów: 226
Domyślnie Odp: sprzedałem focus i nigdy więcej

nasłuchałem się naczytałem ale ja nie pisałem o fordzie i awaryjnością z nim związaną bo każde auto ma wady ale są dwie rzeczy dosyć ważne
1
za durnym audi czy vw każdy dzwoni pyta ile , jest zainteresowanie za ford od stycznia do maja ani jednego tel
2
za forda dałem 28 tys a po 5 latach dostałem 8 tys
za audi dałem 16 tys z hakiem a teraz bym dostał ok 12-13 tys
tu widać tą różnicę , ja żadnej marki ot tak nigdy nie skreślam ani zbytnio nie krytykuję bo w zasadzie każdą już miałem poza japońcami
berthold61 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-06-2016, 15:06   #54
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,203
Domyślnie Odp: sprzedałem focus i nigdy więcej

Cytat:
Napisał berthold61 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
za forda dałem 28 tys a po 5 latach dostałem 8 tys
za audi dałem 16 tys z hakiem a teraz bym dostał ok 12-13 tys
Nic dziwnego,że młode auto szybko traci na wartości.
Marek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-06-2016, 15:41   #55
siebek
ford::advanced
 
Avatar siebek
 
Zarejestrowany: 29-08-2012
Skąd: Norwegia
Model: Volvo V90 T8
Silnik: 2.0 T8 390KM
Rocznik: 2019
Postów: 468
Domyślnie Odp: sprzedałem focus i nigdy więcej

Wiele lat temu kupiłem Peugeota za 4000zl a po 2 latach sprzedałem za 3800zl. Wychodzi na to, że Peugeot jeszcze lepiej trzyma wartość niż Audi.
Trochę się droczę powyższym tekstem ale to przecież wiadomo, że samochody im tańsze tym mniej tracą na wartości. Poza tym w Polsce panuje kult VAGa i jeśli kupujesz używany samochód z myślą ile na nim stracisz przy odsprzedaży to niestety trzeba iść w tym kierunku lub w kierunku Toyoty lub Hondy.
Zakup samochodu rzadko jest zdrowo rozsądkowy, bo często wybiera się ładniejsze lub lepsze w prowadzeniu itp. itd. Ja np. wolę stracić parę zł przy odsprzedaży niż patrzeć codziennie na kokpit Skody Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
1994 Peugeot 106 1.1 60KM -> 2003 Mazda 6 GY 1.8 120KM -> 2007 Ford Mondeo Mk4 1.8TDCi 125KM Titanium HB -> 2015 Ford Mondeo Mk5 2.0TDCi 150KM Titanium X Kombi -> 2019 Volvo V90 T8 Inscription 390KM
siebek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-06-2016, 15:58   #56
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: sprzedałem focus i nigdy więcej

Swojego czasu Nubirę sprzedałem nie gasząc na giełdzie( 5 minut ) , mondeo po tygodniu , a8 po miesiącu a kolejne mondeo po 3-4 tyg. Nie ma żadnej reguły. Auto komuś musi wpaść w oko i akurat takiego musi szukać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-06-2016, 16:13   #57
skorpion1159
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 03-04-2016
Skąd: Mogilno
Model: Ford Grand C-max
Silnik: 2,0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 76
Domyślnie Odp: sprzedałem focus i nigdy więcej

Nie ma reguły.Jeżeli samochód jest zadbany( nie picowany) a cena jest rozsądna to można szybko sprzedać.Trzeba tylko odpowiednio zredagować ogłoszenie...nie czarować bo dzisiaj prawie jest w posiadaniu czujnika grubości lakieru .Moim poprzednim samochodem była kia carens.Wszyscy znajomi mówili,że kupiłem "dziwadło",którego nigdy nie sprzedam...Po 5latach sprzedałem to dziwadło w dwa dni, za cenę wyższą niż średnia z ogłoszeń...a nowy nabywca po kilku dniach zaprosił mnie na weekend do domu letniskowego.Powiedział,że kupił pierwszy samochód używany i nie został oszukany.Tak,że moim zdaniem uczciwość popłacaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
skorpion1159 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-06-2016, 16:23   #58
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: sprzedałem focus i nigdy więcej

Cytat:
Napisał skorpion1159 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeżeli samochód jest zadbany( nie picowany) a cena jest rozsądna
No właśnie te dwie rzeczy się troszke wykluczają. Jeżeli ktośdba o samochód i kupuje dobre części i przykładowo powymieniane są przeróżne rzeczy przed sprzedażą to cena powinna pójść troche w górę, ponad przeciętną.
Ludzie niestety patrzą głównie na cenę nie przeliczając sobie że tańsze auto później będzie droższe....

Mój teściu był prawdziwym mikołajem bo do astry 1 !!!!!!! kupował większość rzeczy w ASO opla. Setkami płacił bo on musiał mieć perełkę. Hamulce , opony , rozrząd itd itd. Auto poszło za 1200 zł bo nadarzyła mu się okazja na golfa.
Sprzedał swojemu koledze który wiedział o wszystkich wymianach i mógł spokojnie wziąć ok 2 tys. No ale..... jak pisałem , mikołaj Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:53.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.