Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-02-2010, 16:20   #1
Vadero
ford::advanced
 
Avatar Vadero
 
Zarejestrowany: 10-02-2008
Skąd: Katowice
Model: Fiesta mk7 x2, mondeo mkIV 2.5T
Silnik: 1.4 tdci, 1.4 benzyna, 2.5T
Rocznik: 2009, 2009, 2012
Postów: 353
Domyślnie Wymiana akumulatora 1.8tdci

Padł mi aku, kupiłem nowy i teraz pytanko - mogę smiało wyłączyc stary aku i wsadzać nowy? tylko radio mi się rozkoduje?

Vadero jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2010, 17:22   #2
flood
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 09-12-2009
Model: Focus MK2 kombi
Silnik: 1.8tdci
Rocznik: 2005
Postów: 14
Domyślnie Odp: Wymiana akumulatora 1.8tdci

tak, mnie rozkodowalo sie tylko radio, wymieniaj smialoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
flood jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2010, 17:26   #3
Jędrek1964
ford::average
 
Avatar Jędrek1964
 
Zarejestrowany: 03-01-2010
Skąd: Gorzów Wlkp
Model: Focus Kombi Ghia
Silnik: 1,8 TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 141
Domyślnie Odp: Wymiana akumulatora 1.8tdci

Nie wiem jak jest w nowszych Fokach, ale u mnie po odłączeniu akumulatora trzeba było wprowadzić kod radia i zaprogramować szyby, no i licznik dzienny się wyzerował.
Instrukcja mówi też że po odłączeniu akumulatora trzeba przejechać kilkanaście kilometrów aby coś tam się ponownie poustawiało lub zaprogramowało.
Nic poza tym się nie dzieje.
Jędrek1964 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2010, 17:26   #4
Vadero
ford::advanced
 
Avatar Vadero
 
Zarejestrowany: 10-02-2008
Skąd: Katowice
Model: Fiesta mk7 x2, mondeo mkIV 2.5T
Silnik: 1.4 tdci, 1.4 benzyna, 2.5T
Rocznik: 2009, 2009, 2012
Postów: 353
Domyślnie Odp: Wymiana akumulatora 1.8tdci

Cytat:
Napisał Jędrek1964 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem jak jest w nowszych Fokach, ale u mnie po odłączeniu akumulatora trzeba było wprowadzić kod radia i zaprogramować szyby, no i licznik dzienny się wyzerował.
Instrukcja mówi też że po odłączeniu akumulatora trzeba przejechać kilkanaście kilometrów aby coś tam się ponownie poustawiało lub zaprogramowało.
Nic poza tym się nie dzieje.
Zaprogramowac szyby?...
Vadero jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2010, 17:27   #5
Vadero
ford::advanced
 
Avatar Vadero
 
Zarejestrowany: 10-02-2008
Skąd: Katowice
Model: Fiesta mk7 x2, mondeo mkIV 2.5T
Silnik: 1.4 tdci, 1.4 benzyna, 2.5T
Rocznik: 2009, 2009, 2012
Postów: 353
Domyślnie Odp: Wymiana akumulatora 1.8tdci

Cytat:
Napisał flood Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tak, mnie rozkodowalo sie tylko radio, wymieniaj smialoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
łokej - podziękował. Zaraz idę padlinie zmienić aku... trochę będize rozkręcania, bo długaśny jest strasznie, więc chyba muszę podszybie plastikowe zdjąć.
Vadero jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2010, 17:33   #6
Jędrek1964
ford::average
 
Avatar Jędrek1964
 
Zarejestrowany: 03-01-2010
Skąd: Gorzów Wlkp
Model: Focus Kombi Ghia
Silnik: 1,8 TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 141
Domyślnie Odp: Wymiana akumulatora 1.8tdci

Cytat:
Napisał Vadero Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zaprogramowac szyby?...
Tak, zamykanie globalne z pilota.
Inaczej przy zamykaniu Foki jak przytrzymam przycisk zamknięcia to zamyka mi wszystkie otwarte okna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jędrek1964 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2010, 17:33   #7
flood
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 09-12-2009
Model: Focus MK2 kombi
Silnik: 1.8tdci
Rocznik: 2005
Postów: 14
Domyślnie Odp: Wymiana akumulatora 1.8tdci

o wymianie akumulatora bylo obszernie troche wczesniej. Sa rozne szkolyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jedni twierdzili ze wystarczy zdjac oslone z gory i przodu i wysunac akumulator, drudzy ze nie obedzie sie bez demontazu filtra z przodu.
Ja zaliczam sie do pierwszej szkolyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. udalo mi sie wymienic bez demontazu filtra.
flood jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2010, 17:33   #8
Vadero
ford::advanced
 
Avatar Vadero
 
Zarejestrowany: 10-02-2008
Skąd: Katowice
Model: Fiesta mk7 x2, mondeo mkIV 2.5T
Silnik: 1.4 tdci, 1.4 benzyna, 2.5T
Rocznik: 2009, 2009, 2012
Postów: 353
Domyślnie Odp: Wymiana akumulatora 1.8tdci

Cytat:
Napisał Jędrek1964 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak, zamykanie globalne z pilota.
Inaczej przy zamykaniu Foki jak przytrzymam przycisk zamknięcia to zamyka mi wszystkie otwarte okna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a to git - spoko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dzięki za pomoc.
Vadero jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2010, 17:34   #9
Vadero
ford::advanced
 
Avatar Vadero
 
Zarejestrowany: 10-02-2008
Skąd: Katowice
Model: Fiesta mk7 x2, mondeo mkIV 2.5T
Silnik: 1.4 tdci, 1.4 benzyna, 2.5T
Rocznik: 2009, 2009, 2012
Postów: 353
Domyślnie Odp: Wymiana akumulatora 1.8tdci

Cytat:
Napisał flood Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
o wymianie akumulatora bylo obszernie troche wczesniej. Sa rozne szkolyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jedni twierdzili ze wystarczy zdjac oslone z gory i przodu i wysunac akumulator, drudzy ze nie obedzie sie bez demontazu filtra z przodu.
Ja zaliczam sie do pierwszej szkolyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. udalo mi sie wymienic bez demontazu filtra.
z tego co pamiętam, to po wyjęciu filtra strasznie cięzko mi się puche nakładało na tą rurę z prepływomierzem. jeśli się da, to spróbuję bez tego się obejść.
Dzięki za podpowiedź Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Vadero jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2010, 17:57   #10
maciej_m
ford::average
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 18-05-2009
Skąd: Szczecin
Model: Ford Focus Turnier
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2005
Postów: 116
Domyślnie Odp: Wymiana akumulatora 1.8tdci

kod do radia trzeba ponownie wprowadzić. reszta bez kłopotu.
maciej_m jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:43.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.