Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-05-2007, 11:10   #71
boner
ford::average
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 06-05-2005
Model: Mondeo ST220
Silnik: fuck lpg
Rocznik: 2003
Postów: 61
Domyślnie

6900-6950 a kreci do 7

__________________
14,551
boner jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-05-2007, 12:15   #72
tom007thc
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mondeo 1.8 '99 - 190 km/h i byla rezerwa obroty cos po nizej 5 tys. Mysle ze 200 bylo w zasiegu reki ale ze opony jeszcze po poprzednim wlascicielu to nie chcialem ryzykowac zdrowia.

0-100 nie sprawdzalem ale zadawalajace zwlaszcza ze na 2gim biegu dochodzi do 90 km/h przy 6 tys obr/min


Na tle pozostalych kolegow wychodze slabo lecz to rodzinne kombi na LPG a nie "biala szczala" zreszta ta V-max dla samego siebie sprawdzalem a nie na pokaz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-05-2007, 15:07   #73
Bauma
ford::expert
 
Avatar Bauma
 
Zarejestrowany: 29-06-2005
Skąd: CB
Model: Mondeo
Silnik: 1/2 DB9
Rocznik: '04
Postów: 2,209
Domyślnie

boner, na kazdym biegu wchodzi Ci na 7tys?? na fabrycznym ECU??
__________________
Naruszenie regulaminu pkt.23 i 24
Bauma jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-05-2007, 19:19   #74
boner
ford::average
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 06-05-2005
Model: Mondeo ST220
Silnik: fuck lpg
Rocznik: 2003
Postów: 61
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bauma
boner, na kazdym biegu wchodzi Ci na 7tys?? na fabrycznym ECU??
yup :fcp1
__________________
14,551
boner jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-05-2007, 19:25   #75
Nath
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-04-2007
Skąd: Szczecin
Model: Focus
Silnik: mały
Rocznik: 2010
Postów: 14
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lepo
Cytat:
Napisał goorall
W wawie 200 konnego sejaka jeszcze nie widziałem ale...190 konnym jeździłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum....co prawda długo to nie trwało bo cisnienie dosłownie wydmuc***e w silniku wszystko co nie metalowe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No wlaśnie o tym mówię, zhamowany cc 1.2 T legitymujący sie mocą c.a. 250PS jest w PL, a szybkich niepozornych i troszkę słabszych sc/cc jeździ cała masa :fcp26
230KM

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Co do cytatu wklejonego przez Ciebie, ze kogos "Śmieszy mnie najbardziej, kiedy w trasie kierowcy mający małe motory biorą się za wyścigi."

Mnie osobiscie irytuja "szybcy" na prostej w duzych autach, budzacy sie gdy wyprzedza ich mniejsze autkoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wtedy im cos sie wlacza (...) i dopiero zaczynaja "jechac normalnie", ale to juz inna para kaloszy bo na trasach zazwyczaj jezdzi sie (najczesciej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. 110-130) a przy takich predkosciach da sie podrozowac kazdym (nowym w miare - nie klilkunastoletnim autem.)

Sorry za off-top Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A teraz na temat:

Bylo to ze 2 lata temu.
Ford Mondeo kombi 1.8TD `96 pod 200kkm Jechalem 180km/h (licznikowe) i juz mial chyba dosc (nie chcialo mi sie czekac) - droga plaska. Na pokladzie 3 osoby + drobny bagaz. To byla chwila, bo akurt droga byla dobra i chcialiemy auto sprawdzic - obok siedzial wlasciciel i tez byl ciekaw Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nath jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-05-2007, 12:50   #76
Flump
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 23-02-2007
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2000
Postów: 3
Domyślnie

TDDI 190km/h...dalej jestem za spokojny. Swoja droga to 115 chyba ma max 195 w danych :fcp9
Flump jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-05-2007, 16:33   #77
Bierut
ford::advanced
 
Imię: Bierut
Zarejestrowany: 01-04-2006
Skąd: Warszawa
Model: Galaxy MK3
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2012
Postów: 266
Domyślnie

Powiem szczerze, że sam byłem swego czasu letko zdziwiony ale mój Mondeo MKIII leciał 220 a nawet minimalnie więcej ok 225 km/h (wg licznika) na autostradzie A4 w Niemczech.
Było to kiedy jeszcze mieszkałem w Holandii i tam tankowałem. Mam to nawet nagrane aparatem fot. z funkcją kamery. Zgadnijcie jaką mam wersję........2.0 TDDI 115 KM kombi(bez żadnego tuningowania). Dodam że rozmiar opon mam taki jaki powinien być, jechałem sam z niedużym bagażem.
Tak więć tymbardziej teraz mieszkając w Polsce i mając 3 dzieci nie myślę o chipowaniu tego autka. Teraz ma on 170 tyś. przebiegu, wciąż żadnych problemów, nawet zużycia oleju. Kiedyś myślałem zamienić na nowszy TDCI, ale to co czytałem o jego wrażliwości na jakość paliwa to mi przeszło.
Bierut jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-05-2007, 17:15   #78
pawelekm
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-01-2007
Skąd: Leszno
Postów: 18
Domyślnie WITAM

WITAM WSZYSTKICH
Przepraszam jesli krytykuje kogos ale pisanie ze wyciagnal mi 210 i jeszcze mialem luz pod podloga albo droga sie skonczyla to .........
Przewaznie testuje auta na obwodnicy w Poznaniu Mialem rozne auta ale np Laguna 2.0 120km to 220km/h oczywiscie kombi benzyna
Teraz mam mondeo kombi 2000 TDDi 118km i zamknalem 220km/h to chyba byly wszystkie poty z tego auta Tankuje tylko na stacjach JET Nie kupuje VERY czy tam innych wynalazkow
Ale zgodze sie z kolega ktory pisal ze nie jest wazne ile wyciagnie auto Tylko nie mam sie zastanawiac czy dam rade wyprzedzic czy tez nie!tego nie ma byc!!!Poprostu pedal gazu w podloge i juz mnie nie ma!!
Jeszcze raz przepraszam tych wszystkich ktorych obrazilem swoim postem
POZDRAWIAM!!
pawelekm jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2007, 20:03   #79
boner
ford::average
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 06-05-2005
Model: Mondeo ST220
Silnik: fuck lpg
Rocznik: 2003
Postów: 61
Domyślnie

Cytat:
Napisał pawelekm
Ale zgodze sie z kolega ktory pisal ze nie jest wazne ile wyciagnie auto Tylko nie mam sie zastanawiac czy dam rade wyprzedzic czy tez nie
tu też sie zgadzam a w swoim autku mniej cenie jego przyspieszenie, a np. to że na 5 biegu moge sobie bez problemu przyspieszyć od 40km/h do tych 250km/h, bez zająknięcia silnika.
Nawet ostatnio zmierzyłem czas na 5 biegu od 50km/h do 80km/h wyszło mi 8,4 sek. I to właśnie uwielbiam w swoim autku.

P.S Był taki temat co najbardziej lubie w swoim aucie ??
__________________
14,551
boner jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2007, 20:32   #80
bumbum
ford::average
 
Avatar bumbum
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 24-10-2006
Skąd: Zbąszynek
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2004
Postów: 169
Domyślnie

A ja mam takie pytanko.Moim fordem mondeo 1.6 combi zaznaczam 160km/h jechałem max,nie chciałem więcej bo jechałem z pracy po nocce i na zimowych oponach .Czułem w gazie jeszcze spory zapas,ile takie autko poleci max? sprawdzał już ktoś? chodzi mi o mały silnik 1.6 combi.Co niektórzy pisali tu na forum ze tym autkiem pisku nie mogą zrobic,ja na zimówkach nawet zapiszczę i to dość długo.
bumbum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:04.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.