Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-12-2012, 20:10   #1
hr dracula
ford::average
 
Imię: PIOTR
Zarejestrowany: 04-09-2010
Skąd: FSL
Model: galaxy
Silnik: 1,9 TDI
Rocznik: 2003
Postów: 197
Exclamation zerwana linka otwierająca maskę silnika

witam proszę o pomoc !!!!! jak otworzyc maskę silnika ponieważ próbując ją otworzy za pomocą dźwigni stwierdziłem ze linka się wysuwa czyli najprawdopodobniej się zerwała lub odkręciła przy zamku w w masce. Nie mam zielonego pojęcia jak ją teraz otworzyc. Może ma jakiś sprytny sposób i pomoże ??? Muszę sprawdzic olej więc zależy mi na czasie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

hr dracula jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-12-2012, 20:47   #2
maijkel
ford::advanced
 
Avatar maijkel
 
Imię: marek
Zarejestrowany: 05-07-2010
Skąd: rybnik
Model: FOCUS C-MAX GHIA
Silnik: 2.0 duratec He 145 kucy
Rocznik: 2004
Postów: 265
Domyślnie Odp: zerwana linka otwierająca maskę silnika

Jestem zainteresowany problemem. Kazdego może to spotkacGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
maijkel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-12-2012, 21:41   #3
Michal11041
ford::advanced
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 23-12-2011
Skąd: Ełk
Model: GALAXY mk3 / SHARAN
Silnik: 2.0 163PS / 1,9 TDI 116PS
Rocznik: 2012 / 2002
Postów: 259
Domyślnie Odp: zerwana linka otwierająca maskę silnika

Ja otwierałm od dołu. Wjechałem na kanał i od spodu po omacku wkrętakiem szukałem dzwigni i w taki sposób otworzyłem
Michal11041 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2012, 06:53   #4
hr dracula
ford::average
 
Imię: PIOTR
Zarejestrowany: 04-09-2010
Skąd: FSL
Model: galaxy
Silnik: 1,9 TDI
Rocznik: 2003
Postów: 197
Domyślnie Odp: zerwana linka otwierająca maskę silnika

Cytat:
Napisał Michal11041 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja otwierałm od dołu. Wjechałem na kanał i od spodu po omacku wkrętakiem szukałem dzwigni i w taki sposób otworzyłem
mój jet po liftingi i od dołu chyba za bardzo nie będzie jak się dostać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
hr dracula jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2012, 17:52   #5
nomi9
ford::average
 
Zarejestrowany: 21-03-2009
Skąd: Szczecin
Model: FORD GALAXY
Silnik: 1,9 TDI ASZ
Rocznik: 2003
Postów: 154
Domyślnie Odp: zerwana linka otwierająca maskę silnika

Kolego sprawdź czy linka w kabinie nie wypieła się z uchwytu (dżwigni)do otwierania ponieważ jwst to dość częsta usterka ale łatwa do naprawienia, jeśli jest zapięta to ją wypnij i wyciągnij linkę będziesz miał pewność że się zerwała i trzeba zdjąć osłonę silnika żeby do zamka podejść od dołu powodzenia
nomi9 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2012, 19:04   #6
Errata
ford::average
 
Zarejestrowany: 15-08-2010
Model: FUSION FX SILVER
Silnik: 1,4 DURATEC 80KM + gaz sekwencja BRC
Rocznik: 2004
Postów: 162
Domyślnie Odp: zerwana linka otwierająca maskę silnika

Chciałbym pochwalić się małym usprawnieniem. Po zerwaniu linki i wymianie przymocowałem bardzo mocny cieńki sznurek do zatrzasku w miejscu końcówki linki ispuściłem ją obok chłodnicy i umocowałem aby nie latała po komorze luzem.Teraz w razie czego mam awaryjne otwieranie maski.Polecam.
Errata jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-12-2012, 20:36   #7
hr dracula
ford::average
 
Imię: PIOTR
Zarejestrowany: 04-09-2010
Skąd: FSL
Model: galaxy
Silnik: 1,9 TDI
Rocznik: 2003
Postów: 197
Domyślnie Odp: zerwana linka otwierająca maskę silnika

dziękuję za informację jutro do mechanika i niech działa prawdę mówiąc myślałem że jest jakiś sposób dobrania się do zamka przez grill ale trudno Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
hr dracula jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-12-2012, 21:50   #8
hr dracula
ford::average
 
Imię: PIOTR
Zarejestrowany: 04-09-2010
Skąd: FSL
Model: galaxy
Silnik: 1,9 TDI
Rocznik: 2003
Postów: 197
Domyślnie Odp: zerwana linka otwierająca maskę silnika

zamykam temat ponieważ skończyło się u mechanika i jak otworzył to nie wie nikt nie wie nikt Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
hr dracula jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-12-2012, 22:59   #9
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 804
Domyślnie Odp: zerwana linka otwierająca maskę silnika

hr dracula no raczej nie zamkniesz. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Temat niech będzie otwarty ktoś kiedyś poda nam jak to zrobił domowym sposobem i dopiszę się tu. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wojtekn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-01-2013, 18:18   #10
albinguma
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 01-11-2009
Skąd: Chełm
Model: Galaxy MK2
Silnik: 1.9 TDI 130KM
Rocznik: 2004
Postów: 15
Domyślnie Odp: zerwana linka otwierająca maskę silnika

Ostatnio dopadła mnie ta przypadłość i poradziłem sobie bez kanału. Tylko u mnie nie zerwała się linka a spadła z zaczepu tego pod maską. Wyciągnąłem kratkę grilla (sam się zdziwiłem, że tak łatwo wyszła z zamkniętą maską) i długim śrubokrętem pogimnastykowałem się trochę i włożyłem linkę w zaczep. Specjalnie popatrzyłem przy tym jak by było się dostać od dołu trzeba to podziwiam magików którzy zmieszczą tam rękę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dodam tylko, że u mnie była słaba sytuacja i do mechanika tylko dlatego nie zawiozłem, bo padł mi akumulator, chciałem z kabli odpalać a tu następny zonk z maską Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
albinguma jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:47.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.